пичове са модовете!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 26 Авг 2010, 14:18

Заключиха ми темата (viewtopic.php?f=4&t=216855) и сега колегите отговарят на лични... нямам думи ;)

Поне драснете един ред в нея да кажете калкво толкова не ви се е понравила, че да и ударите ключа.

Все повече го заобичвам тоа форум :ok:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: пичове са модовете!

Мнение от Mollov » 28 Авг 2010, 20:23

Tемата беше потенциален източник на "дълбокомислени" излияния и какво ли още не... подобни се спират още в зародиш.


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 01 Сеп 2010, 12:31

Mollov написа:Tемата беше потенциален източник на "дълбокомислени" излияния и какво ли още не... подобни се спират още в зародиш.


Защо :dunno:

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: пичове са модовете!

Мнение от Zagy » 01 Сеп 2010, 12:51

Ти сериозно ли не можеш да се сетиш?
Si non confectus, non reficiat.


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 03 Сеп 2010, 11:45

Zagy написа:Ти сериозно ли не можеш да се сетиш?


Не бе, наистина не се базикам... верно не виждам какво лошо има в това всеки да изкаже свободно мнението си... демократични общества, това онова, деазнам :dunno:

Гледам наистина много теми се разкарват отма... все едно има някакъв вид комунистическа цензура или и аз не знам. Абе мъгла, за това и питам :paranoid:

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: пичове са модовете!

Мнение от Zagy » 03 Сеп 2010, 11:56

Колега, в теми като тази много съфорумци откровенно си простеят... аз примерно не бих удържал и щях да се изрежа ако беше оставена отключена :mhihi: Затова.

От друга страна според мен от време на време ще е полезно да има по някоя и друга тема за "освобождаване на напрежението" :smoke:
:bchug:
Si non confectus, non reficiat.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: пичове са модовете!

Мнение от Mollov » 03 Сеп 2010, 13:08

То има.... "новогодишен спам", "предсъборен спам"... не мисля, че е малко... ;)

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: пичове са модовете!

Мнение от Zagy » 03 Сеп 2010, 15:05

Mollov написа:То има.... "новогодишен спам", "предсъборен спам"... не мисля, че е малко... ;)

Да бе да - знаеш ни възможностите :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 05 Сеп 2010, 19:22

Zagy написа:Колега, в теми като тази много съфорумци откровенно си простеят...


Ми то това май не говори много добре за членовете на този форум, горди собственици на BMW :| А темичката я пуснах съвсем на сериозно понеже ако щете вярвайте, ежедневно виждам хора с бими, които зад волана изглеждат така, все едно Господ им прави с*ирка докато карат... а като слезнат от бимата, е брат - няма такова самочувствие! Верно, че BMW-то си е от по-класовите производители, ама чак пък толкова :dunno: Разбирам да карат ламбо, порше, бентли... а пичовете ръчка некви бими на ГАЗ (портфейла е прекалено празен за бенз) и в същото време носовете им рисуват лястовички в облаците. Пък за п*тки дето карат бими просто няма смисъл да се говори... ония буквално не мой им стъпнеш на малкото пръстче откъм самочувствие :bowdown: Та в тоя ред на мисли реших да пусна и темата... един вид да видя какво е настроението по въпроса сред колегите. Но като се замисля какво ли може да е, при положение, че постоянно се засичам с много от тях по улиците. Смешна история, но както и да е, заебавайте ;) Най-много от всичко исках да разбера, защо всяка тема се посреща директно с ключ... и вече знам :yes:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: пичове са модовете!

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Сеп 2010, 19:33

Пич,то не е до колата,а до манталитета!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: пичове са модовете!

Мнение от Zagy » 05 Сеп 2010, 20:12

LiTtLeRoCk написа:Пич,то не е до колата,а до манталитета!

Така е - каква е приликата межди селянина с колело и селянина с Макларън - и двамата са селяни :mrgreen:

Дисклеймър: С думата "селянин" визирам не място на раждане, а ниво на интелектуално развитие.
Si non confectus, non reficiat.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: пичове са модовете!

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Сеп 2010, 20:17

Massacre написа:Най-много от всичко исках да разбера, защо всяка тема се посреща директно с ключ... и вече знам :yes:


Приказваш пълни глупости,къде видя всяка тема да се посреща с ключ :kuku:


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 06 Сеп 2010, 20:45

Zagy написа:
LiTtLeRoCk написа:Пич,то не е до колата,а до манталитета!

Така е - каква е приликата межди селянина с колело и селянина с Макларън - и двамата са селяни :mrgreen:


Спор няма... само дето ако селянина с колелото се качи на Макларън, автоматично ще се превърне от обикновен селянин, в селянин с много голямо самочувствие - т.е. много голям селянин! Явно нещо подобно се получава и при случаите за които аз говоря - от дарак на BMW... или направо от нищо на BMW. Но както и да е. И такива хора трябва да ги има... иначе кой ще пълни черната статистика по btv новините :bchug:


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: пичове са модовете!

Мнение от Massacre » 06 Сеп 2010, 20:47

LiTtLeRoCk написа:Приказваш пълни глупости,къде видя всяка тема да се посреща с ключ :kuku:


Ами аз говорех за всички подобни на моята, "интересни" теми, а не изобщо за всяка една пусната тема ;)

Но както вече споменах, след като ми обяснихте причините, отлично разбирам защо се получава така в този форум... съответно съм ок с политиката тук ;)

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: пичове са модовете!

Мнение от Ogi » 07 Сеп 2010, 9:41

Massacre написа:
Zagy написа:Колега, в теми като тази много съфорумци откровенно си простеят...


Ми то това май не говори много добре за членовете на този форум, горди собственици на BMW :| А темичката я пуснах съвсем на сериозно понеже ако щете вярвайте, ежедневно виждам хора с бими, които зад волана изглеждат така, все едно Господ им прави с*ирка докато карат... а като слезнат от бимата, е брат - няма такова самочувствие! Верно, че BMW-то си е от по-класовите производители, ама чак пък толкова :dunno: Разбирам да карат ламбо, порше, бентли... а пичовете ръчка некви бими на ГАЗ (портфейла е прекалено празен за бенз) и в същото време носовете им рисуват лястовички в облаците. Пък за п*тки дето карат бими просто няма смисъл да се говори... ония буквално не мой им стъпнеш на малкото пръстче откъм самочувствие :bowdown: Та в тоя ред на мисли реших да пусна и темата... един вид да видя какво е настроението по въпроса сред колегите. Но като се замисля какво ли може да е, при положение, че постоянно се засичам с много от тях по улиците. Смешна история, но както и да е, заебавайте ;) Най-много от всичко исках да разбера, защо всяка тема се посреща директно с ключ... и вече знам :yes:


Аз пък защо си мисля че ти караш някое фиятче и си абсолютно лишен от всякакво самочувствие... и с тая тема се опитваш да избиеш някви комплекси... ако имаше бмв щеше да знаеш отговорите на въпросите които си задал...
и да ти кажа само за протокола... това което демонстрират колегите когато слизат от своите бмв-та не е самочувствие... това е радост и наслада от живота... но хората със скучни и безлични коли го тълкуват по друг начин...

и както казва един колега от Русйе "Човек... карай си фиятчето и не се занимавай с глупости" :mrgreen:

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook