До всички модератори в раздела

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 1.10.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж

До всички модератори в раздела

Мнение от apekov » 04 Юли 2010, 15:33

Здравейте колеги, имам следното питане към Вас. Защо ми бе изтрита темата под предлог че нямам 100 мнения, при положение че раздела е пълен с такива теми на колеги с по-малко от 100 мнения.
В обявата си бях посочил цена, и ако не бъркам и телефон, плюс това дал съм в профила си да ми се показва мейла, ако електронната поща не е средство за връзка здраве му кажи. Снимка нямам на джантите, защото нямах с какво да ги снимам в момента. а и снимката може да се качи по късно или при желание да се прати на интересуващият го а да не се товари форума. Според мен може да се измисли нещо с тези правила за публикуване.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: До всички модератори в раздела

Мнение от Mollov » 04 Юли 2010, 16:35

apekov написа:Здравейте колеги, имам следното питане към Вас. Защо ми бе изтрита темата под предлог че нямам 100 мнения, при положение че раздела е пълен с такива теми на колеги с по-малко от 100 мнения.


Защото не си чел правилата на търговските раздели... затова и задаваш подобни въпроси.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook