Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от randity » 14 Яну 2012, 12:23

Bavarcho написа:
randity написа:Ами беше нещо от сорта.

Здравейте колеги !

Предлагам в тази тема да се разбираме за събирането на Илиенци в неделя /знам, че тогава се събирате/, а не да ходим на сляпо и да няма никой.

Това по спомени каквото бях написал. Но е горе-доло същото. :yes:
Ако такова да направя друга тема или ?


Ти на Илиянци ходиш ли?

Не хода всяка неделя, ходил съм няколко пъти и понякога не е имало нито една кола. Оня ден предложих на един приятел да отидем, ама като не знаех дали ще има някой.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3145
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от mitaka7 » 15 Яну 2012, 9:54

Колега, такива теми като твоята излизат всеки ден - на Божурище, на Панчарево, на Илиенци, на Джъмбо и т.н. Това, че ти си решил да отидеш на Илиенци, не означава, че трябва да има специална тема за Илиенци, както и за останалите, които съм споменал.

п.с. Първата тема, която пусна, я изтрих аз. Но просто не те предупредих тогава защо я изтривам.
И е безсмислено да правиш разследване кой и защо ти е изтрил мнението, защото има достатъчно модератори, които си вършат работата и са сложени тук именно заради това. Щом мнението или темата е изтрита, значи просто не е имало нужда от него.
Последна промяна mitaka7 на 15 Яну 2012, 10:11, променена общо 2 пъти

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от randity » 15 Яну 2012, 9:57

mitaka7 написа:Колега, такива теми като твоята излизат всеки ден - на Божурище, на Панчарево, на Илиенци, на Джъмбо и т.н. Това, че ти си решил да отидеш на Илиенци, не означава, че трябва да има специална тема за Илиенци, както и за останалите, които съм споменал.

п.с. Първата тема, която пусна, я изтрих аз. Но просто не те предупредих тогава защо я изтривам.

Були я изтри темата и втората, но трябваше да предупредиш, че си я изтрил, а не да се чудиме с Молов, къде е? :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3145
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от mitaka7 » 15 Яну 2012, 10:02

randity написа:
mitaka7 написа:Колега, такива теми като твоята излизат всеки ден - на Божурище, на Панчарево, на Илиенци, на Джъмбо и т.н. Това, че ти си решил да отидеш на Илиенци, не означава, че трябва да има специална тема за Илиенци, както и за останалите, които съм споменал.

п.с. Първата тема, която пусна, я изтрих аз. Но просто не те предупредих тогава защо я изтривам.

Були я изтри темата и втората, но трябваше да предупредиш, че си я изтрил, а не да се чудиме с Молов, къде е? :yes:



Е, какво толкова има да се чудиш? Да не съм ти изтрил мемоарите за романа???
Айде, малко по-сериозно. Не мисли, че като пуснеш тема, тя е единствена и неповторима.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от randity » 15 Яну 2012, 10:21

mitaka7 написа:
randity написа:
mitaka7 написа:Колега, такива теми като твоята излизат всеки ден - на Божурище, на Панчарево, на Илиенци, на Джъмбо и т.н. Това, че ти си решил да отидеш на Илиенци, не означава, че трябва да има специална тема за Илиенци, както и за останалите, които съм споменал.

п.с. Първата тема, която пусна, я изтрих аз. Но просто не те предупредих тогава защо я изтривам.

Були я изтри темата и втората, но трябваше да предупредиш, че си я изтрил, а не да се чудиме с Молов, къде е? :yes:



Е, какво толкова има да се чудиш? Да не съм ти изтрил мемоарите за романа???
Айде, малко по-сериозно. Не мисли, че като пуснеш тема, тя е единствена и неповторима.

Нямах това в предвид. Остави ги мемоарите, просто си мислехме, че темата е изчезнала, защото форума е дал някакъв бъг.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Kroki » 15 Яну 2012, 20:09

Имам предложението да се отвори тема в подфорум " Извън темата " , която да бъде за бързи въпроси/отговори. За да се избегне пускането на теми с по 1 отговор, давам примери за такива теми от последните дни :
viewtopic.php?f=4&t=282466
viewtopic.php?f=4&t=282180
viewtopic.php?f=4&t=281859
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от svilgg » 01 Фев 2012, 21:29

цъкам на Виж собствените си теми и там не ми излиза темата ми в купува "подгрев за седалки е36"
незнам защо , а инъче успях да я намеря темата ровейки в страниците
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 01 Фев 2012, 21:45

Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от svilgg » 01 Фев 2012, 22:40

Mollov написа:Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

като чуя нещо такова и косите ми настръхват
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Фев 2012, 22:41

svilgg написа:
Mollov написа:Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

като чуя нещо такова и косите ми настръхват

Ползвай жилет и няма да имаш такива проблеми.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 01 Фев 2012, 22:54

svilgg написа:като чуя нещо такова и косите ми настръхват


Не е като да ви хвърляме в дълбокото, всичко се тества предварително... но няма как да направим предварителен тест с 10 000 потребителя. Надявам се проблемите да са минимален брой. Така или иначе, всичко се прави за добро ;)

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от RSxRacer » 02 Фев 2012, 9:36

Преди време Пенчев ако не се лъжа беше пуснал идея за подфорум "с бмв на път" или нещо такова,но така и идеята не видя бял свят.Може ли поне да направите някаде една важна тема за навигаций и т.н,че да може мненията и препоръките от дадено нави да са на едно място? Пък и ще може да се качват и карти,ъпдейти и т.н в една тема и всичко да си е подредено. Гледам,че доста често в кар аудио-то се пита за заводски навита,а в извън темата за афтър маркетни...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Convertible » 02 Фев 2012, 13:48

LiTtLeRoCk написа:
svilgg написа:
Mollov написа:Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

като чуя нещо такова и косите ми настръхват

Ползвай жилет и няма да имаш такива проблеми.

Нямам никакво желание да влизам в конфронтации, но ми се струва доста рязък този тон... :confused: :roll:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от LiTtLeRoCk » 02 Фев 2012, 13:57

Convertible написа:
LiTtLeRoCk написа:
svilgg написа:
Mollov написа:Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

като чуя нещо такова и косите ми настръхват

Ползвай жилет и няма да имаш такива проблеми.

Нямам никакво желание да влизам в конфронтации, но ми се струва доста рязък този тон... :confused: :roll:

Може да ти се струва рязко, но не съм имал предвид нищо лошо или да обиждам колегата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Convertible » 02 Фев 2012, 14:34

LiTtLeRoCk написа:
Convertible написа:
LiTtLeRoCk написа:
svilgg написа:
Mollov написа:Форумът пак бъгва... но след няколко дни ще има "пълна промяна", и тогава би трябвало всичко да е ОК :)

като чуя нещо такова и косите ми настръхват

Ползвай жилет и няма да имаш такива проблеми.

Нямам никакво желание да влизам в конфронтации, но ми се струва доста рязък този тон... :confused: :roll:

Може да ти се струва рязко, но не съм имал предвид нищо лошо или да обиждам колегата.

предполагам промените на форума и отстраняване на бъговете не е лесна работа и изисква много време и нерви от страна на правещите го.. (адмирации към тях :bowdown: )
от друга страна тези промени са точно за да няма бъгове и да има нови функционалности на форума - тоест като цяло са за добро :yes:
та към колегата - няма нужда каквото и да било да настръхва.. - за добро са промените, даже и да няма форум определен период.. - няма нужда да изразяваш недоволство към промените и да си скептично настроен.. :wave:
иначе ЛътълРок - нищо лично :bchug:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook