за одобряването след 20 мнения

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 11.09.2007

за одобряването след 20 мнения

Мнение от gogosi » 20 Апр 2010, 23:16

Искам само да попитам защо след като имам над 20 мнения още чакам одобряването им, а и също защо не ми излизат 2 обяви едната пуснах вчера за колата ми която продавам BMW 330d - нея я пуснах наново и изтрих старата защото имаше някакъв бъг в нея и не ми даваше да изтривам последното мнение и да го пускам наново както и ми показваше че има 3 отговора в темата а реално бяха само 2 (самата тема и 1 отговор). Както и тази от днес за e36 на части. Не е възможно още да не са одобрени, а едно друго мнение ми одобриха след това. Също искам да добавя, че съм във форума от повече от година, може би две. Нямам много постове, защото ми се струва че е излишно да се спами с излишни мнения, каквито има доста със тези изисквания. Не е ли по добре условията да са примерно определен брой мнения ИЛИ определено време във форума, не ми се вярва някой да се регистрира година по рано за да може да спами след толкова време.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от ms » 20 Апр 2010, 23:54

По ред:

Ти пишеш, ама мненията ти седят под 20 => това е защото мненията в Извън темата и в Обявите НЕ се броят... Защо не се броят- не питай мен
Защо ти ги няма обявите- просто не са ги видели още явно... Прати ЛС на някой от модовете в Обяви и ще се оправят нещата...
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от pistata9889 » 22 Апр 2010, 23:49

Обява нямаш право да пускаш преди да си направил 100 поста или една година стаж във форума.Мненията не ти се пускат най-вероятно за това,че не четеш,а първо пишеш.Има правила,които трябва да се спазват,прочети ги разбери ги и ще си по-наясно.Успех от мен и приятно моменти тук.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 11.09.2007

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от gogosi » 23 Апр 2010, 8:23

pistata9889 написа:Обява нямаш право да пускаш преди да си направил 100 поста или една година стаж във форума.Мненията не ти се пускат най-вероятно за това,че не четеш,а първо пишеш.Има правила,които трябва да се спазват,прочети ги разбери ги и ще си по-наясно.Успех от мен и приятно моменти тук.


Не, че искам да се заяждам но ти четеш ли ? Погледна ли въобще какво съм написал, че съм си изтрил обявата и след това съм я написал наново, защото имаше някакъв проблем с нея. И все се надявам от 2007 г, когато съм регистриран да е минала 1 година. Той колегате преди теб ми беше отговорил и като се загледах видях, че е прав за мненията от някои теми не се броят.

Поздрави

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от pistata9889 » 23 Апр 2010, 9:12

gogosi написа:
pistata9889 написа:Обява нямаш право да пускаш преди да си направил 100 поста или една година стаж във форума.Мненията не ти се пускат най-вероятно за това,че не четеш,а първо пишеш.Има правила,които трябва да се спазват,прочети ги разбери ги и ще си по-наясно.Успех от мен и приятно моменти тук.


Не, че искам да се заяждам но ти четеш ли ? Погледна ли въобще какво съм написал, че съм си изтрил обявата и след това съм я написал наново, защото имаше някакъв проблем с нея. И все се надявам от 2007 г, когато съм регистриран да е минала 1 година. Той колегате преди теб ми беше отговорил и като се загледах видях, че е прав за мненията от някои теми не се броят.

Поздрави


Като гледаш часа,на поста ми,моеже и да съм пропуснал някои ред,също и модераторите да са пропуснали,че си регистриран 07
Поздрави :bchug:
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E36 320 M50B20 '92

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от roset » 15 Май 2010, 11:13

И аз да пиша по темата, та значи регистриран съм март 2007 година значи три години съм имал време да пиша достатъчно глупости и без одобрението на модератор,но не съм го направил и какво се получава пускам вчера мнение към 18 часа приблизително и виждам мнението си едва днес към 12 часа и тъй като мнението не излиза последно в темата а излиза с часа на постване след него има толкова мнения че едва ли човека пуснал темата ще може да го прочете.
Предложението ми е не може ли да стане като в търговския раздел да се взема впредвид датата на регисрация а не само броя на мненията защото се получават абсурди :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от Leon » 26 Май 2010, 15:11

Системата автоматично иска одобрение за под 20 мнения. Това с обявите е със съвсем друга цел. Не мисля, че това е голям проблем за човек, който има какво смислено да каже.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: за одобряването след 20 мнения

Мнение от alekangg » 01 Юни 2010, 18:56

И аз съм регистриран 01.2008 и преди не ми одобряваха мненията, но сега чакам по половин ден, а понякога и над 24 часа, а се случва и дори пиша по два пъти.. Трябваше да питам няколко модератора на лични, защо не ми мърдат мненията след като реално имах над 30/35. Отговориха ми, че в извън темата не се броят.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook