нова тема за темите във форума....

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 11:29

колеги, седя си аз и си разглеждам форума и по едно време в една тема се натъквам на пост в който се казва как дадена тема била изтрита от админите и модераторите. интересно ми е защо весели теми като срийтрейсинг-а, най-селските и най-готините бмв-та в България бяха изтрити? сигурен съм че има и други такива теми за които не мога да се сетя в момента, които също са премахнати :dunno:. ще ми е интересно ва разбера и вашето мнение по въпроса както и да евентуално да допълните списъка с популярни теми махнати от оторизираните лица във форума.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Сеп 2010, 11:36

Темата за срийтрейсинг-а предизвикваше. много скандали,нападки и обиди,и се беше превърнала в селски събор,на който след ядене и пиене,по традиция следваше бъхтане.Това накара екипа на форума,да вземе решение,и да прекрати съществуването на тази тема.
Темата за най-селските бмв-та в България,пък пряко или не пряко обиждаше собствениците на автомобилите,а обиди и ругатни в този форум,не се толерират.

И сега,очакваш целия екип на форума да се строи в една редица,и да ти дава обяснение,защо?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от Feanor » 21 Сеп 2010, 11:39

taba4ko написа:интересно ми е защо весели теми като срийтрейсинг-а, най-селските и най-готините бмв-та в България бяха изтрити?


Ето, чети: цък. Проблемите и причините за тях са известни и описани там.
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от SKISA » 21 Сеп 2010, 11:43

не говоря за двете теми ,които обсъжда колегата ,щото никога не съм писал в тях, но има теми ,които наистина са били малко лековати ,но са сбирали много мнения във форума и явно са били интересни.....
прословутият спам не винаги е лошо нещо. преглеждал съм 2003та ,2004та година и всеки един от старите кучета ,админите,модовете в момента някога е бил спамаджия или е писал малко или много извън темата в темата... многократно съм пледирал за по-свободно тълкуване на такива неща и да не се гледа само строго правилата на форума , а да се преценява ситуацията и участниците ,за да се види дали да се затрие определена тема или да остане....
ние ,все пак сме форум-не сме казарма и правилата са важни ,но и свободомислието на хората тук също е важно и е хубаво нещо....!
тва имах да кажа..

п.с. а тва с обясненията винаги ме е кефело..... :confused: също и отговора: кат не ти аресва -оди си!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Сеп 2010, 12:11

В началото винаги е добре,и после настава анархия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от Е.Димитров » 21 Сеп 2010, 12:13

Бе що не се открие една "Спам" тема ,ама такава ,платена,примерно пускаш СМС за 2.40 и спамиш 10 дена,ама каквото ти душа иска,така и настоятелството ще си докарва бая повече пари от рекламите и комерс темите и ората ше са доволни

п/п
Не случайно с тея идей съм член на европейската асоциация за иновативни решения

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 12:23

определено не ми е целта да ви строявам и да ми дававте обяснения. истината е. че аз имам 2 бмв-та с които технически проблеми не съм имал, или ак съм имал не са били сериозни. в същата насока не ми е приятно да давам съвети по технически въпроси по които не съм компетентен или не са се случвали с мен и колите ми. това е причината поради която аз влизах във форума само и единствено за да прочета как някои ис е издухал 25-ца на светофара. това какво пораждало темата не съм съгласен, защото: имам един приятел, който имаше 2 еднакви стокови е30 324 от 1986-та. и двете работещи като часовник, въркащи безупречни. само дето едното вървеше повече от другото по необясними причини за всички. колите са водени на диагностика, сервизи и какво ли не и отговорите са едни и същи от всякдаде - и 2те са безушречно здрави. и пак едното вързи повече от другото. когато човек няма възможност да си сравни колата сам, се получава естествената гонка по светофарите. всеки си има глава на раменете че да знае какво прави и какво следва от това. и да има и такива освен моя приятел с изрядни коли които не вървят както трябва, и на които не можеш да им кажеш че са им счупени колите. това което казваш, че едва ли не са се били заради темата: не го вчрвам, който има желание и на който му стиска да си се среща с който иска и да се дърпа по светофарите.
колкото до темата за селските бмв-та: да така е вкус приятел няма и на всеки си му раресва нещо различно. ама кажи ми ти не си ли бил с приятели по улицата и не си ли виждал ппимерно последен модел ферари? не си ли го коментирал с другарите си? а не си ли виждал кап примерно новият 6-так с теглич и емарке? не си ли коментирал и тази гледка? или пък като на една от снимките в споменаваната тема бмв на което му стърчи дйапанка от задната броня? ти като коментираш с приятелите си не обяждаш ли по този начин хората? аз не мисля че обиждаме собстениците на колите им защото както споменах на него си му харесва но пък на мен ми е смешно или странно....и едва ли не трябва да се чувствам виновен за това. е ми не се чувствм и даже бих искал да го споделям във форума.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от FaceOff » 21 Сеп 2010, 12:27

Е.Димитров написа:Бе що не се открие една "Спам" тема ,ама такава ,платена,примерно пускаш СМС за 2.40 и спамиш 10 дена,ама каквото ти душа иска,така и настоятелството ще си докарва бая повече пари от рекламите и комерс темите и ората ше са доволни

п/п
Не случайно с тея идей съм член на европейската асоциация за иновативни решения


Щото като е позволено не е интересно, а като е платено още повече :mhihi:
п.п. Хората бяха направили цял спамерски форум, но посещаемостта не беше кой знае каква
Последна промяна FaceOff на 21 Сеп 2010, 12:28, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от saleen » 21 Сеп 2010, 12:28

Тя и тази тема бързо ще поеме...по направление :dunno:
Никой не мое ма връне на селу!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Сеп 2010, 12:29

Аз ще бъда честен,на мен ми липсва темата за селския тунинг,защото съм се смял от сърце,и съм се чудил как на някой може да му харесва колата,в този и вид,но все пак правилата са създадени,и те трябва да се спазват.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 12:35

Е.Димитров написа:Бе що не се открие една "Спам" тема ,ама такава ,платена,примерно пускаш СМС за 2.40 и спамиш 10 дена,ама каквото ти душа иска,така и настоятелството ще си докарва бая повече пари от рекламите и комерс темите и ората ше са доволни

п/п
Не случайно с тея идей съм член на европейската асоциация за иновативни решения


според теб във форума на БМВ под форума извън темата не се ли явява спам за самият форум щом даже в заглавието му е написано на баба му зетя и тем подобни и няма нищо общо с марката и автомобилите БМВ? поне в горепосочените теми все пак ставаше на въпрос за БМВ-та.
П.П. можеш да дадеш и много по иновативно решение от това.... :twisted:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 12:42

LiTtLeRoCk написа:Аз ще бъда честен,на мен ми липсва темата за селския тунинг,защото съм се смял от сърце,и съм се чудил как на някой може да му харесва колата,в този и вид,но все пак правилата са създадени,и те трябва да се спазват.


да правилата трябва да се спазват, но изтриването на темите не е правило а Ваше ЛИЧНО решение на колектива. хората във форума са принудени и спазват правилата и мнението им не се зачита, докато Вие решавате че трябва да се изтрие и веднага то става правило. това ваше решение според мен не е по правилата на форума.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Сеп 2010, 12:44

taba4ko написа:
Е.Димитров написа:Бе що не се открие една "Спам" тема ,ама такава ,платена,примерно пускаш СМС за 2.40 и спамиш 10 дена,ама каквото ти душа иска,така и настоятелството ще си докарва бая повече пари от рекламите и комерс темите и ората ше са доволни

п/п
Не случайно с тея идей съм член на европейската асоциация за иновативни решения


според теб във форума на БМВ под форума извън темата не се ли явява спам за самият форум щом даже в заглавието му е написано на баба му зетя и тем подобни и няма нищо общо с марката и автомобилите БМВ? поне в горепосочените теми все пак ставаше на въпрос за БМВ-та.
П.П. можеш да дадеш и много по иновативно решение от това.... :twisted:

Грешиш колега,в "Извън Темата" е всичко което не е свързано с БМВ.Това не означава,че самия форуам е място за системен спам,просто тук се пускат теми,които нямат нищо общо с марката БМВ.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от LiTtLeRoCk » 21 Сеп 2010, 12:45

taba4ko написа:
LiTtLeRoCk написа:Аз ще бъда честен,на мен ми липсва темата за селския тунинг,защото съм се смял от сърце,и съм се чудил как на някой може да му харесва колата,в този и вид,но все пак правилата са създадени,и те трябва да се спазват.


да правилата трябва да се спазват, но изтриването на темите не е правило а Ваше ЛИЧНО решение на колектива. хората във форума са принудени и спазват правилата и мнението им не се зачита, докато Вие решавате че трябва да се изтрие и веднага то става правило. това ваше решение според мен не е по правилата на форума.

Нали знаеш,че не може да се угоди на всички,и затова екипа на форума има последната дума.Защото,ако нещо на теб ти харесва,на друг не.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от zazomazo » 21 Сеп 2010, 12:49

taba4ko написа:................


да ти кажа бате:

щото тва е частен форум и оторизираните лица могат да си правят квото искат без да дължат обяснение на някого :mrgreen:
също така въпросните лица могат да следят за спазването на определени правила избирателно според това дали са на кеф и дали си им симпатичен :mrgreen:
също така, както каза колега по-нагоре могат да те посъветват като не ти харесва да не пишеш и четеш тук :mrgreen:
могат и да заключват теми, които по някаква причина не са им на сърце ....
и в тоя ред на мисли се чудя как така още не са локнали тази :mrgreen:

п.с. никак не изключвам варианта да ме пляснат през ръцете заради написаното от мен :mhihi:
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook