ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318ti
Мечтае да кара: BMW M3 G-Power Hurricane

ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от MasterRalf » 15 Юли 2010, 9:07

Искам да попитам админите и модераторите какво става с темите тук? Онзи ден е изчезнала една тема, вчера пуснах моя и през нощта е заключена без да съм нарушавал правилата?!? -> http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=10&t=212022
Ако аз имам проблем със сайта и не мога да вляза в темата за сервиза, не мисля, че е правилно никой да не ми помогне с това.
Ако проблемът си е ваш - вътрешен - явно така излиза, след като чуждите теми и коментари се игнорират, поне напишете, че има някакво решение на администраторите и в момента се обмисля какво да се направи...

Това да заключиш няколко мнения и да се покриеш без обяснение си е държание тип "П*ТКА", а бях останал с впечатлението, че феновете на форума (като изключим спамаджийте и ненормалните) са готини и точни хора и най-малкото, което дори не трябва да се споменава - мъжкари. Извинявам се ако някой се почувства обиден от този мои коментар, но за мен нещата стоят така! Моля да получа поне някакъв отговор!
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Yanko Petrov » 15 Юли 2010, 9:21


Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Mollov » 15 Юли 2010, 9:30

Смятам, че ти е дадено дори повече от обяснение в тази тема... да се перифразирам - обяснение, което може да ти се даде към момента... нали не мислиш, че модераторският и администраторският екип е длъжен да ти подава ежедневна и пълна информация за всичко, което те интересува живо?!? Тук все пак не става дума за това ти какво искаш и какво имаш неотложното желание някой да ти казва.

Когато има официално становище по въпроса ще го узнаеш и ти. Но със сигурност никъде не видях на каква база имаш право да държиш сметка на това как админите и модераторите си вършат работата в този форум и с каква информация те снабдяват по важни за теб самият казуси.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318ti
Мечтае да кара: BMW M3 G-Power Hurricane

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от MasterRalf » 15 Юли 2010, 12:48

Първо благодаря и на двамата, че все пак някой ми отговори нещо.
Обяснение поисках за темата, която аз пуснах, но явно и тук има модератори си мислят, че могат и без потребители, с които не си заслужава да се говори (попитайте админа, кое е най-важно за да се развива един сайт). Преди време съм бил модератор на повече от 10 раздела в голям форум с друга тематика и отново своеволията на Генералните модове бяха причина аз и доста хора да се преместим на алтернативни сайтове. Сега нямам такива желания и амбиции, но дори когато съм бил на твое място, не съм си мислел, че съм над другите, само защото имам някаква заслужена или не титла.
"Тук все пак не става дума за това ти какво искаш и какво имаш неотложното желание някой да ти казва." - за лично моето желание не - в никакъв случай не се смятам за специален, но за да не напише всеки потребител нова тема по същият въпрос, това би било по-разумно. Изтрийте моите две теми и напишете една -
"темата за еди кой си сервиз в момента е затворена, за потребителите, които проявяват интерес - на еди коя си дата, ще разберете какво е решило ръководството..".
Това би спестило много писане и нерви на вас и на нас. Благодаря за вниманието и успех!
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Mollov » 15 Юли 2010, 12:58

Аз ти написах по-горе - никой от ръководството не е длъжен да дава обяснения за евентуално заключена тема, която липсва в момента. Това, че ти искаш подобно нещо не значи автоматично, че трябва да го получиш. И със сигурност не се държа надменно или нещо от този род, просто по-скоро ми е писнало да ни се търси сметка за всяко едно (дребно) нещо, което е дошло на вниманието на някого и той иска да знае.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Dimitroff » 15 Юли 2010, 13:24

Истината е, че аз нямам права в раздела, в който ти си пуснал темата.
Отговорих ти с ясното съзнание, че въпросната тема ще бъде заключена (ако имах правата - щях да го направя аз).
Задаваш въпрос - дадох ти отговор, колега - какво повече се очаква ?
Какво разбираш под обяснение?
Казваш, че "би било хубаво" да се каже кога ще има становище по този въпрос - ами може и след 5 минути да се вземе решение, но нали не мислиш, че би било правилно?
За тези 5 минутки - колко Модератори, Глобални Модератори и Администратор ще дадат своето мнение по въпросния проблем? (дори и да са онлайн - повярвай ми доста са натоварени! - текучеството особено в търговските раздели е много голямо, но пък са на лице фактите - търговските секций с всяка изминала седмица са "по-чисти")

От както съм Модератор съм разбрал 2 неща:

1. Тук не е "монопол" - когато има проблем той се разисква от колкото се може повече Модератори и Глобални модератори и Администратори! (с цел максимална обективност!)

2. Масово се търсят грешките на по-горните 3 групи(Мод. Глобален Мод., Админ.), без да се дава сметка, че 90% от сочещите трънчето в очите ни не виждат гредата в свойте очи (не визирам теб).

Опитваме се да запазим това място приятно за по-голямата част от потребителите тук - но няма да успеем без помощта именно на въпросните потребители!

За месеците, който съм тук съм видял 4-5 сигнала за нередности от потребители, но само вчера съм получил 4 ЛС та за грешки на колеги - Модератори...е, добре де...защо все в тях е вперено това всевиждащо око? Грешим - да..искате не искате - случва се!

Отклоних се от темата, но смятам, че няма да се сърдиш на дългия пост - той е продиктуван от стремежа ми да бъда максимално обективен в отговора ти.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Е.Димитров » 15 Юли 2010, 13:49

Аз не разбрах,пича иска да похвали някой,ама защо не го направи в "КОРЕКТНИ Търговци/Потребители "???

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от Dimitroff » 15 Юли 2010, 14:04

Защото темата на въпросния "някой" не е достъпна, а колегата иска точно в нея да го похвали.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318ti
Мечтае да кара: BMW M3 G-Power Hurricane

Re: ЗАЩО ТЕМАТА МИ Е ЗАКЛЮЧЕНА И НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ТОВА

Мнение от MasterRalf » 15 Юли 2010, 15:21

Защото винаги е било така и повечето коректни тук си имат теми. Както и да е, само това исках да знам.

Mollov- исках да разбера защо и Dimitroff ми даде необходимият отговор. Благодаря, че и ти се включи, в правото си да се ядосваш ако нещо в поста ми те е обидило - в противен случай всичко би трябвало да е наред!
Относно обяснението - отново казвам, това е нещо, което е правилно да се направи при няколко десетки хиляди посещения на темата, само за да не започнат да се появяват още теми като моята и да трябва да се затварят и да се нервираш и ти и потребителите.

Dimitroff - Благодаря ти за коментара, надявам се да не спадаш към групата, която определих по-горе и наистина се надявам 1 да е така (въпреки, че на всички ни е ясно, че решенията винаги се вземат от най-малката група).
Относно второто, че най-често тези 3 групи са виновни - напълно те разбирам, но все пак е най-важно дали водиш спор с човек или с магаре, което просто не разбира.. това е друг въпрос.

Аз приключвам с писането тук (въпреки, че винаги след като се каже това, има някой, който провокира новото подхващане на темата). Вече ми е ясно - "проблемът не е в моят телевизор", а са си ваши работи. Отново благодаря за отговорите и дано решението е най-доброто за потребителите на форума!
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook