Малко размисли !?!?!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж
Кара: .... НА ЗАВАРКА!
Детайли за колата: E34 M50B20 92`

Малко размисли !?!?!

Мнение от BRAIN DAMAGED » 26 Яну 2011, 11:08

Не мога да разбера едно.. в почти всички теми има едно нещо, което ме дразни зверски много, а и като цяло от доста време във форума ни, а именно: няма тема в която да няма намеса от модератор или админ с някаква забележка. Лично мен ме дразни много, и от това си правя едно просто заключение колко много идиоти има.. (не искам да обиждам никой), просто изказвам мнение:
1во - има определени правила, според които се пуска обява и тн... та първо ги четеш после пускаш обявата ако ти изнася ест. Вярно не мога да разбера,глупости от сорта на трябва да имаш 100 мнения за да пускаш обява, или ако ги имаш не можеш да пуснеш обява на твой приятел :no:, както и да е.. Пък и модераторите според мен от известно време взеха да се взимат много на сериозно (пак казвам нищо лично, не искам да засегна никой, просто си мисля че може би е добра идея да си ги казваме тези неща, за да може форума ни малко от малко да стане едно приятно място, в което всички да сме равни така да се каже).
2ро - като пускаш тема нищо не ти пречи, да я прегледаш преди да я пуснеш (нагледах се на правописни, пунктуационни и изобщо всякакви грешки)
3то - като не разбираш НЕ пиши, защо трябва в почти всяка тема да има спам(храна,постове без никакъв смисъл и тн. и тн.) да може би това е малко или много чара на форума, честно казано винаги когато се спомене БМВ форума, първото което ми идва в главата е ХРАНА :)))))
Сигурно има и още само че сега наистина не мога да се сетя, за пореден път ще кажа, че с написаното по горе не целя да обиждам никой, просто изразявам мнението си, а мисля това е една от главните цели в този форум ;)
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от B U L L I » 26 Яну 2011, 17:10

колега смятам,че е неетично от твоя страна без да имаш поне година стаж тук да
поучаваш модераторите,ентусиастите и другите безсмъртни.
ето виждаш,че е демокрация одобрих ти мнението въпреки това,че не бе пуснато в правилния раздел,
следователно и го преместих.
и сега какво...?
поредната тема с полемики ще стане
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж
Кара: .... НА ЗАВАРКА!
Детайли за колата: E34 M50B20 92`

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от BRAIN DAMAGED » 26 Яну 2011, 20:49

B U L L I написа:колега смятам,че е неетично от твоя страна без да имаш поне година стаж тук да
поучаваш модераторите,ентусиастите и другите безсмъртни.
ето виждаш,че е демокрация одобрих ти мнението въпреки това,че не бе пуснато в правилния раздел,
следователно и го преместих.
и сега какво...?
поредната тема с полемики ще стане

Колега, първо благодаря тиз а удобрението и премнестването в правилния раздел, второ съм в форума от 2 или 3 години нищо че 1 или 2 пъти ми беше затрита регистрацията, и мисля че знам много добре за какво става дума в форума :P
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от Иво » 26 Яну 2011, 20:57

Иаш някои "попадения", но имам чувството, че не си наблюдавал нашия форум от началото му до сега. Тогава щеше да мислиш друго яче. Темите със спамове са последният чар на форума. Загледай се и в историята на други, откъде са тръгнали, през какво са минали и как са се справили. Вие колко сте, погледно долу... една солидна армия :) А ние колко сме? Работим ли? Да. Имаме ли жени? Да /някои и по повече / :) Виждаме ли се с приятели? Да. Имаме ли си проблеми като всеки потребител? Да. Някой плаща ли ни, а ти? Не. Та така... в този твой ред да мисли има малко смисъл, но при такова нашествие и при нашата заетост не го взимай толкова навътре. Затова модератори, админстратори или каквито и да било, често действат машинало и избягват обяснения. Прочиташ правилата горе и аджеба разбираш защо са те баннали. Обаче повечето го правите след дъжд качулка. И после търсите наготово обяснение от модератора. Малко късно? Не визирам конкретно теб. Ние тези правила не сме ги писали за окраса :winky:
Изображение
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от Иво » 26 Яну 2011, 21:01

И още нещо... избери си някой от първите потребители, може и мен може и були :) почти да четеш форума и мненията да обратно да видиш кое кога и защо е било чарър на форума :)
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж
Кара: .... НА ЗАВАРКА!
Детайли за колата: E34 M50B20 92`

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от BRAIN DAMAGED » 26 Яну 2011, 21:29

Иво написа:И още нещо... избери си някой от първите потребители, може и мен може и були :) почти да четеш форума и мненията да обратно да видиш кое кога и защо е било чарър на форума :)

Колега прав си наистина за машиналните действия и тн. а м/у другото не знам дали помниш АТИ :), неговите постове бяха уникални и с ръка на сърцето мога да кажа че те са едно от нещата които ме карат още да бъда част от този форум, другото е че БМВ за мен не е просто увлечение и страст е нещо повече, както сигурен съм и за теб както и за мн. други. Наистина разбирам какво ви е и на модератори и админи (най-малкото че и аз съм в сфетара) да се занимавате с идиоти. Темата ми беше не толкова да искажа "публично" недоволство така да се каже колкото да ми олекне може би :) и не беше адресирана кам вас въпреки,че ви споменах а кам тези които не четат правила и тн.
Което пък ме подсеща за това: толкова ли е трудно да бъдем по добри,и защо не започнем с това да бъдем такива заради самите себе си :) говоря принципно :)
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от err0r » 26 Яну 2011, 22:06

Това е на Ати съседа, ти го питаш дали го помни. Яко... :D
Защо все модераторите трябва да се обясняват на потребителите? Защо има регистрирани усери, които си мислят, че са повече от останалите и решават, че ще действат на собствена глава и никого и нищо не може да ги спре?
Само да ти кажа, като бях модератор в Продава/Купува, толкова много псувни съм изял, че ти е бедна фантазията. Не бяха закани за колата ми, за майка ми, за сестра ми, та дори и за самия мен. Щяхме да се гледаме по събори, да ми показват разни неща... Какво очакваш? Да цепя басма на такива тъпунгери ли? :D Има една приказка "каквото повикало, такова се обадило". Тя важи с пълна сила в този форум и като цяло във взаимоотношенията потребители-модератори. Има юзъри и юзъри... част от тях са хора, другата част са животни. С хората се държах като с човек, сещай се нататък как ще продължи изречението ми.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж
Кара: .... НА ЗАВАРКА!
Детайли за колата: E34 M50B20 92`

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от BRAIN DAMAGED » 26 Яну 2011, 22:16

err0r написа:Това е на Ати съседа, ти го питаш дали го помни. Яко... :D
Защо все модераторите трябва да се обясняват на потребителите? Защо има регистрирани усери, които си мислят, че са повече от останалите и решават, че ще действат на собствена глава и никого и нищо не може да ги спре?
Само да ти кажа, като бях модератор в Продава/Купува, толкова много псувни съм изял, че ти е бедна фантазията. Не бяха закани за колата ми, за майка ми, за сестра ми, та дори и за самия мен. Щяхме да се гледаме по събори, да ми показват разни неща... Какво очакваш? Да цепя басма на такива тъпунгери ли? :D Има една приказка "каквото повикало, такова се обадило". Тя важи с пълна сила в този форум и като цяло във взаимоотношенията потребители-модератори. Има юзъри и юзъри... част от тях са хора, другата част са животни. С хората се държах като с човек, сещай се нататък как ще продължи изречението ми.

За това че е съсед на Ати не знаех :) иначе си напално прав за голямо съжаление простотията в БГ надделява :(
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от B U L L I » 27 Яну 2011, 8:48

ааа по добре да не отваря моите стари мнения,чееееее.
само простотии дращех ама пък тогава във форума бяха 200човека,а и карах
баур тс,та смееше ли някой да гони хора в зората на раждането на бмв клуба.


няма начин да четеш форума от 2-3 години и да си чел нещо на ати
освен ако специялно не си се ровичкал,което не го вярвам,но и до сега
не разбирам тази истерия по глупостите му,разпъваше локуми и накрая все едно нищо не е
казал.
даже сега ще му се обадя да направи един напън заради едно време....ама по добре не,
защото с новите правила за страхотни истории ще трябва да му заключа темата.

има някакъв резон темата,но тя е поредната
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от _galio_ » 27 Яну 2011, 15:15

аз съм отскоро в този форум, но съм имал доста дейно участие в други, чета и трети и четвърти ...

лично на мен ми прави впечатление, че тук се пише поне в заглавията на темите по-грамотно, по-малко субективизъм има в модераторските намеси, темите са по-информативни и като цяло спамът не се толерира, в смисъл, евала :) иначе вероятно има начини да стане и по-добър форумът, но съм сигурен, че има кой да го мисли ... и да, чел съм доста от много старите теми ...

П.С. грамотността много хора я подценяват, но аз съм от малко по-старо поколение и страшно се заглеждам ... примерно днес прегледах форумА на хасково ... колко технически грамотен може да бъде потребител, който не е наясно с употребата на пълен член, но дава съвети за ванУси, гИнирации, иСпускателни колектори, раСпределителни валове, чипУви и прочие ...
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от Иво » 27 Яну 2011, 15:34

BRAIN DAMAGED написа:
B U L L I написа:колега смятам,че е неетично от твоя страна без да имаш поне година стаж тук да
поучаваш модераторите,ентусиастите и другите безсмъртни.
ето виждаш,че е демокрация одобрих ти мнението въпреки това,че не бе пуснато в правилния раздел,
следователно и го преместих.
и сега какво...?
поредната тема с полемики ще стане

Колега, първо благодаря тиз а удобрението и премнестването в правилния раздел, второ съм в форума от 2 или 3 години нищо че 1 или 2 пъти ми беше затрита регистрацията, и мисля че знам много добре за какво става дума в форума :P


Без намеци, ако ти е изтрит акаунт даваш факти или мълчиш и това за грешките... пише "одобрявам", а не удобрявам" :winky:
Изображение
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от Иво » 27 Яну 2011, 16:21

B U L L I написа:ааа по добре да не отваря моите стари мнения,чееееее.
само простотии дращех ама пък тогава във форума бяха 200човека,а и карах
баур тс,та смееше ли някой да гони хора в зората на раждането на бмв клуба.


няма начин да четеш форума от 2-3 години и да си чел нещо на ати
освен ако специялно не си се ровичкал,което не го вярвам,но и до сега
не разбирам тази истерия по глупостите му,разпъваше локуми и накрая все едно нищо не е
казал.
даже сега ще му се обадя да направи един напън заради едно време....ама по добре не,
защото с новите правила за страхотни истории ще трябва да му заключа темата.

има някакъв резон темата,но тя е поредната


Bulli, моето първо мнение ми бе как да си затъмня стоповете на Е30-ката и Войков ми даваше съвети :mhihi: :mhihi: :mhihi: Но тогава беше различно. Само да подчертая, че стоповете ми никога не са били пръскани с нищо и на първия събор, който посетих през 2003-та в този страхотен рай - Казанлък-Бузлуджа ми връчиха грамота за Е30 запазено в най-добър фабричен вид и още си я държа тази грамота. Тогава се забавлявахме и не бяхме толкова комерсиални. Няма да забравя как не познавах Були и М40-ската ми взе да трака, а те отпрашиха напред и аз спрях да видя какво става и след малко всички се върнаха да ме питат дали имам проблем... :D I bip..., колко ми липсва тва лудо момче :D
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж
Кара: .... НА ЗАВАРКА!
Детайли за колата: E34 M50B20 92`

Re: Малко размисли !?!?!

Мнение от BRAIN DAMAGED » 27 Яну 2011, 16:24

Иво написа:
BRAIN DAMAGED написа:
B U L L I написа:колега смятам,че е неетично от твоя страна без да имаш поне година стаж тук да
поучаваш модераторите,ентусиастите и другите безсмъртни.
ето виждаш,че е демокрация одобрих ти мнението въпреки това,че не бе пуснато в правилния раздел,
следователно и го преместих.
и сега какво...?
поредната тема с полемики ще стане

Колега, първо благодаря тиз а удобрението и премнестването в правилния раздел, второ съм в форума от 2 или 3 години нищо че 1 или 2 пъти ми беше затрита регистрацията, и мисля че знам много добре за какво става дума в форума :P


Без намеци, ако ти е изтрит акаунт даваш факти или мълчиш и това за грешките... пише "одобрявам", а не удобрявам" :winky:

Не съм намеквал нищо наистина просто споделих, а за другото в бързината се греши както аз така и други колеги предполагам :)
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook