Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Мнение от BMW120 » 13 Май 2010, 0:45

Напоследък взех да го разглеждам и ми направи впечатление, че е ужасна бъркотия там.
Давам за пример себе си който се интересува от по-нови автомобили и влизам вътре и търся в продължение на няколко минути автомобили от сорта на Е60, Е87, Е90 и дори Е46, но се оказва доста трудно....та мисълта ми е дали не може да се раздели по някакъв начин, хайде ясно е че няма как да се раздели на модели но може би по някакъв друг начин...може би преди и след 2000г да кажем...да наистина има например Е46 преди и след 2000г но пак мисля, че би било голямо улеснение за всички...
Шефчетата какво мислят по въпроса :)
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Май 2010, 14:56

BMW120 написа:Напоследък взех да го разглеждам и ми направи впечатление, че е ужасна бъркотия там.
Давам за пример себе си който се интересува от по-нови автомобили и влизам вътре и търся в продължение на няколко минути автомобили от сорта на Е60, Е87, Е90 и дори Е46, но се оказва доста трудно....та мисълта ми е дали не може да се раздели по някакъв начин, хайде ясно е че няма как да се раздели на модели но може би по някакъв друг начин...може би преди и след 2000г да кажем...да наистина има например Е46 преди и след 2000г но пак мисля, че би било голямо улеснение за всички...
Шефчетата какво мислят по въпроса :)

Колега във форума който си споменал,се публикуват автомобили от други марки,има си форум продава автомобили където може да откриеш нужната ти информация.Но това което предлагаш е просто безсмислено.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Мнение от Делян » 13 Май 2010, 21:29

Мисля че автора имаше предвид подфорум "Продава-автомобили,мотоциклети" и просто се обърка.Иначе и според мен е добра идея да се раздели на модели,година на производство или на серии,нещо от тоя род :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Мнение от ИлХиТо » 13 Май 2010, 21:48

Dpy написа:Мисля че автора имаше предвид подфорум "Продава-автомобили,мотоциклети" и просто се обърка.Иначе и според мен е добра идея да се раздели на модели,година на производство или на серии,нещо от тоя род :)


За тази цел си има специализирани сайтове, където може да търсиш по модел, двигател, година на производство,серии и такива разни критерии. Има ли нужда да посочвам кои са тези сайтове, мисля и сами можете да се досетите. Тук едва ли някой би седнал да синтезира всяка една обява, по желаните критерии. В момента има ред в този раздел, и всичко каквото те интересува може да го намериш. ;). Поне за мен е така 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Форум Продава, купува, заменя (автомобили)

Мнение от mitrax » 17 Май 2010, 14:49

то и аз си мислих ако се раздели по серии във подфоруми в продава / купува части няма ли да е по добре. нещо подобно подредбата в основния форум. Това си го мислех специално за техническия е36 де , че е много хаос . Ако има подфоруми като - шаси , мотор , генерация и тнт
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook