Относно новите потребители!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Относно новите потребители!

Мнение от TPAKTOP » 15 Дек 2010, 16:13

Аз съм Модератор в друг форум и донякъде разбирам правилото за проверката на първите 20 поста. Само че днес когато се опитах да получа някаква информация чрез пускане на тема аз не мога да получа бърз отговор от някой колега. Фен съм на марката от доста време и съм карал какви ли не модели. Винаги съм чел и разглеждал форума но не съм писал в него защото си имам достатъчно работа в другия който съм мод. Днес когатореших да постна тема заради един мой проблем който е неотложен и трябва да се реши до 17:00 днес мойта тема още не е качена. Ок може да съм допуснал грешка с раздела в който съм я постнал или по друг начин да не отговаря на правилата но си направих труда да ги изчета всичките. Аз не виждам обаче как мога да стана редовен потребител с подобно правило! Предполагам че всеки нов потребител се е регистрирал заради някоя интересна тема или заради проблем на който е попаднал. Аз се регистрирах заради втория вариант. Да само че вече се отчаях още с първия си опит защото докато някой модератор я разгледа тя вече ще е в историята. Не го приемайте като коментар относно работата на модераторите и администраторите защото съм абсолютно наясно че не всеки може да е нон-стоп на линия. Също така съм на ясно че 70% от новорегистрираните са или рекламни спамаджии или такива които псуват като ненормални! Това правило обаче е в ущърб на новорегистрирани коректни потребители (за какъвто се смятам аз). Имах проблем който вече отстраних а темата още я няма! Нито пък имам забележка или каквото и да било друго че темата не отговаря на правилата. Какви очаквания имате за първите 20 мнения? Да пиша за 20 мои проблема от които да имам 10 които да трябва да се решат на момента а никой да не може да ги види заради течаща проверка? Как ли пък не! Не му разбирам толкова много от коли че пък първите ми 20 поста да са съвети и т.н. нито пък мога да оспамя някоя тема с закачки ким потребители при положение че непознавам никой от форума. И това няма да стане! В момента това правило заключва този форум за нови потребители! Аз вече се отказах и чистачки си купих от Камор защото не им знаех размера така че темата дори и да отговаря на правилата може да я триете!
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Относно новите потребители!

Мнение от Mollov » 16 Дек 2010, 20:41

На ЛС-то ти отговорих вече, а колкото до темата ти.... ако е тази: viewtopic.php?f=126&t=231626

... то тя е активна (одобрена)... и то не от преди 10-20 минути... но ако искаш, ще я изтрия...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Относно новите потребители!

Мнение от TPAKTOP » 17 Дек 2010, 12:02

Mollov написа:На ЛС-то ти отговорих вече, а колкото до темата ти.... ако е тази: viewtopic.php?f=126&t=231626

... то тя е активна (одобрена)... и то не от преди 10-20 минути... но ако искаш, ще я изтрия...

Ами ако обичаш още не я трий че искам да постна и фактурата за крайния разход ако на някой му се случи да знае какви пари да прежали! Мерси но наистина е ковти да събереш въпросните 20 мнения в разделите които искам да пиша а именно Е60 и Х сериите! Прочетох ти ЛС и ти благодаря!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 17.02.2010
Пол: Мъж

Re: Относно новите потребители!

Мнение от Alexander Alexandrov » 16 Яну 2011, 18:58

TPAKTOP написа:Аз съм Модератор в друг форум

Кой ако не е тайна, и какви са съществените разлики между двата?
Маса народ напусна селското стопанство и влезе в родния ШОУБИЗНЕС

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 3.09.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 525d '02
Мечтае да кара: подводница

Re: Относно новите потребители!

Мнение от King Nothing » 16 Яну 2011, 22:53

Темата е стара, но тъй, като е "побутната" ще подкрепя TPAKTOP. Всеки регистрирал се трябва да пошета из общите раздели или безсмислените теми където се обсъжда кой по колко пъти на ден се*ре, колко захарчета си слага в кафето и с кой иска да се сбие на улицата!? :)
А и що за писател е някой би се познало още от първото или второто мнение, без значение в колко форума е модератор/администратор и т.н.

Ръководството на форума има свои съображения при поставянето на тези правила и всички ще ги спазваме вярвайки в тяхната коректност. Колегата Mollov, ми е направил впечатление като деен форумец още от времето, когато беше в HardwareBG, после ComExGroup, та имам известен респект към групата на зелените :)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook