пичове са модовете!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 07 Сеп 2010, 13:15

Ogi написа:Аз пък защо си мисля че ти караш някое фиятче и си абсолютно лишен от всякакво самочувствие... и с тая тема се опитваш да избиеш някви комплекси... ако имаше бмв щеше да знаеш отговорите на въпросите които си задал...
и да ти кажа само за протокола... това което демонстрират колегите когато слизат от своите бмв-та не е самочувствие... това е радост и наслада от живота... но хората със скучни и безлични коли го тълкуват по друг начин...


Бах маа му, а аз с нетърпение чакам да се събудя всяка сутрин, да се кача в 528-цата, да завъртя ключа, да чуя двигателя, да я изкарам от гаража и да се понеса по родните улици...... и ся кво :shock: то се оказало, че не било бима, а най-обикновено Fiat-че :++ ... с 6 цилиндъра, 193 коня и задно предаване :paranoid:

Леле колега току що ми разби цялата радост в живота... а аз толкова се радвах като купувах автомобила :bcry:

Ogi написа:и както казва един колега от Русйе "Човек... карай си фиятчето и не се занимавай с глупости" :mrgreen:


Лафа е готин :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: пичове са модовете!

Мнение от vicho » 08 Сеп 2010, 18:03

viewtopic.php?f=46&t=215988 <-- правилата не вАжат за всички, аз и там написах, ама ми изтриха мнението :mhihi:

13. Всяка обява може да се „ъп“-ва само от нейният автор.

Автор - rtzankov

naskoksan написа:up


нямам какво повече да добавя! :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: пичове са модовете!

Мнение от b00st » 08 Сеп 2010, 18:47

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: пичове са модовете!

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Сеп 2010, 18:59

vicho написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=215988 <-- правилата не вАжат за всички, аз и там написах, ама ми изтриха мнението :mhihi:

13. Всяка обява може да се „ъп“-ва само от нейният автор.

Автор - rtzankov

naskoksan написа:up


нямам какво повече да добавя! :mhihi:

Когато някой няма възможност да си ъпва обявата,може посочи някой,който временно да му я ъпва,не сме правили проблеми,Испанеца може да го потвърди,много обичате да набивате на човек в очите, най малката грешка,на някой модератор или администратор,сякаш ние правим каквото си поискаме.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: пичове са модовете!

Мнение от I.Voykov » 08 Сеп 2010, 19:06

Вичо дишай... изтрих ъп-а за да не ти бърка в ... толкова ;)

Пича със знамето - като не ти изнася начина на модериране има и други форуми ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: пичове са модовете!

Мнение от ///Явор » 08 Сеп 2010, 21:10

баш....яко банове трябват,че някои почнаха и сметка да държат и обяснения да искат :winky:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: пичове са модовете!

Мнение от bigmurzi » 09 Сеп 2010, 0:35

тогава ще се сърдят, че им взимате правото на глас :mhihi:
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: пичове са модовете!

Мнение от vicho » 09 Сеп 2010, 5:27

LiTtLeRoCk написа:Когато някой няма възможност да си ъпва обявата,може посочи някой,който временно да му я ъпва,не сме правили проблеми,Испанеца може да го потвърди,много обичате да набивате на човек в очите, най малката грешка,на някой модератор или администратор,сякаш ние правим каквото си поискаме.


казах си - "стига" :idea:

I.Voykov написа:Вичо дишай... изтрих ъп-а за да не ти бърка в ... толкова ;)


на мен ми е точно през центъра на гащите кой ъпва и кой не ... видях и дриснах да има интрижка :mhihi:

не се вталявайте :yes:
You said: "Time will change!" What if it changes you?


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 09 Сеп 2010, 12:00

I.Voykov написа:Пича със знамето - като не ти изнася начина на модериране има и други форуми ;)


6 точки е картинката със знамето даже! Говоря по принцип т.е. сега някой да не се вкара във филма с модовете ;)

Явор написа:баш....яко банове трябват,че някои почнаха и сметка да държат и обяснения да искат :winky:


Много относително според мен... не виждам смисъл в това да се баНАнват хора, които нито нарушават реда, нито нищо, а просто искат да разберат "защо еди си кво си" :dunno:

bigmurzi написа:тогава ще се сърдят, че им взимате правото на глас :mhihi:


Ами компоти ли да почнат да отварят ;)

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: пичове са модовете!

Мнение от bigmurzi » 14 Сеп 2010, 10:46

дори и това би било по-креативно ;)
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 14 Сеп 2010, 11:07

bigmurzi написа:дори и това би било по-креативно ;)


хах ами възможно, знае ли човек :yes:


Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 21.07.2010

Re: пичове са модовете!

Мнение от toranaga » 14 Сеп 2010, 22:32

Таа тема е пълна с глупости. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: пичове са модовете!

Мнение от Elesar74 » 15 Сеп 2010, 23:48

С модератор не се спори, обяснение не можеш да му искаш, ти тез' работи не ги ли знаеш бре? Както ти се каза, има и други форуми. У тях като те налазят, поне ти пишат защо. Тук, нямаш право да питаш, тъй е решил съответния цвят, точка. Чети си правилата. Всички са равни пред закона, ама някои са по равни, това не го забравяй.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: пичове са модовете!

Мнение от Mollov » 16 Сеп 2010, 11:30

Elesar74, не знам що ги пишеш тия глупости, ама честно казано не ме и интересува... можеш да си сигурен обаче, че обясняваме дори прекалено много... и се опитваме да накараме поне повечето хора да четат и правилата... само че не знам що така става, че влизаш в държавата, не й четеш законите, пък после се сърдиш, че ти прилагали законите... еми и тук е така, аналогията е съвсем точна... само че в случая тук, винаги сте онеправдани... щом разбираш ли, в някви други форуми било по-различно (разбирай - на мен ми харесва повече) и ние тук, разбираш ли, как така сме го направили еди как си, било такова и онакова... ами като не ти харесва - "Излез". Само че като ти го кажа така, и масово се обиждат... било свободен форум, било еди кво си... еми свободен форум е, ама "свободията" не е позовлена. Регистрацията е свободна, писането е свободно, ама си има правила. Нали не очакваш, че ти (примерно) можеш да НЕспазваш правилата и ние сме ти длъжни да ти обръщаме внимание на това и да те дундуркаме като бебе докато не се научиш да пишеш, да говориш, да поддържаш добър "етикет" във форума... нито сме пъдари, нито сме учители. Модератора е за това - да модерира.. не да учи, да обяснява, да ти прави максимално комфортен достъпа до форума, докато ти за пореден път не си наясно с правилата и си правиш каквото искаш. Това, че масово се обясняваме (за пореден път) на някой (мислещ се за ) онеправдан потребител е някъв тип проявяване на железни нерви от наша страна. Щото можеш да си сигурен, че превишаване на правата от страна на модератор (или неправилната им употреба) е в стотици пъти по-рядко, от колкото превишаване на правата от страна на потребител. Поредният, който си мисли, че квото му е на акъла, това ще прави.

Както има една дума "Това, че не го пише изрично, че не можеш да се изпикаеш пред президенството не значи, че е позволено".

P.S. Тоя тип проблеми с модераторството го има само в BG... по "белите държави" като ти направи забележка модератор и го взимаш в предвид... и четеш правилата... даже който "нашенец" влезне в чужд форум и о чудеса - почва да спазва всичко написано... ама нали тука сме си "вкъщи"... ш'си пра'а кво си искам. И там не ти се обясняват много-много, но пак не е проблем - щом са те модерирали, значи е имало защо. Тук обаче почва да се търси я лично отношение, я нещо друго, което да е проблем от към модератора, само и само "ти" да не си проблема...

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Re: пичове са модовете!

Мнение от Mamouk » 16 Сеп 2010, 21:36

Аз не виждам за какво се пишат 2 страници обяснения на тема със заглавие "пичове са модовете" :conf:


Има конкретен въпрос, има конкретен отговор. Може отговорът да не е задоволителен за автора, но това е. Администратори и модераторили сигурно са видели темата.


За мене е недупостимо да има тема в този форум, в която да се пише с насмешка за модераторите, които полагат толкова усилия и съм сигурен, че действат по най-добрия начин.
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook