Проблеми с форума!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 11:43

mitrax написа:Но не си отговорил на въпроса - каде я видя тая световна тенденция

Няма и да ти отговоря колега, каквото съм имал да кажа съм го казал, вие го разбирайте както желате. Съжелявам ако не ви допада сегашния изглед (както е ставало хиляди пъти), но форума и сайта са лична собственост на БМВ Клуб България, чийто УС заедно с Админите на форума са взели това решение за изгледа на сайта и форума.

Yanko Petrov написа:Благодаря за съвета > ctrl + F5 = колонката вече е от дясно. Това за монитора... не мисля, че съм дал повод за такъв отговор ;)

Надявам се не съм те обидил, написах горното с най-добро чувство за хумор :yes:

mitaka21 написа:При мен работата е много зле ...

Натиснки CTRL + F5 колега и ще се оправи

Kroki - за мобилните устройства ще помислим какво може да се направи
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bavarcho » 31 Юли 2012, 11:59

:OT:

Не че имам някакъв проблем изобщо... но
като кажете "това е частен клуб и форум" и все едно всички проблеми се решават... ако е така направо горе да се напише Частен БМВ Клуб България.
Яд ме е че съм малък и само чета за времената когато от управата са били ЛендШарк и Ати, тогава частното е било малко по-назад... всъщност Войков е пишел по това време (е с друг ник) и знае как е било...
Последна промяна Bavarcho на 31 Юли 2012, 15:18, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от kriso85 » 31 Юли 2012, 12:01

За телефоните - Tapatalk
Там всичко си е идеално и няма проблем.
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 31 Юли 2012, 12:13

Bavarcho написа::OT:

Не че имам някакъв проблем изобщо... но
като кажете "това е частен клуб и форум" и все едно всички проблеми се решават... ако е така направо горе да се напише Частен БМВ Клуб България.
Яд ме е че съм малък и само чета за времената когато от управата са били ЛендШард и Ати, тогава частното е било малко по-назад... всъщност Войков е пишел по това време (е с друг ник) и знае как е било...

Радвай се, че си се родил мъж.
Защото ако беше се родил жена, и да станеш свекърва нямаше да живееш много.Някоя снаха щеше да си прежали младините.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Проблеми с форума!

Мнение от sixstraight » 31 Юли 2012, 12:36

Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bavarcho » 31 Юли 2012, 12:56

LiTtLeRoCk написа:Радвай се, че си се родил мъж.
Защото ако беше се родил жена, и да станеш свекърва нямаше да живееш много.Някоя снаха щеше да си прежали младините.



Благодарим ти за разкитието о велики повелителю на частния форум на БМВ Клуб България, нека още дълги години връзката ти с УС да бъде толкова силна и да вътворяваш ред :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 31 Юли 2012, 14:55

Bavarcho написа:
LiTtLeRoCk написа:Радвай се, че си се родил мъж.
Защото ако беше се родил жена, и да станеш свекърва нямаше да живееш много.Някоя снаха щеше да си прежали младините.



Благодарим ти за разкитието о велики повелителю на частния форум на БМВ Клуб България, нека още дълги години връзката ти с УС да бъде толкова силна и да вътворяваш ред :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Вери си уелкъм еври тайм.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Проблеми с форума!

Мнение от LiTtLeRoCk » 31 Юли 2012, 14:56

sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.

Да направим нещо и за тия, които ползват интернет на телефони, чийто дисплей е 5 на 4 см.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 15:00

Работим по въпроса с удтройствата с малки дисплей, мисля че е оправено вече и това с излизането на текста дори и при зум.

Bavarcho кажи ми защо вобще да си правя труда да ти отговарям след като незнаеш да напишеш правилно ник-а на създателя на този форум а именно Landshark... и след като незнаеш че Аti никога не е бил в управата на този клуб и форум...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Проблеми с форума!

Мнение от cww » 31 Юли 2012, 15:44

LiTtLeRoCk написа:
sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.

Да направим нещо и за тия, които ползват интернет на телефони, чийто дисплей е 5 на 4 см.


Няма да е никак зле, искам ти кажа. :mrgreen:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Проблеми с форума!

Мнение от sixstraight » 31 Юли 2012, 15:48

LiTtLeRoCk написа:
sixstraight написа:Здр. има ли вариант тия с 10 инчовите лаптопи да гледат нормално или остава така пък да го ду.ат бедните.

Да направим нещо и за тия, които ползват интернет на телефони, чийто дисплей е 5 на 4 см.


Принципно би било добре ако форума е модерен да могат и модерни потребители да го разглеждат, радвам се че се работи в тази насока.
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Apassionata » 31 Юли 2012, 15:54

Мен ме кефи, на 16 инча, ще видя после на 10 как е... супер е идеята за малко разнообразие и акценти :clap: пък кви готини снимки се ротират от мероприятия :D Дано и новините някой обновява...

Има 1-2 проблема - най-горе имам една сива лента, хоризонтална, която закрива точно логото на Клуба :confused: , полупрозрачна е, върху логото се пада точно, няям идея що така, може проблема да е в моя телевизор.
Друго, което забелязах и малко не е естетично, при "Начало на форума - къщичката" нововъведената вертикална лента в дясно - "Новините" тряя да се вдигне една идея по-нагоре според мен, да се изравни и да бъде на едно ниво хоризонтално със синята, в която пише Правила. Така, както е сега се разминават малко...
И вероятно има някъв проблем с показването на потребителите, които разглеждат отделните подфоруми отдолу... много рехаво ми се струва и самотно... :mhihi:
В "последни теми" отдясно пък забелязвам, че на някои аватари стоят човечета с въпросителни, все едно няма аватар, пък като отворя си имат всички. Пак казвам, някои от нещата може и да са настройки някви на моя комп, кат си дойде спеца ше ровим...Контрол и Ф5 пробвах ;)

Ето и снимки
11.jpg


22.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Apassionata на 31 Юли 2012, 16:20, променена общо 1 път
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Проблеми с форума!

Мнение от b00st » 31 Юли 2012, 16:12

Разбирам, че искате да направите промени по форума, въпреки че и аз незнам от точно кои "световни тенденции" се водите, ама просто форума на нищо не прилича, оставям настрани, че сегашния вече шрифт затруднява доста четенето. Чисто технически дизайна има проблеми вижте как изглежда на 17" 1280x1024, Firefox 12.0
Освен, че текста и бутоните и подписите бягат, когато има сложена снимка е просто бедствие. А даже неискам да си помислям на малкия ми dell.
Изображение

Като искате толкова да си наложите възгледите, защо просто не направите 2 теми (изгледи), новата и изчистена просто без тия глупости отстрани и всеки да може да си избира. Значи според мене не всеки е с 24" монитор...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 17.07.2005
Местоположение: София, Божурище
Пол: Мъж
Кара: Alfa 159 JTD :(
Мечтае да кара: настрани

Re: Проблеми с форума!

Мнение от maxpower » 31 Юли 2012, 19:47

Нищо лично, но ако това е направено за удобство на потребилите на мен конкретно не ми е удобно. Ползвам монитор 4:3 19' не знам как е при колегите с широкоекранни монитори 16:9, но при мен 1/4 от монитора ми е заета от нововъведението от дясно, което честно казано не внася голяма лекота в броузването на форума. Джуркащите се снимки ми харесват :yes:
Нямам нищо против да го оставите, но го направете по тясно или го сложете отдолу или дайте възможност на потребителя да избира от някаква опция в профила си ако има такава възможност. Идеята на колега да го има само на старотвата страница и примерно в общи форуми, но не и в техническите също не е лоша.
Сивата лента отгоре също ми харесва :bchug:
A sleeper (car) - is a car that has high performance and an unassuming exterior.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Проблеми с форума!

Мнение от michev » 31 Юли 2012, 20:01

Ако наистина се иска мнение, то промените определено не ми допадат, ако и да съм с голям монитор 16/9
only rear wheel drive

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook