Относно някои теми от вида "Помощ за болен от..."

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Относно някои теми от вида "Помощ за болен от..."

Мнение от ms » 05 Юни 2010, 22:30

Нерядко се появяват теми като тази => viewtopic.php?f=4&t=207323 , и интересното е, че се пускат и от юзъри с 2-3 мнения, а някои и толкова нямат...

Не коментирам точно тази тема (макар да ми е съмнителна и тя, и утре ще проверя за себе си колкото мога нещата), но помислете за някакъв контрол при такива случаи... Лично аз съм пускал доклад преди няколко месеца за такава тема с цел измама (бяха подменени банковите сметки), но не всеки път някой ще седне да проверява колко е реално инфото... Тогава се реагира бързо и данните бяха променени, ама всеки път да разчитаме някой да усети измамата не е работа- един ще усетим, 10 ще пропуснем така...
Знам, че е допълнителен товар, но при такава тема (още повече ако се одобрява от модератор) не е лошо да се отделят 10-на мин. за ровене в Гугъл за доп. информация по въпроса. Достатъчно е да има DMS номер и шанса за измама пада с 95% поне- там се искат експертизи и документи за да те включат в набирането на средства по този начин...

Нямам нищо против такива теми- нека да се помогне на хората, но да е на хората които имат нужда, а не да пълним джобовете на някой измамник...
Изображение
Изображение

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Относно някои теми от вида "Помощ за болен от..."

Мнение от RSxRacer » 06 Юни 2010, 14:23

И на мен доста теми от тоя род са ми се виждали съмнителни и точно поради такива причини не бих се захванал да превеждам каквото и да е.
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно някои теми от вида "Помощ за болен от..."

Мнение от B U L L I » 06 Юни 2010, 20:38

и на мен ми направи впечатление тази тема,
защото едва ли не трябва да разследваме дали това е мошенник или е наистина някой ,
който има нужда от помощ.
както и да е,въпроса съм го представил на колегите и ще го дискотираме.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook