"Спам" Тема

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

"Спам" Тема

Мнение от Е.Димитров » 22 Юли 2010, 12:20

Здравейте колеги модератори и колеги потребители,
имам едно предложение,тъй като караната кола от мен е Е46,и съответно посещавам чето този подфорум,дали е възможно да се сложи тема (то може да се сложи,но модераторите на какво мнение ще са) която да е "спам"...
За какво моля,мисля че ще е интересно да се обсъждат разни неща в тая тема отностно автомобилите Е46,да се води полемика и тази тема да е събирателна за общи неща,не Всеки дето има нещо да каже за Е46 да отваря нова тема ами да се ограничава в "спам" темата,както и евентуално в тази тема да се отправят пожеланията и честитките за нови автомобили,мисля че така няма да се разводняват другите теми и именно "спамът" ще е съсредоточен в една,освен това ще е интересно и да се четат мненията на потребителите отностно проблеми и тн...
"Спам" темата ще е насочена единствено и само към автомобилите Е46,както и разбира се ще се спазва добрият тон и поведение...
Надявам се да намеря подкрепа,пък и може колегите от другите под-форуми да пожелаят подобна "екстра" и в техните отдели...
Поздрави и се надявам на коментари

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: "Спам" Тема

Мнение от X-citer » 22 Юли 2010, 13:04

И ще стане една голяма боза в която ще се генерират само и единствено безсмислени коментари, без никой да е наясно какво пише на предишната страница на темата. Имали сме подобни теми във форума и сме наясно докъде водят.
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: "Спам" Тема

Мнение от Zagy » 22 Юли 2010, 13:45

Емо, то ей тая тема:

viewtopic.php?f=34&t=144992&start=480

е почти същото като това, кето ти предлагаш.

Иначе спам темата си е хубаво нещо според мен - най-малкото защото там можеш да си избиеш малко нервите или яда ако нещо си изпушил. Акотимаш това предвид - аз съм съгласен :D
Si non confectus, non reficiat.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 3.07.2003
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж

Re: "Спам" Тема

Мнение от Aryan » 22 Юли 2010, 13:47

Да им е по-лесно на новите да направят 100 мнения и да пускат обяви :mhihi: Непомня кой, но в техническите раздели имаше един, който беше направил 100 мнения за 20 дена. В една тема колега му беше направил забележка, че нарочно трупа мнения и той после пусна оправдание в 3 поста отдоло :nono:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 21.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: "Спам" Тема

Мнение от majstorapetkov » 22 Юли 2010, 14:15

По точно: "Тема2: Моята нова придобивка" , защото и без това в нея няма нищо техническо, а по скоро само "спам".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: "Спам" Тема

Мнение от Е.Димитров » 26 Юли 2010, 8:56

Идеята ми не беше някой да прави 100 мнения и после да пуска обяви,то и това със стоте мнения хич не е гаранция че някой някого няма да врътне,освен това има доста потребители тук които дори нито имат БМВ нито се интересуват от подобен автомобил,регистрирали са се поради една или друга причина и се възползват от по-ранната си регистрация (ходих при един пич дето продаваше нещо си,ми че тоя даже не знаеше БМВ че е със задно,караше опел и използваше форума да продава разни неща)
Според мен трябва да няма ограничение за 100 мнения а да има СМС при пускане на обява от туко що регистрирал се потребител,но това е друга тема,аз просто исках такава "Спам" тема за да не се отваря нова тема от всеки на който колата му е "кихнала"...

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: "Спам" Тема

Мнение от Vlados » 15 Авг 2010, 23:02

Аз при теб не виждам връзка между постовете и заглавието на темите... явно нямаш нужда от специална тема... давай смело!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: "Спам" Тема

Мнение от Е.Димитров » 17 Авг 2010, 6:36

Vlados написа:Аз при теб не виждам връзка между постовете и заглавието на темите... явно нямаш нужда от специална тема... давай смело!

Това хе го разбрах,но може пък и да имаш някаква причина да го пишеш :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 17.02.2010
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: e36 318is, e30 328is
Мечтае да кара: разумно

Re: "Спам" Тема

Мнение от _Gec » 29 Ное 2010, 10:24

Aryan написа:Да им е по-лесно на новите да направят 100 мнения и да пускат обяви :mhihi: Непомня кой, но в техническите раздели имаше един, който беше направил 100 мнения за 20 дена. В една тема колега му беше направил забележка, че нарочно трупа мнения и той после пусна оправдание в 3 поста отдоло :nono:


Колега аз съм виждал и хора с по 30 мнения който да са пускали в "Продава- части,аксесоари,консумативи", да не говорим и за хора с по-малко...така че едвали ги е трупал тея 100 мнения само заради тези раздели.

P.s Неща да давам линкове към такива обяви, за да не му изтрият на въпросният човек обявата и да ми се сърди после
BMW MMM.... Power

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 17.02.2010
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: e36 318is, e30 328is
Мечтае да кара: разумно

Re: "Спам" Тема

Мнение от _Gec » 29 Ное 2010, 10:30

Колега не е задължително предложената тема от теб да бъде в "е46", ако модераторите не се съгласят може да я сложиш и в раздел "Общи форуми" - "Извън темата" да речем. Там сигурно ще може да си пишете каквото и колкото искате
BMW MMM.... Power

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook