Тема за обсъждане на правилата ...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от bum_bum » 06 Юни 2010, 23:11

Аз ти предложих начин, но ти искаш само да смучеш. То така не става, като толкова искаш бан вярвам ще се уредиш бързо.
Изображение

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от RSxRacer » 07 Юни 2010, 0:05

малко :OT: , но само на мен ли ми се струва,че напоследък срещам потребители с 2-3 годишни регистрации и с по 10 мнения? Има ли варянт форума да се е ошашкал нещо и нови потребители да се водят със стари дати? Ето например автора на темата или пък viewtopic.php?f=4&t=207323 и още доста такива... То вярно,че може и да са чели само ама в предната тема с правилата 90 процента имаха 1+ година тук а под 20 мнения...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 07 Юни 2010, 10:15

Това са хора, предимно с мнения в "Извън темата" или в търговските раздели, където беше премахнато отчитането на постовете... Наред с това са имали мнения по теми, които са били изпратени в кошчето, като при изтриването на кошчето и рекалкулиране на броя на мнения (без тези в Извън темата и търговските) са се озовали с по 20 мнения... а някои с 0-ла...

Това бе обяснено многократно, ама няма кой да чете... :roll:

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от RSxRacer » 07 Юни 2010, 16:41

Mollov написа:Това са хора, предимно с мнения в "Извън темата" или в търговските раздели, където беше премахнато отчитането на постовете... Наред с това са имали мнения по теми, които са били изпратени в кошчето, като при изтриването на кошчето и рекалкулиране на броя на мнения (без тези в Извън темата и търговските) са се озовали с по 20 мнения... а някои с 0-ла...

Това бе обяснено многократно, ама няма кой да чете... :roll:


е четох,четох ама това точно нещо съм го пропуснал... :bchug:
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 07 Юни 2010, 17:05

Не си чел достатъчно ;) :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Е.Димитров » 10 Юни 2010, 9:50

Гледам че само на "прости" потребители праите забележки за ъпване по правилата :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 10 Юни 2010, 10:02

И по-конкретно? Кажи си какво имаш в предвид, вместо така просто да "подхвърляш"... :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Е.Димитров » 10 Юни 2010, 10:37

Mollov написа:И по-конкретно? Кажи си какво имаш в предвид, вместо така просто да "подхвърляш"... :roll:

Ами в секцията продава,хич нищо разбира се не ми пречи,но примерно някой собственик/администратор ъп-ва без да трие стари постове,пък никой не му прави (или не смее) забележки,на други ( с което аз съм съгласен и гледам да спазвам правилата) им се правят забележки и съответно темата се заключва

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от ИлХиТо » 10 Юни 2010, 10:49

Е.Димитров написа:Ами в секцията продава,хич нищо разбира се не ми пречи,но примерно някой собственик/администратор ъп-ва без да трие стари постове,пък никой не му прави (или не смее) забележки,на други ( с което аз съм съгласен и гледам да спазвам правилата) им се правят забележки и съответно темата се заключва

Аз си позволих да цитирам правилата в темата на Явор за продажба на е30-ката която върви в момента, мнението ми моментално бе изтрито, и на ЛС като му обясних, че правилата са за всички и трябва да се спазват както от нас обикновенните потребители, така и от целия екип на форума - отговорът бе "май имаш доста свободно време...". И реших всичко да приключи до тук. 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.06.2010
Пол: Мъж
Кара: Т
Мечтае да кара: акула

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от sec.1 » 10 Юни 2010, 10:58

здравейте,

подкрепям колегите Е.Димитров и ИлХиТо ! преди 4-5 месеца един модератор беше пуснал кола за продажба и съответно линк със снимков материал... цъкам да видя за какво става въпрос и :shock: обявата му беше за дизел :arrow: а на сНиМката бензинова :idea: че и ве 8 :mhihi:
минута след като написах в темата му -> " коя от двете коли продава, тази на снимката или тази в главата му" бях заплашен с ЛС да си ..цитирам :arrow: ЕЙ МАХНИ СИ МНЕНИЕТО ЩОТО ЩЕ ТЕ БАННА ЕЙ, НЯМА ДА СПАМИШ В НА ХОРАТА ТЕМИТЕ :shock: и още някои други които вече не помня!
а аз не съм спамер! просто ми стана интересно защо реагира така остро!

п.п. понеже нямам нужните мнения за да пиша свободно и най вероятно това съобщение няма да види бял свят :D

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 10 Юни 2010, 11:15

Драсни ми на ЛС за тоя случай... ако още пазиш ЛС-а ще е много добре.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Dimitroff » 10 Юни 2010, 11:30

Аз също съм ЗА това, че правилата трябва да важат за всички!
Случвало се е да правя забележки на колеги-модератори, както и те на мен-не виждам защо трябва да има сърдити :dunno:

Още нещо - за темата от преди 4-5 месеца - никого не оправдавам, но тогава не бяха в сила новите правила (реални снимки, брой мнения и т.н.), но за мен отговора, който колегата е получил от колега-модератор е меко казано смешен!
Заплаха, за това, че потребител е направил забележка???

Искрено се надявам да не е било точно така...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 10 Юни 2010, 12:14

sec.1 написа:здравейте,

подкрепям колегите Е.Димитров и ИлХиТо ! преди 4-5 месеца един модератор беше пуснал кола за продажба и съответно линк със снимков материал... цъкам да видя за какво става въпрос и :shock: обявата му беше за дизел :arrow: а на сНиМката бензинова :idea: че и ве 8 :mhihi:


Аз имам и още един въпрос - след като регистрацията ти е от преди няколко дни ми обясни как преди няколко месеца си му писал в темата?

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.06.2010
Пол: Мъж
Кара: Т
Мечтае да кара: акула

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от sec.1 » 10 Юни 2010, 12:20

господа модератори, кажете ми вие аз защо да си измислям? ей така за кеф :confused: следя форума от много време, даже доста много време, и каквото съм помолил мод никога не ми е отказвал :arrow: НИКОГА, доволен съм от всичко тук..намирам каквото ми трябва..
съобщенията не ги пазя за съжеление.... но аз не исках и да казвам на никой, защото имаше и други коментари в темата му и също бяха изтрити :confused: и затова си казах-> майната му и така..... но сега като се повдигна въпроса казвам,и все пак не мисля че е редно да се споменават имена...

какво ще кажете?

бързо ти отговарям на въпроса Mollov :arrow: регистрация лесно се прави.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 10 Юни 2010, 12:43

sec.1 написа:бързо ти отговарям на въпроса Mollov :arrow: регистрация лесно се прави.


Тя лесно се прави, ама много зависи защо ти е трябвала нова регистрация... щото мултиакаунтинга е забранен в този форум. Ако си бил получил BAN за нещо, това не оправдава създаването на нова регистрация...

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook