Проблеми с форума!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Maverick_VS » 01 Авг 2012, 11:18

Нямаше да бъде зле, преди да се пуснат тези промени по дизайна, да се обнови Историята на Клуба, че така като гледам е "свършила" през 2007г. ;). Иначе промените са ОК що годе - лентата отгоре е идейна и пасва добре на новия облик на форума, лентата от дясно според мен може да мине без Новини (все пак не сме дир.бг). Явно има проблем при по-малките резолюции - аз и на лаптопа, и на десктоп машината съм с 1920х1080 и няма грижи с изгледа.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Lenco » 01 Авг 2012, 15:23

I.Voykov написа:........ Съжелявам ако не ви допада сегашния изглед (както е ставало хиляди пъти), но форума и сайта са лична собственост на БМВ Клуб България, чийто УС заедно с Админите на форума са взели това решение за изгледа на сайта и форума.

........

Евала за усилията и старанието, и търпението да се занимавате с хилядите идиоти като мен :bowdown: , но............става въпрос за БМВ клуб България. Малко или много е добре да се съобразявате с юзърите, които обичат и карат тази марка, все пак не става въпрос за някъв клуб на Люлинските таксиметрови шофьори, примерно.
Аз съм дрът и с незумнат браузър ми е кофти, ама нали не съм дал и стотинка ще се нагаждам.
Извинявам се ако съм обидил някой, предварително :bchug:
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 03 Авг 2012, 19:00

Lenco написа:
I.Voykov написа:........ Съжелявам ако не ви допада сегашния изглед (както е ставало хиляди пъти), но форума и сайта са лична собственост на БМВ Клуб България, чийто УС заедно с Админите на форума са взели това решение за изгледа на сайта и форума.

........

Евала за усилията и старанието, и търпението да се занимавате с хилядите идиоти като мен :bowdown: , но............става въпрос за БМВ клуб България. Малко или много е добре да се съобразявате с юзърите, които обичат и карат тази марка, все пак не става въпрос за някъв клуб на Люлинските таксиметрови шофьори, примерно.
Аз съм дрът и с незумнат браузър ми е кофти, ама нали не съм дал и стотинка ще се нагаждам.
Извинявам се ако съм обидил някой, предварително :bchug:


Колега всичко което правим го правим за вас, това че в момента на някой си не му допада че форума малко се е свил не е от толкова голямо значение на фона на всички подобрения до които води този нов изглед. Освен всичко останало с което се занимаваме, основна наша грижа е да развиваме БМВ Клуб България стремглаво (което е свързано в рекламни договори, разрастване на структурите и т.н.) и то не заради нещо друго а само и единствено заради вас, защото винаги сме били най-големите, най-добрите и винаги сме ви предлагали само и единствено най-доброто.

Сега по проблема - можеш напълно спокойно да си зумваш форума, този проблем беше отстранен още първия ден, освен това толкова дразнещата ви лента се сви (не че някой забеляза) и общо взето се работи днеонощно по всеки ваш сигнал за нещо нередно (е малко ни е трудно да ги отсяваме от безмислените постове, но се стараем).

Във връзка с горното всички на които са им изчезнали мненията спокоино могат да винят мен (последните дни съм доста зает иначе и още бая мнения ще изчезнат) и по въпроса защо отговарям веднага - бяха безмислени и не помагаха по никакъв начин на темата. Моля Ви не си мислете, че за да бъде изтрито ваше мнение е необходимо да сте нарушили някое правило, напълно е възможно просто модератора/администратора да е преценил, че то няма място в определената тема.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Проблеми с форума!

Мнение от laviatan » 05 Авг 2012, 20:52

Здр.- имам следното питане: от 2 дена ми звънят познати , които искат да ми пуснат л.с. и им излиза съобщение от рода ,че такъв юзър не съществува или е изтрит акаунта/нещо от този род/ :dunno:
Благодаря предваритено за вниманието :bowdown:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Авг 2012, 20:53

този проблем е дискутиран вече, нека се разтърсят из тази тема, и да видят къде грешат.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Проблеми с форума!

Мнение от XaMaB » 06 Авг 2012, 10:17

По драмата с дясната лента, решението е един css файл с няколко реда вътре.
Прилагам един примерен за проба.
В опера се избира през right click (докато сте във форума) -> edit site preferences -> display -> my style sheet.
Същото става и във firefox/chrome, ама не помня точно от къде. Потърсете по user style/custom style + името на браузъра.

Ако случайно файла пречи на някой по някакъв начин (скриване на реклами, ала бала), моля да бъда извинен и мнението затрито
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitrax » 06 Авг 2012, 13:28

XaMaB написа:По драмата с дясната лента, решението е един css файл с няколко реда вътре.
Прилагам един примерен за проба.
В опера се избира през right click (докато сте във форума) -> edit site preferences -> display -> my style sheet.
Същото става и във firefox/chrome, ама не помня точно от къде. Потърсете по user style/custom style + името на браузъра.

Ако случайно файла пречи на някой по някакъв начин (скриване на реклами, ала бала), моля да бъда извинен и мнението затрито

благодаря !
да допълня - бмв.цсс го разархивирах в C:\Program Files\Opera\styles , след което от операт се избира "инструменти" ->"бърза настройка" -> "настройка на сайта" ->"показ" и се избира отдолу bmw.css
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bloodnoon » 06 Авг 2012, 13:30

Браво на колегата XaMaB, пробвах на ОПЕРА - работи, премахва се лентата от дясно с досадните реклами картинки и други ... Само ще помоля, ако някой с Firefox успее да го настрои по същия начин да сподели откъде, че рових досега ама нещо не се справих :oops:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Проблеми с форума!

Мнение от michev » 06 Авг 2012, 14:50

Черпя много този, който даде указанията и за мозилата, че откакто я има лентата и аз я боря да се махне, ама все неуспешно :banghead:
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: Проблеми с форума!

Мнение от plradev » 06 Авг 2012, 15:55

Черпя каса бира ,тоя , който измисли как да махна тая шитня отдясно на гугъл хром :!:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Проблеми с форума!

Мнение от XaMaB » 06 Авг 2012, 17:09

Поради големият породен интерес:
http://userstyles.org/styles/70776/for- ... 1344265660

Някъде отгоре излиза и упътване какво се слага за firefox/chrome, че май даже и за ИЕ :mhihi:
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Maverick_VS » 06 Авг 2012, 17:22

XaMaB написа:Поради големият породен интерес:
http://userstyles.org/styles/70776/for- ... 1344265660

Някъде отгоре излиза и упътване какво се слага за firefox/chrome, че май даже и за ИЕ :mhihi:


:bowdown: :clap: Браво, колега :have one:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Yanko Petrov » 06 Авг 2012, 17:34

И вече няма лента на Хром-а :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Проблеми с форума!

Мнение от ИлХиТо » 06 Авг 2012, 19:09

XaMaB написа:Поради големият породен интерес:
http://userstyles.org/styles/70776/for- ... 1344265660

Някъде отгоре излиза и упътване какво се слага за firefox/chrome, че май даже и за ИЕ :mhihi:

Златен си колега! :yes: :bchug: Мозилата вече е без тази лента отстрани отдясно :yes:
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Проблеми с форума!

Мнение от michev » 06 Авг 2012, 22:22

Е хубаво, ама така и не разбрах какво да направя, признавам че не съм спец по компютри, та ако може по-детайлни указания :oops: Май се справих, Благодаря :yes:
only rear wheel drive

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook