ПРАВИЛАТА !!!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 12.04.2008
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: жените и колите да пищят...
Мечтае да кара: САМОЛЕТ...

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от ВАНКО БМВ-ТО » 07 Май 2010, 13:57

имам си причини поради които съм направил така темите си.
за снимки не винаги имам възможност, когато имам възможност публикувам
за цени, цените са много плаващи, поне при мен е така, които има интерес пише и пита, а ако е много заинтересован звъни по тел., нали неможеш да очакваш от човек, накоито му се свиди левче за телефонен разговор да даде 100-200 лв за части...

но в тази тема нестава въпрос за моите теми, те не са важни
тук повече ме интересува мнението на колегите за правилата!
Последна промяна ВАНКО БМВ-ТО на 07 Май 2010, 14:08, променена общо 1 път
ДОБРИТЕ МОМЧЕНЦА ОТИВАТ В РАЯ,
ЛОШИТЕ, КЪДЕТО СИ ИСКАМЕ...

GSM:+359 897 66 00 64


Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 12.04.2008
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: жените и колите да пищят...
Мечтае да кара: САМОЛЕТ...

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от ВАНКО БМВ-ТО » 07 Май 2010, 14:06

2. Всяка обява трябва да притежава и цена за придобиване на артикула. Обяви за стоки без обявена цена ще бъдат директно заключвани и в последствие изтривани.
-защо е задължителна цената?
както казах, цените са плаващи, а и в доста от случаите тези които купуват предлагат цена...

7. Наличието на поне една (или повече, ако артикулите са няколко) реална снимка във всяка обява е задължително. Автори на обяви, в които липсват снимки, ще бъдат предупреждавани, а при несъобразяване с предупреждението обявата ще бъде заключвана и модерирана.
-не всеки и невинаги има възможност за снимки
защо те са задължителни, как ще ти дадат представа например една скоростна кутия дали е читава?


2. Един потребител може да има до 3 (три) частни обяви в един и същи период (30 дни). За обяви над 3, авторът ще получава предупреждение да коригира броят им до позволеният, като излишните теми следва да се означат в заглавието за изтриване. Всеки потребител, игнориращ предупреждението ще бъде наказван, а темите му ще бъдат заключвани. Всеки потребител има право на едно предупреждение за превишаване на броя на темите. При повторно нарушаване на това правило, всички теми ще бъдат заключени без предупреждение, а потребителя ще бъде наказван.
- защо само 3 теми? ако искам да продам нещо а не са минали 30 дни, какво правя?
изтривам тема, която все още е актуална?
или чакам...???
ДОБРИТЕ МОМЧЕНЦА ОТИВАТ В РАЯ,
ЛОШИТЕ, КЪДЕТО СИ ИСКАМЕ...

GSM:+359 897 66 00 64


Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от Stiks » 07 Май 2010, 14:14

ВАНКО БМВ-ТО написа: нали неможеш да очакваш от човек, накоито му се свиди левче за телефонен разговор да даде 100-200 лв за части...

колега не всеки иска да купува, понякога иска просто да знае цената на даден артикул, за да си прави сметката занапред с парите ако няма.
А относно цените, редно си е да ги има на голяма част от частите. неможе аз днес да навъртя 10 лева телефони докато тарся кой колко пари иска на този чарк, щото видиш ли цените били плаващи и трябва да званна да ги разбера ... 100% съм за правилата, дори трябва да се въведът и по строги, защото темата с некоректните всеки ден расте.
Дори ако може да се въведе като правило всеки един артикул, договорен в Форума да се изпраща задължително с обпцияата виж преди да платиш ... :ranting:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от Mollov » 07 Май 2010, 14:18

ВАНКО БМВ-ТО написа:но в тази тема нестава въпрос за моите теми, те не са важни
тук повече ме интересува мнението на колегите за правилата!


Аз вече ти обясних, но явно нямаш желание да четеш.... мнението на колегите ти го има в една друга тема, която много време стоя именно поради тази причина.

Колкото до твоето мнение относно правилата, което гледам се опитваш дори да защитаваш с някакви тези - общо взето е безсмислено. Правилата са такива и неспазването им води до съответните предупреждения и/или наказания. Ако не ти харесват как са - не пускай обяви в търговските раздели.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от gh0sts » 09 Май 2010, 2:37

ВАНКО БМВ-ТО написа:имам си причини поради които съм направил така темите си.
за снимки не винаги имам възможност, когато имам възможност публикувам
за цени, цените са много плаващи, поне при мен е така, които има интерес пише и пита, а ако е много заинтересован звъни по тел., нали неможеш да очакваш от човек, накоито му се свиди левче за телефонен разговор да даде 100-200 лв за части...

но в тази тема нестава въпрос за моите теми, те не са важни
тук повече ме интересува мнението на колегите за правилата!


изреченията с другия цвят ми направиха впечетление... авторе.. ти си пуснал тема за правилата viewtopic.php?f=15&t=168708 как ще коментираш тази тема??? има ли нещо общо с правилата които са за ВСИЧКИ, без изключения ;) само на пръв поглед виждам че пишеш с ГЛАВНИ букви което в интернет пространството се приема като викане (повишен тон) това не е в правилата на раздел продава/копува! това е правило за целия форум! и не само този, а всички останали по света! отделно само като ти погледна темата и ми се изпаряват всякъкви мисли да си купя нещо от теб! нито снимка, никъкво доказателство че няма да бъда излъган, от къде да знам че няма да ми пратиш строшен диф(примерно) или нещо друго което описваш "еди как си" а то действително е друго?
извинявай колега ама """ имам си причини поради които съм направил така темите си. """
:?: :?: :?: :?: това не го разбирам :shock:
или пък това " но в тази тема нестава въпрос за моите теми, те не са важни " :?: :?: :?: :?: :mhihi: е как не са важни! виж какъв пример са :mhihi: да ги закичат най отгоре за образец! :mrgreen:
обява ти е по всякъква критика и ти казвам че трябва да черпиш модовете защото са те оставили доста време :mhihi:
както ти казаха колегите, можеш да направиш няколко снимки на баварците за да се види за какво става въпрос ( това са не повече от 30 снимки) а аз ти казвам че и 10 стигат ;) все пак нали "бизнес правиш" бъди малко по сериозен!
и не си мисли че правилата са измислени "ейтака" всяко едно правило е извоювано постепенно заради тарикати и мошенници! ти само се постави на мястото на потребителя, как ще се чувстваш? яко а? баси майтапа...
немога да ги разбера тия хора "търговците" ( разбира се не всички! те си знаят кои) мислят че копувача е правен през анцунг и отгледан на село! това го забравете вече, хората си имат глави на раменете :mrgreen:
рискувам да ме накажат, но поне няма да ме е яд че не си казах каквото мисля :mrgreen:

п.п. ако може да въведете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО показването на вин номера със снимка!!!! не е невъзможно! въпрос на 2 минути работа 8) така ще е най точно :yes:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: ПРАВИЛАТА !!!

Мнение от Vlados » 18 Май 2010, 22:46

ВАНКО БМВ-ТО написа:имам си причини поради които съм направил така темите си.
за снимки не винаги имам възможност, когато имам възможност публикувам
за цени, цените са много плаващи, поне при мен е така, които има интерес пише и пита, а ако е много заинтересован звъни по тел., нали неможеш да очакваш от човек, накоито му се свиди левче за телефонен разговор да даде 100-200 лв за части...

но в тази тема нестава въпрос за моите теми, те не са важни
тук повече ме интересува мнението на колегите за правилата!

Мога ли в отговор на неуместния за мен коментар (подчертан в черно) да перефразирам:
"Нали не можеш да очакваш от човек, който му се свиди да направи няколко снимки да претендира за коректен търговец..."
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook