Предложение за обявите Купува/Продава

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Предложение за обявите Купува/Продава

Мнение от Bloodnoon » 25 Фев 2011, 17:48

Дано да не е пускано следното предложение, но доколкото видях май не е, та .. Колеги посещавам и тунинг форума и там от скоро видях един доста полезен бутон, намиращ се точно до този "добави мнение". Бутона се казва "Вдигни темата" или така нареченото ъпване, което ти избутва темата напред. Намирам го за доста полезен откъм удобство, спестяване на време за триене на стар ъп и пускане на нов, както и ориентиран към потребителите които не си трият предишните и добавят нови. Мисля, че ако го добавите към нашия форум ще има много доволни и приятно изненадани потребители и ще намалеят излишните ъп-ове.

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за обявите Купува/Продава

Мнение от Иво » 25 Фев 2011, 17:57

Темите така или иначе се трият след известно време. Казах го в 1000 теми, имаме си проблеми и трудно си стабилизираме и сега машината, за да закачаме такива неща.
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Предложение за обявите Купува/Продава

Мнение от Bloodnoon » 25 Фев 2011, 20:42

Просто исках да споделя наблюденията си от другия форум, тъй като мисля, че е доста полезна екстра. Подфорума ми е нов, така че не съм прочел за проблемите. Все пак ако се стабилизират нещата предложението си остава като идея

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за обявите Купува/Продава

Мнение от Иво » 25 Фев 2011, 21:01

Всички се надяваме да се стабилизират, тогава могат да се слагат и модове и т.н. :wave:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Предложение за обявите Купува/Продава

Мнение от Bloodnoon » 18 Мар 2013, 19:50

Браво на екипа, че желаната опция от днес е вече факт :bchug: мисля че е доста по-удобно и справедливо ъпването по този начин ;)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook