нова тема за темите във форума....

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от SKISA » 23 Сеп 2010, 10:28

Mollov написа:Искам само да те питам нещо... когато става дума за анкета (референдум) относно определено правило или нещо от този род и резултатите са почти 50:50, но все пак в превес на едната страна... трябва ли да пренебрегваме "загубилите" заради това, че една идея повече хора искат обратното? Щото много често, когато определено правило или уточнения се предоставят на потребителите за коментар, винаги се намира хора и от двете страни на барикадата... и тогава малко става "едните за сметка на другите"... и ти ако си от "загубилите" няма да си доволен, нали така?

отговарям ти. за важни неща в държавите-а тука нали сравняваме все едно е държавно управление -референдумите се печелят с 2/3ти от гласовете. ако 2/3ти от хората искат така за нещо наистина важно за управлението ,то тогава чак печелят. за другите неща 51/49 и тва е! случвало се е често да съм от страната на 49 и да ти кажа нямам проблем. просто тва е демокрацията. печелят повечето гласове. и в държавата ми се случва много често да съм от страната на тия ,дето са загубили при изборите ,но се съобразявам с решението на мнозинството.
въпроса е ,че тука малко не е решения на мнозинството-независимо 50/50 или 2/3 на 1/3 ,а просто се казва: тва е! което ,според мен не е правилно.
давам ти пример, нищо че ме засяга лично:
в страхотни се въведе/казвам въведе,щото стана допълнително -нямаше го като правило/ да не се допускат теми без в тях да има БМВ! ок! ново правило! да ,ама много хора ,да не кажа над 70-80% от пишещите и четящите там възроптаха срещу това. правилото поседя известно време и сега е пренебрегнато и се пише пак като преди. въпреки ,че предполагам ,че самото правило не е премахнато... ето така се прави.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от Eliana » 02 Окт 2010, 9:09

SKISA написа:в страхотни се въведе/казвам въведе,щото стана допълнително -нямаше го като правило/ да не се допускат теми без в тях да има БМВ! ок! ново правило! да ,ама много хора ,да не кажа над 70-80% от пишещите и четящите там възроптаха срещу това. правилото поседя известно време и сега е пренебрегнато и се пише пак като преди. въпреки ,че предполагам ,че самото правило не е премахнато... ето така се прави.


Скиса, такова правило никога не е имало, а още повече и пренебрегвано.
Правилото още от самото начало беше, че трябва да се пише на автомобилна тематика без да се конкретизира марката (т.2 от правилата). Още преди доста време те помолих да ми посочиш къде точно в правилата пише, че задължително трябва да се пише само за БМВ. За мен една от хубавите истории е за "автобуса Стефчо" например. Темата си е напълно по правилата. Форумът е за автомобили и този раздел трябва да е на автомобилна тематика. Такава е идеята. Има подфоруми, които правят и изключение от правилата и ти ги знаеш кои са, както и всички потребители.
Не съм съгласна и с това, че се пише както преди.. Няма ги вече историйте "заряза ме гаджето, ще се самоубия". А тези правила бяха въведени именно заради такъв вид теми.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от SKISA » 04 Окт 2010, 9:15

от насоките, които ти даде всички останахме с впечатление ,че трябва да се пише за БМВ... така разбрахме. след като не е така -много добре. не съм обърнал внимание да има и 2% теми с : умирам,гаджето ме заряза! те наистина са малко. важното е да ни е приятно ,да четем,пишем и се забавляваме.... тук ние сме просто едно малко селце с приятели....

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook