нова тема за темите във форума....

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от cod-cdbp » 21 Сеп 2010, 12:50

To и аз бях попитал мод колектива един въпрос преди време, според коя точка от правилата аджеба ме бяха отстранили, ама ей на и до ден днешен отговор няма.
А и не търся, щото май се оказва че и смисъл няма да се бори човек с "необяснимите" неща :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от Valentin_Peev » 21 Сеп 2010, 12:53

taba4ko написа:...


По-добре без “Стрийт рейсърс”, непрекъснато налазваха фенове на други марки да плюят по БМВ-тата и хранилката започваше! А селския тунинг верно липсва :mrgreen:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от Е.Димитров » 21 Сеп 2010, 13:04

1-"ЗА" "селският тЮнинг"
2-всички ние сме гости все пак на форума,да си направим пребиваването по-приятно

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от bioz » 21 Сеп 2010, 13:45

Valentin_Peev написа:
taba4ko написа:...


По-добре без “Стрийт рейсърс”, непрекъснато налазваха фенове на други марки да плюят по БМВ-тата и хранилката започваше! А селския тунинг верно липсва :mrgreen:


Според мен трябва да има подфорум “Стрийт рейсърс”, като има фламе в някоя тема нека бъде заключвана ако няма какво лошо има да се обсъдят колите. За мен е въпрос на модериране...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 14:18

Според мен трябва да има подфорум “Стрийт рейсърс”, като има фламе в някоя тема нека бъде заключвана ако няма какво лошо има да се обсъдят колите. За мен е въпрос на модериране...


и аз така мисля.... :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от uCnaHeTcA » 21 Сеп 2010, 14:22

bioz написа:
Valentin_Peev написа:
taba4ko написа:...


По-добре без “Стрийт рейсърс”, непрекъснато налазваха фенове на други марки да плюят по БМВ-тата и хранилката започваше! А селския тунинг верно липсва :mrgreen:


Според мен трябва да има подфорум “Стрийт рейсърс”, като има фламе в някоя тема нека бъде заключвана ако няма какво лошо има да се обсъдят колите. За мен е въпрос на модериране...

За Селския тюнинг ... обсъждаме и се смеем на произведенията на човешката ръка...
За Стрийт рацинга ... Както каза колегата, който цитирах - Всичко е въпрос на модериране... Има ли хранилка - има и наказание, няма ли хранилка, а нормално обсъждане и т.н. - що да не съществува темата... Е, на, искам ИС-ки и 20ски за сверка, 'ма у тюнинга ли да ги търся ?? Било в разрез на пътните правила и не се толерирало... Ай на бас, че 99.9999% от хората, включае модератори, администратори и все нагоре, са престъпвали и правила и все и са правили щуротии, надвишавали са скорости и прочие...
Против... изказването "кат' не тъ кефи, хикса горе в дясно" :kuku: 'Ма то на всеки ако се каже така, форум нЕма да има... Нали всички НИЕ го правим ? :dunno: Нали уж било за НАС...
Но знам, че тая тема ще има успех, колкото и преди около половин година, темата за Страотните истории... :banghead: Живи и здрави всички :bchug: :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от kriso85 » 21 Сеп 2010, 15:54

Около 5 пъти се опитваше да се наложи режим на СтрийтРейсинга, но
винаги ставаше еднаква хранилка след време.
Погледнете по другите БГ авто форуми , че във всички теми
относно стрийтрейсинга си става мерене на п**ки и много глупости.
Също така това нещо е незаконно. И това че вие
сте анонимни потребители , не означава че форумът, който
е собственост на Клуба трябва да се обвързва с такива мероприятия.

Селския тунинг и на мен ми липсва, пише и четях активно там 8) , но
и там се бълваха 100 обиди в минута, което е в разрез с основните правила.

А относно правилата на Извън Темата и допускането на по-"общи" теми ,
Не злоупотребявайте с обяснението на подфорума, поставено под заглавието му, а именно "На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!" - администраторите са хора с чувство за хумор и не издавайте ниския си коефициент на интелигентост, ако не можете да схванете "тънката мисъл".

- из Темата с Правилата на Извън Темата
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от K_Ilkov » 21 Сеп 2010, 16:27

много хора забравят че това е БМВ форум :idea:

на мен рацинга не ми липсва щото колкото пъти съм влизал съм чел само
смехотворни работи, на селския тунинг проблема му е че българива обича да плюе :idea:
не че в селския тунинг нямаше за какво :mhihi:

ако се интересувате от БМВ четете, ако имате и нещо да кажете пишете,
ако нямате кво да кажете има и други места за тая цел :winky:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от sme666ko » 21 Сеп 2010, 17:15

На мен ми е интересно защо заключиха темата с интериорни снимки на BMW.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 17:35

какво разбирате под "мерене на п...и". има колеги, да не кажа половината, дето са с бими с по над 200 коня. това не са просто коли създадени за "от А до Б", защото същото може да върши и колелото, а са и коли и за нещо по-така (по-спортно каране). нормално е да искаме да си споделм колко ни вървят колите. пък и за това сте модератори и админи. редно е да се грижите за темата и да я чистите от така наречените "хранилки". това ви е работата, но явно ви е по-лесно просто да изтривате отколкото да се грижите.

даже бях забравил за интериорната тема. тя си беше много готина. да, интересно, защо ли и теглиха катанеца?
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от B U L L I » 21 Сеп 2010, 17:53

LiTtLeRoCk написа:Темата за срийтрейсинг-а предизвикваше. много скандали,нападки и обиди,и се беше превърнала в селски събор,на който след ядене и пиене,по традиция следваше бъхтане.Това накара екипа на форума,да вземе решение,и да прекрати съществуването на тази тема.
Темата за най-селските бмв-та в България,пък пряко или не пряко обиждаше собствениците на автомобилите,а обиди и ругатни в този форум,не се толерират.


те така колегата го е казал много правилно.
истина е,че има понякога много интересни теми,но има в тях мнения които вие не виждате поради причината,че ние сме ги изтрили....става дума за обиди,конфронтации,нецензури и прочие.
не съдете само по себе си,че не сте вие причината въпросна тема да се заключи,тук сме хиляди дори и мен често ме е яд когато една тема се оака,па се изчисти па,пак се оака и в един момент на някой му писва и слага точка.
има и много случаи когато за някоя тема от извън темата има точно определено място за нея другаде във форума иследователно ние я местим,после с гръм и трясък някой изревава къде ми е темата и защо е изтрита,а то трябвадасе помисли.

това за часния форум и за желанието ни да правим каквото си искаме е твърде преувеличено.
с годините вече свикнах да гледам как някой наскоро появил се фен иска да внесе корекции в мисленето по подръжката на форума.те затова също си има специялна тема.

ето и в момента виждам,че тази тема не е за тук и затова ще я преместя и за да не каже автора,че сме му я изтрили ще поставя маркер който да показва къде е темата.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от ogata » 21 Сеп 2010, 18:05

LiTtLeRoCk написа:но все пак правилата са създадени,и те трябва да се спазват.

Изключение правят тези на Кат и относно 16 годишните, платинено руси девойки :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от taba4ko » 21 Сеп 2010, 18:54

оценявам жеста с който сте ми преместили темата. да това са правилата. нр съм пуснал темата в правилният подфорум. много се радвам че сте се погрижили това да не е така. интересувам се обаче от друго. факт е, че сте предпочели по-лесното (изтриването ан темата), отколкото да се преглежда и да се зачиства. ако сега се създаде подобна тема или подфорум какво ще вие отношението към тях?
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12776
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от vld » 21 Сеп 2010, 19:17

taba4ko написа:оценявам жеста с който сте ми преместили темата. да това са правилата. нр съм пуснал темата в правилният подфорум. много се радвам че сте се погрижили това да не е така. интересувам се обаче от друго. факт е, че сте предпочели по-лесното (изтриването ан темата), отколкото да се преглежда и да се зачиства. ако сега се създаде подобна тема или подфорум какво ще вие отношението към тях?

Колега много грешки допускаш при писането, и аз не съм безгрешен, но твойте постове в тая тема направо натоварват с четенето им.
А сега по темата, стриит рейсинга е противозаконен и както забелязваш напоследък доста често дават по телевизията репортажи относно уличните гонки.
Та понеже Клуба НЕжелае да бъде обвързван с подстрекаване към подобни действия, е взето решение такъв подфорум да няма.
Това е положението приеми го, и на повечето от нас не ни харесва, но е факт и точка по въпроса.
Направи си справка по чуждестранните авто-форуми да видиш дали има такива редели :idea: ;)
Ще ти дам жокер няма. ;)

Относно изчезването на някои теми були е обяснил по-горе, защо така се получава.
А темата за селския туниг си беше готина, но накрая се пуснаха едни компромати и стана еба*и мазалото. :mhihi: Може да се помисли за такава тема със забрана да се коментира, но тогава няма да ви е интересно ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: нова тема за темите във форума....

Мнение от SKISA » 21 Сеп 2010, 19:58

пак без връзка със споменаваните теми!
съгласен, че има правила и правилата са да се спазват. но и правилата се изграждат, за да подпомагат хората. те не са ,за да е по-лесно на управляващите ,а за да е по-приятно и удобно,както и морално на ползващите ги. и както и преди съм казвал като някое правило явно не струва или не е актуално ,или просто много хора не го харесват, то просто трябва да бъде преразгледано.... а как да бъде оценено това!? ми трябва да се види дали наистина повечето хора смятат така,пуска се примерно анкета и се гледа гласуването. и готово. просто след това модовете и админите трябва да приемат решението на мнозинството....
нямам конкретни правила в предвид....

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook