Някакви грешки

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Някакви грешки

Мнение от Иво » 17 Фев 2011, 0:11

Еми то с четене става аз пиша на английски/български в googlе примерно за еди какъв си проблем с търсачката и отговорите излизат. М/у успоредно с това, което в момента се разпада градим новата система и се надявам тя да понесе удара преди тази да се е разпаднала :D
Изображение
Изображение

StanceWorks addicted
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 24.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със заключен:)

Re: Някакви грешки

Мнение от niko11 » 17 Фев 2011, 19:24

Явно полужението е сериозно затова предлагам да сме по-търпеливи.И :yes: ако може с нещо да помагаме
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Някакви грешки

Мнение от Иво » 17 Фев 2011, 19:59

niko_11 написа:Явно полужението е сериозно затова предлагам да сме по-търпеливи.И :yes: ако може с нещо да помагаме

:yes: Търсачката работи на шест, просто няма начин в голям форум, който е наглеждан от хора със собствен живот и работа и т.н. да върви по масло имайки предвид капацитетът на потребителската маса. Смятайте колко усилия полагаме. Вие сте ентусиасти, ние сме ентусиасти, когато си ударим колата и има проблем, такъв, че не може да се кара ни е гадно и няма да ви е приятно да ви казват ама закарай ме дотам все пак или, защо да не си сложиш парктроник :lol: Минава време и си оправяте колата и отново сте на пътя, всички заедно, каквото място е и този форум, който върви своя път, блъска се, минава през кофти момети, но никога не пада, зашото има своите ентусиасти, а дори да падне знае, че те ще го вдигнат отново :D Така, че когато видите проблем не мрънкайте, а просто всеки да сподели какво му е и ще му бъде отговорено. Да ви спре нета е по-гадно, нали?
Помислете, всички сме от едно тесто и всички се променяме с времето. Когато започнах тук си бях обикновен потребител, но в един момент си казах, защо да не помогна на тия готини хора и с каквото можех помагах. Дребни неща. Сега не съм на тази позиция да се величая, по-скоро се самобичувам, така че ако у някой от Вас се зароди чувство и желание да помага, с желание, не с глад за власт или популярност винаги е добре дошъл :ok: :wave:
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook