Проблеми с форума!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bavarcho » 31 Юли 2012, 20:20

sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.


Както казва един бивш съфорумец.... "да го духат бедните... духом!" :mhihi:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 31 Юли 2012, 20:27

Bavarcho написа:
sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.


Както казва един бивш съфорумец.... "да го духат бедните... духом!" :mhihi:

Викам да се запреш преди да съм го направил аз, че тогава не знам кой ще го духа, но няма да съм аз.
Почваш да прекаляваш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Convertible » 31 Юли 2012, 21:35

такам сутринта цъках докато се правиха промените - в началото и при мен горе имаше проблеми, после новото поле беше отдолу, после надписите бяха върху новото поле.
общо взето всички дискутирани проблеми... изтърпях го сутринта и ето сега влизам и всичко е ок. трябва повече хора да си траят докато се правят промените, докато не се пооправят нещата, и ако и тогава има някакви проблеми - да се пише, за да се отстранят, ако може не веднага - още не прочел и айдеее..... иначе мнения (без да бъдат искани) имаше още сутринта, което е нормално, но не в тази тема. за форума най - често ползвам лаптоп 17 на 1600х900 16/9 и ми харесва и не дразни и не смалява.
и така и така и аз вече акнах тука ще напиша няколко реда още.
харесва ми, че форума се развива - различен е - новата платформа е супер - за два дни свикваш и има адски много предимства - вижте, че почети няма бъгове, които бяха ежедневие иначе. а и ми се струва, че така сме в новия век, а не едно и също 10 години.
друго - така ще се обръща повече внимание на сайта и другите работи покрай клуба, че така само форум. дано, както беше писала Аспасионата мисля, да се ъпдейтват новините, че досега беше супер тромаво. харесват ми снимките отстрани
така до тук с харесването - подразниха ми две неща - недоволството на тоя и оня - без да са направили нищо - въпреки, че има и градивни предложения - като бутон за мобилна версия, в който новата лента да я няма (предполагам и други неща са различни - не знам не съм влизал от нищо по - малко от 11)
та да се върна на недоволството - недоволните да почакат и да видят крайният вариант.
другото нещо, което адски много ме издразни е държанието на модераторите в темата и в частност LiTtLeRoCk. и докато в мненията на I.Voykov видях градивни неща, като обяснения за проблемите и предложения за разрешаването им, то за мен тези на LiTtLeRoCk са чисто заяждане. знам, че е трудно да се угоди на всеки и много пъти, съм чел мненията колко е трудно и неблагодарно да си модератор, но и не вярвам, че някое е такъв на сила. за мен модераторите трябва да са пример за държание във форума.
това е. честита ни нова меню лента и хубава вечер :bchug:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Проблеми с форума!

Мнение от dimodi » 31 Юли 2012, 21:44

Добре, не може ли да се направи така, че потребителят сам да избира дали тази лента отстрани да се показва или не? Както е във Фейсбук примерно с лентата отстрани със събитията. Новата платформа я преглътнахме, но това вече мисля, че наистина трудно ще се приеме.

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Ronka » 31 Юли 2012, 21:48

Хах аз мислех,че ми се е бъгнал телефона от сутринта, ама явно има промяна :mhihi:

Та с тел съм и нямам проблем, само са ми малко тесни темите и логото не ме връща във форума, а в официалната страница на клуба и тря търся къщичката, което е единственото неудобно за 3 инчов дисплей :mhihi:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Проблеми с форума!

Мнение от B U L L I » 31 Юли 2012, 22:43

Convertible написа:такам сутринта цъках докато се правиха промените - в началото и при мен горе имаше проблеми, после новото поле беше отдолу, после надписите бяха върху новото поле.
общо взето всички дискутирани проблеми... изтърпях го сутринта и ето сега влизам и всичко е ок. трябва повече хора да си траят докато се правят промените, докато не се пооправят нещата, и ако и тогава има някакви проблеми - да се пише, за да се отстранят, ако може не веднага - още не прочел и айдеее..... иначе мнения (без да бъдат искани) имаше още сутринта, което е нормално, но не в тази тема. за форума най - често ползвам лаптоп 17 на 1600х900 16/9 и ми харесва и не дразни и не смалява.
и така и така и аз вече акнах тука ще напиша няколко реда още.
харесва ми, че форума се развива - различен е - новата платформа е супер - за два дни свикваш и има адски много предимства - вижте, че почети няма бъгове, които бяха ежедневие иначе. а и ми се струва, че така сме в новия век, а не едно и също 10 години.
друго - така ще се обръща повече внимание на сайта и другите работи покрай клуба, че така само форум. дано, както беше писала Аспасионата мисля, да се ъпдейтват новините, че досега беше супер тромаво. харесват ми снимките отстрани
така до тук с харесването - подразниха ми две неща - недоволството на тоя и оня - без да са направили нищо - въпреки, че има и градивни предложения - като бутон за мобилна версия, в който новата лента да я няма (предполагам и други неща са различни - не знам не съм влизал от нищо по - малко от 11)
та да се върна на недоволството - недоволните да почакат и да видят крайният вариант.
другото нещо, което адски много ме издразни е държанието на модераторите в темата и в частност LiTtLeRoCk. и докато в мненията на I.Voykov видях градивни неща, като обяснения за проблемите и предложения за разрешаването им, то за мен тези на LiTtLeRoCk са чисто заяждане. знам, че е трудно да се угоди на всеки и много пъти, съм чел мненията колко е трудно и неблагодарно да си модератор, но и не вярвам, че някое е такъв на сила. за мен модераторите трябва да са пример за държание във форума.
това е. честита ни нова меню лента и хубава вечер :bchug:



:clap: :yes:
искам да се извиня от името на колегата и по този начин на му подскажа тактично,че не е прав и че не това е начина. :wave:

а да,и да помоля отговорния за дясното поле да го махне от екрана ми :kuku:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Проблеми с форума!

Мнение от А.Марчев » 31 Юли 2012, 23:33

Не знам дали при всички е така, но при мен е отвратително. Влизам някакво увеличено, а като го намаля с "крола" става много ситно. Искам не искам ще трябва да свиквам. :oops:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Louis » 01 Авг 2012, 9:36

Бих ли могъл да запитам в частния форум защо ми бяха изтрити мненията? И кой ги изтри да ми обясни кои правила съм нарушил? Може и на лично да не се излага управата.
Последна промяна Louis на 01 Авг 2012, 9:37, променена общо 1 път
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Авг 2012, 9:37

Louis написа:Бих ли могъл да запитам в частния форум защо ми бяха изтрити мненията? И кой ги изтри да ми обясни. Може и на лично да не се излага управата.

Къде са били тези мнения, и в коя тема.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Проблеми с форума!

Мнение от KPETEH » 01 Авг 2012, 9:44

Е тука му беха на колегата, то и мойто изчезна ма аре, нека има място на екрана за ненужната информация... Пишете поне некви новини, че да се сменят от време на време тия глупости...
Сигурно звучи грубо, ама просто няма смисъл от тфа поле...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Авг 2012, 9:46

KPETEH написа:Е тука му беха на колегата, то и мойто изчезна ма аре, нека има място на екрана за ненужната информация... Пишете поне некви новини, че да се сменят от време на време тия глупости...
Сигурно звучи грубо, ама просто няма смисъл от тфа поле...

След като дойде визията на новата платформа също имаше много неща за промяна, които след време, и след дискусии тук бяха променени.
Сега се случва същото, ще има промени, и те ще бъдат за по-добрата ефективност, и удобно ползване на форума, но просто е нужно малко време.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Авг 2012, 9:48

[quote="Convertible"][/quote]
Благодаря за забележката, но искам да кажа пред всички, че никога, по никакъв повод не съм се заяждал с никого.
Но има хора, чието занимание е, да насяват излишно напрежение, което естествено няма да се толерира.Всеки има право да изрази своята позиция, но не и да се насажда напрежение и.т.н

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitrax » 01 Авг 2012, 10:25

не по темата
Последна промяна mitrax на 01 Авг 2012, 10:35, променена общо 1 път
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Проблеми с форума!

Мнение от POL_Starshi » 01 Авг 2012, 10:28

LiTtLeRoCk написа:
Convertible написа:

......................Всеки има право да изрази своята позиция, но не и да се насажда напрежение и.т.н


:yes:

Ако някой мисли бавно, нека го прочете бавно! Определената позиция изразява отношение към това което се случва, макар и да не съвпада с опредени виждания За съжаление обаче, балканския синдром често избива след мнение което е различно от неговото! Дали се харесва или не, няма отношение към труда и желанието, които трябва да се оценяват. За това обаче е необходимо търпение! :winky:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Авг 2012, 10:30

mitrax написа:
LiTtLeRoCk написа:
Bavarcho написа:
sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.


Както казва един бивш съфорумец.... "да го духат бедните... духом!" :mhihi:

Викам да се запреш преди да съм го направил аз, че тогава не знам кой ще го духа, но няма да съм аз.
Почваш да прекаляваш.


тука колегата използва един вид поговорка - "да го духат бедните" , ти му отговаряш - единия от вдама ни ще го духа - няма да съм аз . Тоест "да го духаш"

Къде видя "двама ни" ?
Я го прочети пак.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook