Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от rve » 06 Фев 2012, 23:03

RSxRacer написа:Преди време Пенчев ако не се лъжа беше пуснал идея за подфорум "с бмв на път" или нещо такова,но така и идеята не видя бял свят.Може ли поне да направите някаде една важна тема за навигаций и т.н,че да може мненията и препоръките от дадено нави да са на едно място? Пък и ще може да се качват и карти,ъпдейти и т.н в една тема и всичко да си е подредено. Гледам,че доста често в кар аудио-то се пита за заводски навита,а в извън темата за афтър маркетни...


Е чак пък цял подфорум... Погледни в горния раздел, колега, наскоро SpUd3R направи тема за навигациите с линкове към темите от Е39 и Е90 разделите, където има от пиле мляко за всичко касаещо БМВ навигациите. За афтърмаркет има добра тема за Dynavin в Е46 подфорума, може би е подходящо да се добави в темата в Полезна информация.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Pisobella » 07 Фев 2012, 12:10

Чудих се къде да го напиша.

Та, ще е готино, ако пак има опция да проверяваш темите, в които си писал. "Виж собствените си мнения" май беше старият бутон. Аз лично преглеждам първо темите, в които съм писала и след това гледам по разделите, които ме интересуват. Ако я има опцията, то аз не я виждам :conf:

Също така е много удобно, ако има опция за бърз отговор - един прозорец най-отдолу, в който можеш набързо да си напишеш каквото искаш, а ако искаш повече опции - си натискаш бутона "добави отговор".
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 07 Фев 2012, 12:10

Има специална тема за новият "скин" и дизайн на форума. Използвайте нея. :cop:

Освен това - ЧЕТЕТЕ какво е написано преди да решите да пишете, защото въпросът може да е обсъждан вече.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Pisobella » 07 Фев 2012, 12:13

Да, намерих го първото с "моите мнения" : ) Мерси. Точно щях да си коригирам "предложенията" :D
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 07 Фев 2012, 15:04

Ако случайно не сте открили как се пуска ЛС - това става чрез поставяне на курсора на мишката над потребителското име (от ляво) на съответният потребител - от падащото меню избирате опцията за писане на съобщение и сте готови :)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 08 Фев 2012, 12:12

Проблемът с невъзможността потребители с под 20 мнения в брояча да пускат ЛС вече е оправен...

Колкото до POP UP прозорецът, с който бяхте известявани досега за ново ЛС - когато получите ЛС ще видите, че и новият начин е доста ясен и видим, не можете да го пропуснете ;)

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Bavarcho » 08 Фев 2012, 13:16

Опцията "Виж активните теми" поне при мен показва само активните теми които са със статус "съобщение" (тези които излизат най-отгоре във всички раздели)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от svilgg » 08 Фев 2012, 22:04

исках да пратя на един колега ЛС , написах му но когато се опитах да му го пратя ми изкарва грешка "прекалени много получатели"
днес , по рано сутринта , пак се опитах на друг колега да отговоря към негово ЛС и ми изписа не е избран получател , а реално имаше избран
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Фев 2012, 22:12

svilgg написа:исках да пратя на един колега ЛС , написах му но когато се опитах да му го пратя ми изкарва грешка "прекалени много получатели"
днес , по рано сутринта , пак се опитах на друг колега да отговоря към негово ЛС и ми изписа не е избран получател , а реално имаше избран

Въведе ли заглавие на личното?Пробвай да пратиш на мен.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от svilgg » 08 Фев 2012, 23:24

сега опитах да ти пратя , изписва ми "потребителите не съществуват"
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 21.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на китайско

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от /ASTERIX/ » 09 Фев 2012, 8:53

Здравейте Колеги,
Ако е възмжно да има и такъв тап бар и под темите, според мен ще подобри навигирането (особено от тел. :) )

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e34 520i
Мечтае да кара: Машината на времето !
Детайли за колата: Бяла подводница от 1992 г. в перфектно оригинално състояние !

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от dagger » 09 Фев 2012, 9:05

svilgg написа:сега опитах да ти пратя , изписва ми "потребителите не съществуват"


Мисля, че лесно се бърка полето за получатели на съобщението с по- долното поле, което е за самото съобщение ! Вероятно долното по- трудно се вижда. Наистина в първото на което се спира погледа е полето за получатели. След като го разбере човек, едва ли повече ще се обърка. Всъщност ето и моето предложение: поленцето за допълнителни получатели да е само един ред за да не се бърка с поле за тяло на съобщението. Дет се вика, това са бели кахъри :D Лек ден на всички !
Последна промяна dagger на 09 Фев 2012, 10:43, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Binev_OuT » 09 Фев 2012, 18:36

Много ви Благодаря,за "Назад към Bmw club Bulagia форуми" долу в ляво под темите! :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от brankovv » 09 Фев 2012, 21:38

a бутон "Виж собствените си теми" ? аз не виждам такъв :/
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Eмилио Димитров » 09 Фев 2012, 23:38

Мисля че не видях никъде подобно предложение, но в предната платформа имаше под мнението на всеки бутони с: галерия, скайп, лс и т.н. Сега трябва да се цъкне на профила от там избираш две-три менюта. после избираш оттам има едно AIM дето те води в нов прозорец, ако искаш лс на човек пак там цъкаш в разни менюта избираш. усложнява се всичко. С три-четири директни бутона всичко ще е къде, къде по-лесно.

Иначе подкрепям мненията за фона - наистина е много изморяващ - влизам за 5 мин и после 10-тина почивам, че всичко ми се размазва. Също така шрифта и цвета на темите и по-тъмното синьо. А относно бутона за начало на бмв форуми, може да се цъкне за най-лесно банера на клуба

Иначе браво за промяната и дано всички градивни критики се превърнат във факт за доброто на всички :bowdown:
Последна промяна Eмилио Димитров на 10 Фев 2012, 11:44, променена общо 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook