Тема за обсъждане на правилата ...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 22 Май 2010, 11:56

Пускам тази тема защото темата за обсъждане е заключена .... въобще защо се прави тема за обсъждане като ще се заключва. Аз съм регистриран от повече от 2 години във форума и съм сменил повече Бмв-та от половината хора тук ( да не казвам от повечето) но не обичам да пиша глупости из форумите ... влизам редовно да чета каквото ме интересува но не спамя ... затова сега имам 14 мнения ... и какво става с новите правила, хората които по цял ден нямат какво да правят и спамят могат да си пускат обяви а аз дето имам няколко разглобени коли не мога. Мисля че админите започнахте последно време много през просото да си гледате работата ... не ми се сърдете ама да заключите тема за дискусиии на правила е смешно, да разрешите само на спамерите да пускат обяви също. Моля ви да разгледате проблема сериозно и да отключите темата за дискусии или поне да не заключвате тази.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 22 Май 2010, 19:23

Одобрих ти темата, за да може вече публично да стане леко като назидание за поредният, дето пак е чел-недочел и мрънка без да знае за какво става дума. Даже мисля да я направя важна.

1. Останал си с толкова малко мнения, щото не си имал никакви "стойностни" писания по техническите раздели. "Изчезналите" ти мнения са от "извън темата" и търговските раздели. Ако мислиш, че си бил "полезен" там - ок, съгласих се.
2. Ако беше прочел както трябва щеше да разбереш, че хората с регистрации по-стари от 12 месеца могат да пускат обяви и без да имат 100 мнения в брояча.
3. Ако беше прочел както трябва правилата щеше да разбереш, че пускането на "няколко коли на части" се третира като комерсиална обява и НЕ МОЖЕ да съществува в безплатен вариант. Всичко това е написано черно на бяло и никой модератор и/или администратор не е "карал през просото" като е НЕодобрявал твоите теми.
4. СПАМерите със сигурност не могат да пускат обяви, щото подобно на теб, също са загубили един куп мнения в брояча си и сега също не могат да пускат теми в търговските раздели.
5. Заключването на тема, която бе създадена от нас и бе именно с цел да се обсъждат правилата, но освен няколкото смислени поста, останалите само мрънкаха без да са наясно с новите правила, като с това темата общо взето се изчерпа. И написаното в цялата тема със сигурност носи достатъчно информация, която човек като прочече и си отговаря на много въпроси.

Та... надявам се, че вече си по-наясно с "какво и защо" и се надявам си разбрал защо и тая тема нямаше никакъв смисъл за форума... но вероятно за самият теб - да.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Май 2010, 19:30

Не става само с ядене трябва и малко четене!Точно защото си гледаме през просото работата,в търговските раздели има ред,а некоректните търговци отпътуват с еднопосочни билети.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 27 Май 2010, 15:01

Mollov написа:Одобрих ти темата, за да може вече публично да стане леко като назидание за поредният, дето пак е чел-недочел и мрънка без да знае за какво става дума. Даже мисля да я направя важна.

1. Останал си с толкова малко мнения, щото не си имал никакви "стойностни" писания по техническите раздели. "Изчезналите" ти мнения са от "извън темата" и търговските раздели. Ако мислиш, че си бил "полезен" там - ок, съгласих се.
2. Ако беше прочел както трябва щеше да разбереш, че хората с регистрации по-стари от 12 месеца могат да пускат обяви и без да имат 100 мнения в брояча.
3. Ако беше прочел както трябва правилата щеше да разбереш, че пускането на "няколко коли на части" се третира като комерсиална обява и НЕ МОЖЕ да съществува в безплатен вариант. Всичко това е написано черно на бяло и никой модератор и/или администратор не е "карал през просото" като е НЕодобрявал твоите теми.
4. СПАМерите със сигурност не могат да пускат обяви, щото подобно на теб, също са загубили един куп мнения в брояча си и сега също не могат да пускат теми в търговските раздели.
5. Заключването на тема, която бе създадена от нас и бе именно с цел да се обсъждат правилата, но освен няколкото смислени поста, останалите само мрънкаха без да са наясно с новите правила, като с това темата общо взето се изчерпа. И написаното в цялата тема със сигурност носи достатъчно информация, която човек като прочече и си отговаря на много въпроси.

Та... надявам се, че вече си по-наясно с "какво и защо" и се надявам си разбрал защо и тая тема нямаше никакъв смисъл за форума... но вероятно за самият теб - да.



отговор:

1. (по точка едно) нямам мнения по техническите раздели защото предпочитам да чета преди да пиша. имам добри познания по английски и ако не намеря нещо тук го намирам из световните форуми. Така че мисля че е неуместна критиката за мненията ми защото навсякъде нареждате спамерите а сега казвате защо не си писал ... ами защото като са си подковавали коня не съм си вдигнал и аз кракът.
2.регистрацията ми е от повече от 2 години и се опитвам да пусна тема в търговският отдел но не ми я одобряват администраторите
3.под няколко коли имам предвид 3 които съм си ги купувал защото на мен са ми трябвали части от тях и продавам останалите части които не ми трябват ... не съм морга имам си само гараж в който оправям коли на приятели ... но остават и много излишни части.
4.Не съм спамил никога и и не съм писал никога глупости ... преди 2-3 дни и аз като другите написах само на един колега честито за закупената му кола и вмъкнах забележка към админите
5.според мен не е правилно тема за дискусии на правила да се заключва защото могат да изникнат по късни спънки и те да бъдат дискутирани

Това е от мен ... не искам да обиждам никои не искам да се заяждам с никой но за 2 години ще реша да ползвам форума да си продам частите като другите не само да купувам и ще се окаже че не мога :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от bum_bum » 03 Юни 2010, 21:37

Колега, правилата в търговските секции са създадени за да не се регистрират разни търгаши и да препродават некачествени или крадени части във форума. Няма как обаче да няма и читави хора, които неволно ще бъдат ощетени от тях. Моят съвет е след като явно си технически грамотен да помогнеш на колеги с проблеми в техническите форуми. Така хем ще натрупаш необходимия брой мнения за да можеш да си пуснеш обявата, хем ще "платиш" на форума за това, че ще те свърже с потенциалния купувач.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от cod-cdbp » 04 Юни 2010, 10:52

bum_bum написа:Колега, правилата в търговските секции са създадени за да не се регистрират разни търгаши и да препродават некачествени или крадени части във форума. Няма как обаче да няма и читави хора, които неволно ще бъдат ощетени от тях. Моят съвет е след като явно си технически грамотен да помогнеш на колеги с проблеми в техническите форуми. Така хем ще натрупаш необходимия брой мнения за да можеш да си пуснеш обявата, хем ще "платиш" на форума за това, че ще те свърже с потенциалния купувач.


да, но има доста хора които просто трупат безмислени мнения, ко правим с тях.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от LiTtLeRoCk » 04 Юни 2010, 11:31

_65536_kb_sec_ написа:
bum_bum написа:Колега, правилата в търговските секции са създадени за да не се регистрират разни търгаши и да препродават некачествени или крадени части във форума. Няма как обаче да няма и читави хора, които неволно ще бъдат ощетени от тях. Моят съвет е след като явно си технически грамотен да помогнеш на колеги с проблеми в техническите форуми. Така хем ще натрупаш необходимия брой мнения за да можеш да си пуснеш обявата, хем ще "платиш" на форума за това, че ще те свърже с потенциалния купувач.


да, но има доста хора които просто трупат безмислени мнения, ко правим с тях.

Като ги усетим такива излизат в отпуска,а мненията се изтриват.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 04 Юни 2010, 12:04

по принцип нямам нищо против да пускам мнения но ми се одобряват след 3-4-5 дни което е много изнервящо

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 04 Юни 2010, 12:56

AVIDITKO написа: но ми се одобряват след 3-4-5 дни


Това е такава рядкост, че да не кажа че не се случва... преувеличаваш много сериозно...

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 04 Юни 2010, 13:14

това мнение дето ми е пуснато на 27 май ми излезе на 1 юни ... ако сте прочели би трябвало да имам право да пусна тема в търговските раздели (пробвал съм 2 пъти) но не излизат въобще

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 04 Юни 2010, 17:05

За каква тема става дума... напиши ми с "2 думи"...

P.S. Ако става дума за "няколкото мои коли на части" мисля вече ти обясних... това, че всичките в обявата (да приемем, че) са твои, не значи че трябва да го позволим на общо основание т.е. да може да се пускат повече от един автомобил на части в тези раздели. Ако искаш, винаги можеш да ги пускаш кола по кола... за повече - знаеш как става... това е правило за всички, не само за теб.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 04 Юни 2010, 18:21

днеска гледах има такива обяви във форума " E34,E36-Салони,табла,ск.кутий,радиатори,двигатели и др." , "Калници и капаци......Х5 Е53,Е46,Е36,Е34,Е39" , " МНОГО Е30-ки НА ЧАСТИ - Скорости - Getrag 260 + кардан" , "Е36 М52В28;М54В25;М42В18 СЕДАНИ НА ЧАСТИ" , и още има. Мисля че моята не беше по брутална 2 е36-ци и една е30-ка ... пък за обява вече се отказах да пускам натоварих всичко и на металекса ... аз загубих сумати време да пиша да питам и две седмици по късно някой да ми обърне внимание.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 04 Юни 2010, 19:06

Днес си гледал тия теми, ама обърна ли внимание, че са на хора, притежаващи комерсиална обява в раздел "Серизи, Автоцентрове, Услуги"?

За пореден път демонстрираш незнание на правилата, но търсиш обсъждането им... :dunno: :roll:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от LiTtLeRoCk » 04 Юни 2010, 19:12

AVIDITKO написа:днеска гледах има такива обяви във форума " E34,E36-Салони,табла,ск.кутий,радиатори,двигатели и др." , "Калници и капаци......Х5 Е53,Е46,Е36,Е34,Е39" , " МНОГО Е30-ки НА ЧАСТИ - Скорости - Getrag 260 + кардан" , "Е36 М52В28;М54В25;М42В18 СЕДАНИ НА ЧАСТИ" , и още има. Мисля че моята не беше по брутална 2 е36-ци и една е30-ка ... пък за обява вече се отказах да пускам натоварих всичко и на металекса ... аз загубих сумати време да пиша да питам и две седмици по късно някой да ми обърне внимание.

Тебе май ти трябва почивка,и единствени достъп до форума да е до раздела с правилата,да го прочетеш добре да се запознаеш с тях.Кво свидят ти се 40 лв да си платиш обявата и да си въртиш търговията ли.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2008
Местоположение: Варна

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от AVIDITKO » 04 Юни 2010, 21:06

офффф много правила много нещо ... адвоката ми казва следното ... закона е двама юристи три мнения ... пък тези заплахи за почивките не ме греят ... някой да ми удари един бан че поне да не се ядосвам

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook