Тема за обсъждане на правилата ...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.06.2010
Пол: Мъж
Кара: Т
Мечтае да кара: акула

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от sec.1 » 10 Юни 2010, 12:48

не съм имал бан никога тук или някъде в друг форум! нито пък съм се крил!
сега имам само един профил и той е този! това мисля е можете да го проверите.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от I.Voykov » 10 Юни 2010, 12:55

Момчета... за несериозни изказвания от сорта на "преди 15 месеца незнам си какво ама не пазя лс-та" даже не смятам, че е нужно да си губим времето... Относно другите колеги, за модератори и админи важът всичките правила, които важът и за обикновенните потребители, казано е на модераторите да следят за тях и дори да са нарушени от колеги да им го обясняват на ЛС.. Това че понякога се правят малки компромиси мисля, е повече от нормално, защото това са хората които потдържат форума такъв какъвто е за да можете вие да го ползвате...

Писна ми вместо да се занимаваме с по-сериозни неща да даваме някакви безмислени обяснения, защо и как си гледаме работата... Нито ни плащате заплати нито нищо и вместо да сте поне малко благодарни, че ежедневно отделяме от времето си за да е това място такова каквото е, вие ни искате обяснения...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от ИлХиТо » 10 Юни 2010, 13:07

Войков казваш компромиси, но нали вие сте хората които следите този форум да си остане едно място където всеки, който има желание и нужда може да намери информация и помощ от колега, но какъв личен пример давата вие от екипа на форума, след като за някои видиш ли има малко по "такива" правила. И ми е пределно ясно, че всичко което се прави от вас е на доброволни начала, но да го натяквате, всеки път когато някой се опита да изрази градивна критика е малко смешно. Аз повече не мисля да пиша по този въпрос, защото се убеждавам за пореден път, че няма смисъл 8).
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.06.2010
Пол: Мъж
Кара: Т
Мечтае да кара: акула

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от sec.1 » 10 Юни 2010, 13:41

съгласен съм за компромисите, всеки ги е получавал.Не пазя съобщенията, защото си го подминах като малка гаричка, пък и не ми е задължение да се обяснявам на модовете за такива неща-тя обявата си беше НЕ по правилата, ако я бяха видяли, може би щяха да я поправят :confused:

както и да е, разбрах посланието на Г-н. I.Voykov и чесно казано не ми се занимава с глупости, форумът е хубав, хората също и всичко е :yes:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Dimitroff » 10 Юни 2010, 13:48

Напротив!
В градивната критика смисъл има!
Друг е въпроса, че в тази тема ще налазят поне 5 потребителя, който ще си изсмучат от пръстите какви ли не доводи, за да кажат накрая - ето, аз казах ли ви? Има наши и ваши и т.н.

Колегата Войков не натяква - той казва това, което много от вас не виждат!
Модераторите са затрупани от работа в повечето раздели!
Текучеството на теми и потребители е доста голямо тук...както повечето от вас са забелязали.
+ факта, че ние одобряваме мненията на нови колеги с под 20 мнения...а те са много голяма част!
Имало е случай да одобря над 10 мнения, когато влезна във форума, а след това като дам рефреш да има още толкова...това разбира се случва в работното ми време...или след работа, когато всъщност трябва да си почина...и не - не се оплаквам!
Върша го с удоволствие - просто обяснявам, че докато масата от потребителите виждат само забележките, който пишем, то същата тази маса не си дава сметка, че обема който се одобрява/обработва/коригира/трие/заключва и т.н. е МНОГО по-голям!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Е.Димитров » 10 Юни 2010, 20:24

Ама ние си мрънкаме,щото сега форума лети(около обяд се усра за малко де),то кат нема проблеми,ние си мрънкотиме :mhihi:

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от ///Явор » 14 Юни 2010, 22:52

ИлХиТо написа:
Е.Димитров написа:Ами в секцията продава,хич нищо разбира се не ми пречи,но примерно някой собственик/администратор ъп-ва без да трие стари постове,пък никой не му прави (или не смее) забележки,на други ( с което аз съм съгласен и гледам да спазвам правилата) им се правят забележки и съответно темата се заключва

Аз си позволих да цитирам правилата в темата на Явор за продажба на е30-ката която върви в момента, мнението ми моментално бе изтрито, и на ЛС като му обясних, че правилата са за всички и трябва да се спазват както от нас обикновенните потребители, така и от целия екип на форума - отговорът бе "май имаш доста свободно време...". И реших всичко да приключи до тук. 8)

мъжки..нещо да си направил за тоя клуб и форум,че да ми държиш сметка..или си админ, или член на УС ...и доводите на лични дет ми прати... с извинение за вулгарноста ,ама са ташак :winky: /кой е трябвало ги е видял/.....и най малко ще ти държа някакви обяснения какво и защо съм изстрил..ако не те кефи..пусни оплакване към друг админ..или се присъедини към групичката на мрънкалниците с вожд сонайчо :mhihi: /той поне от части и чат-пат..напоследък все по-рядко... е прав /..дори днес го обсъждахме твойто мение..и някой викат: банни го...ама аз не..може да го е ударила критическата човека :mhihi:..айде успех с критиките...
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 1.10.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от apekov » 04 Юли 2010, 21:21

LiTtLeRoCk написа:
AVIDITKO написа:днеска гледах има такива обяви във форума " E34,E36-Салони,табла,ск.кутий,радиатори,двигатели и др." , "Калници и капаци......Х5 Е53,Е46,Е36,Е34,Е39" , " МНОГО Е30-ки НА ЧАСТИ - Скорости - Getrag 260 + кардан" , "Е36 М52В28;М54В25;М42В18 СЕДАНИ НА ЧАСТИ" , и още има. Мисля че моята не беше по брутална 2 е36-ци и една е30-ка ... пък за обява вече се отказах да пускам натоварих всичко и на металекса ... аз загубих сумати време да пиша да питам и две седмици по късно някой да ми обърне внимание.

Тебе май ти трябва почивка,и единствени достъп до форума да е до раздела с правилата,да го прочетеш добре да се запознаеш с тях.Кво свидят ти се 40 лв да си платиш обявата и да си въртиш търговията ли.

Бе Вие много комерсиален сте го направили този форум, що не се огледате по другите форуми, аз с тези неща дето искам да ги продам, ще ги продам и без форума. Вие сигурно сте забогатяли от продажбата на 4 железни джанти за БМВ. :ranting: Нали форума е за да си помагаме един на друг а не да даваме по 40 лв. за всяка обява. Бахти разбиранията имате комерсиални.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.10.2008
Местоположение: София
Кара: E36

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Macros » 03 Авг 2010, 19:07

apekov написа:
LiTtLeRoCk написа:
AVIDITKO написа:днеска гледах има такива обяви във форума " E34,E36-Салони,табла,ск.кутий,радиатори,двигатели и др." , "Калници и капаци......Х5 Е53,Е46,Е36,Е34,Е39" , " МНОГО Е30-ки НА ЧАСТИ - Скорости - Getrag 260 + кардан" , "Е36 М52В28;М54В25;М42В18 СЕДАНИ НА ЧАСТИ" , и още има. Мисля че моята не беше по брутална 2 е36-ци и една е30-ка ... пък за обява вече се отказах да пускам натоварих всичко и на металекса ... аз загубих сумати време да пиша да питам и две седмици по късно някой да ми обърне внимание.

Тебе май ти трябва почивка,и единствени достъп до форума да е до раздела с правилата,да го прочетеш добре да се запознаеш с тях.Кво свидят ти се 40 лв да си платиш обявата и да си въртиш търговията ли.

Бе Вие много комерсиален сте го направили този форум, що не се огледате по другите форуми, аз с тези неща дето искам да ги продам, ще ги продам и без форума. Вие сигурно сте забогатяли от продажбата на 4 железни джанти за БМВ. :ranting: Нали форума е за да си помагаме един на друг а не да даваме по 40 лв. за всяка обява. Бахти разбиранията имате комерсиални.


Абе честно казано ако някой иска да продава 3(!) автомобила не виждам нищо странно да трябва да си плати :roll: На който не му харесва- сайтове специално за продажба на автомобили бол (да не ги изброявам). Едно е човек да иска да си продаде колата, друго е да искаш да продадеш 3 автомобила! А и не знам какво толкоз сравнявате форума с другите- той е такъв, какъвто е ( и помежду другото най-големия автофорум в България ако не се лъжа ).

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Авг 2010, 20:36

apekov написа:
LiTtLeRoCk написа:
AVIDITKO написа:днеска гледах има такива обяви във форума " E34,E36-Салони,табла,ск.кутий,радиатори,двигатели и др." , "Калници и капаци......Х5 Е53,Е46,Е36,Е34,Е39" , " МНОГО Е30-ки НА ЧАСТИ - Скорости - Getrag 260 + кардан" , "Е36 М52В28;М54В25;М42В18 СЕДАНИ НА ЧАСТИ" , и още има. Мисля че моята не беше по брутална 2 е36-ци и една е30-ка ... пък за обява вече се отказах да пускам натоварих всичко и на металекса ... аз загубих сумати време да пиша да питам и две седмици по късно някой да ми обърне внимание.

Тебе май ти трябва почивка,и единствени достъп до форума да е до раздела с правилата,да го прочетеш добре да се запознаеш с тях.Кво свидят ти се 40 лв да си платиш обявата и да си въртиш търговията ли.

Бе Вие много комерсиален сте го направили този форум, що не се огледате по другите форуми, аз с тези неща дето искам да ги продам, ще ги продам и без форума. Вие сигурно сте забогатяли от продажбата на 4 железни джанти за БМВ. :ranting: Нали форума е за да си помагаме един на друг а не да даваме по 40 лв. за всяка обява. Бахти разбиранията имате комерсиални.

Бутона ИЗХОД е,в горния десен ъгъл на главната страница,на форума!


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 27.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Massacre » 26 Авг 2010, 15:24

Dimitroff написа:+ факта, че ние одобряваме мненията на нови колеги с под 20 мнения...а те са много голяма част!


Много ми е интересно какъв е критерия при одобрение на тия 20 мнения? Не за друго ама буквално имам чувство че мненията се одобряват на принцип:

"13.00 часа... в съзнанието на мод-а"

- днес съм на кеф... айде тоя минава.
- леле как ми пуши главата... кви са тия 100 мнения за одобрение - айде кош баткааа!
- тоа пък паляк какъв ник има... сори бате не си за форума, айде марш заедно с мненията.
- тука има, тука нема...
- който пуска пИчели, който не пуска - нИ пичели!
- ее тоа мой човек, как няма да го одобрим...

и т.н. и т.н.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Mollov » 28 Авг 2010, 20:45

Знаеш ли колко си далече от истината? Толкова далече, че дори не смятам да ти отговарям... и се вземи в ръце и спри да пишеш глупости...

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от Dimitroff » 28 Авг 2010, 21:25

Massacre написа:
Dimitroff написа:+ факта, че ние одобряваме мненията на нови колеги с под 20 мнения...а те са много голяма част!


Много ми е интересно какъв е критерия при одобрение на тия 20 мнения? Не за друго ама буквално имам чувство че мненията се одобряват на принцип:

"13.00 часа... в съзнанието на мод-а"

- днес съм на кеф... айде тоя минава.
- леле как ми пуши главата... кви са тия 100 мнения за одобрение - айде кош баткааа!
- тоа пък паляк какъв ник има... сори бате не си за форума, айде марш заедно с мненията.
- тука има, тука нема...
- който пуска пИчели, който не пуска - нИ пичели!
- ее тоа мой човек, как няма да го одобрим...

и т.н. и т.н.

:lol:
:banghead: :banghead: :banghead:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Тема за обсъждане на правилата ...

Мнение от LiTtLeRoCk » 28 Авг 2010, 22:13

Massacre написа:
Dimitroff написа:+ факта, че ние одобряваме мненията на нови колеги с под 20 мнения...а те са много голяма част!


Много ми е интересно какъв е критерия при одобрение на тия 20 мнения? Не за друго ама буквално имам чувство че мненията се одобряват на принцип:

"13.00 часа... в съзнанието на мод-а"

- днес съм на кеф... айде тоя минава.
- леле как ми пуши главата... кви са тия 100 мнения за одобрение - айде кош баткааа!
- тоа пък паляк какъв ник има... сори бате не си за форума, айде марш заедно с мненията.
- тука има, тука нема...
- който пуска пИчели, който не пуска - нИ пичели!
- ее тоа мой човек, как няма да го одобрим...

и т.н. и т.н.

Чакай малко ве мой,ти кво си мислиш,че модераторите само си чешем т*****е,на ден има по минимум 200 мнения за одобрение в раздел,като техническите раздели,извън темата,и търговските раздели са най много,ти кво искаш всяка една простотия,или глупост на ново регистриран,да бъде публикувана,защото го мързи да ползва търсачката,или да прочете правилата,и като пуснеш мнение то да бъде одобрявано веднага,е не става.И е нормално което мнение,не е по темата,и не отговаря на правилата,на съответния раздел, да не бъде одобрено.И като не ти харесва,в горния десен ъгъл на главната страница,има един бутон "Излез" използвай го!

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook