Ъпване на стари теми ...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Ъпване на стари теми ...

Мнение от SKISA » 16 Авг 2010, 21:23

питането ми е провокирано от няколкото теми ,ъпнати от джорданов в извън...
знам правилото за забрана на ъпване на стари теми-даже пише ,че не трябва да са по-стари от 1мес освен ако не са важни...!
някой би ли ми обяснил защо е прието тва правило!? интересува ме логиката за забраната. ясно че ако е безсмислено е тъпо ,но ако някой през търсачката е намерил нещо в стара тема и е пуснал мнение в нея защо да не я ъпне. и защо трябва да напише нова с линк към старата....
та така. просто ме интересува логиката защо е забранено. освен да видим кво сме правили преди години .....

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от Mollov » 16 Авг 2010, 22:32

Идеята е, че в доста случаи информацията тогава не е много актуална към момента... сега ако става дума за ремонти по колите е друго, но иначе...

Освен това има не малко случаи, когато автора на темата не може да участва в продължаването на обсъждането, че и не само автора, но и други участници... и като ще става ново обсъждане с нови хора.... ми пуска се нова тема с препратка към старата... както е по правилата ;)


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от Massacre » 26 Авг 2010, 14:43

правилата са уникални, а логиката желязна!

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от X-citer » 29 Авг 2010, 15:51

Massacre написа:правилата са уникални, а логиката желязна!

Като не ти изнася виж горе в дясно на монитора има бутонче "излез"!
Във всяка тема недоволстваш от нещо без да казваш нищо конкретно, просто ей така за спорта.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от Nukem » 09 Сеп 2010, 15:45

Аз ми е интересно друго гледам един хубосник вчера беше up-нал темата на joro_paveto "Смяна маслото на скорстите" в раздела е36, после си беше коментирал и собствения коментар, и ми е интересно нящо наказахте ли го :dunno: , това с up-то никой не го спазва, сега може да се допусне ако се напише нещо пълноценно или допълващо темата обаче да уп-неш с мнение "и аз го направих" или "много яка тема" си е за наказание!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от kriso85 » 09 Сеп 2010, 20:00

Понякога темата не е изчерпана и е нормално да се ъп-не или да се допише нещо.
На пример :arrow: има една обширна тема за даден проблем ("проблем с пасажерския еър-бег" примерно) и всичко се дискутира в една тема. Проблема е обсъден и решението го има черно на бяло написано.
Обаче даден потребител има този проблем , но иска да попита нещо конкретно, което не се получава при него не е нужно да отваря нова тема, а просто да попита в съществуващата и така тя ще стане още по-пълна и полезна.

Друг е въпросът че дадени потребители изравят теми от 2002 година където се е обсъждал бъдещия модел Е60, и някой сега се сеща да каже че го "кефи", а той модела е излязъл от производство дори...
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Ъпване на стари теми ...

Мнение от Mollov » 09 Сеп 2010, 23:04

Nukem, по принцип за подобни "провинения" трябва да ги вършиш доста системно, че да отнесеш наказание... това са дреболии, при които 99% от хората се "взимат в ръце" достатъчно бързо... кой не чел правилата, кой не му направило впечатление, че темата е от преди 3 години (някои ровят с търсачката, виждат темата и пишат по инерция, без да се усетят от кога е).

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook