Проблеми с форума!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Проблеми с форума!

Мнение от deyan-enchev » 31 Юли 2012, 9:41

Абе аз си викам сутринта, тая гадост само на мен ли ми излиза :roll: .
Хич не е готино
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 9:55

Извинявам се момчета, че се налага отговара ми да е такъв, но това е положението, сайта и форума ще изглеждат по този начин. Има световни тенденции по които се движим, освен това спазваме утвърдените стандарти за рекламни полета и т.н.

Както се случи и с форума първите няколко дена се скъсахте да ни обяснявате колко е гадно а сега всички му се кефите много повече отколкото преди.


П.С. Няма да заключвам тази тема, но моля в нея да се пише само за проблеми а не дали ви харесва или не (както и не отваряйте нови теми защото ще ги трием).
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 9:56

Yanko Petrov написа:На мен са ми отдолу "под" форума тия джаджи :roll:

Колега натисни CTRL + F5 и ще се оправят нещата.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Yanko Petrov » 31 Юли 2012, 10:02

Какво имаш предвид, че ще се "оправят" нещата :lol: Аз проблем нямам, даже по-добре така, че го гледам само ако скролна до долу, иначе не :)

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 10:05

Ами това е проблем, браузъра ти е кеширал информация и не показва форума както трябва да изглежда, а ти как искаш да го виждаш си е твоя работа, ако искаш може и монитора на обратно да си обърнеш ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 29.06.2006

Re: Проблеми с форума!

Мнение от MatriX_Fucked » 31 Юли 2012, 10:06

Ето един от проблемите...А намаляването на полето за четене, няма да го коментирам... Не може ли само началната страница да е така? Става леко "раз-окав" човек...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Без страх, без спирачка!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Проблеми с форума!

Мнение от А.Марчев » 31 Юли 2012, 10:14

MatriX_Fucked написа:Ето един от проблемите...А намаляването на полето за четене, няма да го коментирам... Не може ли само началната страница да е така? Става леко "раз-окав" човек...


На мен ми е точно така доста неприятно дано да гo оправят. :| Иначе ми харесва обстановката. :P
Последна промяна А.Марчев на 31 Юли 2012, 10:15, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitrax » 31 Юли 2012, 10:14

I.Voykov написа:Извинявам се момчета, че се налага отговара ми да е такъв, но това е положението, сайта и форума ще изглеждат по този начин. Има световни тенденции по които се движим, освен това спазваме утвърдените стандарти за рекламни полета и т.н.

какви са тея световни тенденции , аз в бая форуми съм регнат и английски и американски и руски , такова нещо не съм видял . Отделно има и тенически проблем - виж как ти изглежда мнението , и с интернет експлорер е така :roll:
Дай някой форум толкова претрупан с линкове в темите да видиме .

Изображение

edit , сега виждам че ми се дублира поста е един от по- горните
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Проблеми с форума!

Мнение от I.Voykov » 31 Юли 2012, 10:16

Този "проблем" идва от това че си дал увеличение "zoom" на браузъра си, относно останалото вече отговорих.

Edit : Въпреки че проблема е от вашите браузъри, ще се опитаме да направим така, че дори и при даден "zoom" да виждате нормално полетата и текстовете
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitrax » 31 Юли 2012, 10:22

Не съм давал ЗУУМ , а съм на 1024Х 768 , сега виждам че на 1280 Х 1024 проблема с препокриването го няма .
Но не си отговорил на въпроса - каде я видя тая световна тенденция , да извадиме ли някой от най - силните БМВ форуми , да видиме при тях как е ? От сорта на http://www.bimmerforums.co.uk/forum/
http://www.bimmerfest.com/forums/ , това са от първите най голями в гугъл
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Yanko Petrov » 31 Юли 2012, 10:24

I.Voykov написа:Ами това е проблем, браузъра ти е кеширал информация и не показва форума както трябва да изглежда, а ти как искаш да го виждаш си е твоя работа, ако искаш може и монитора на обратно да си обърнеш ;)



Благодаря за съвета > ctrl + F5 = колонката вече е от дясно. Това за монитора... не мисля, че съм дал повод за такъв отговор ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Проблеми с форума!

Мнение от А.Марчев » 31 Юли 2012, 10:29

I.Voykov написа:Edit : Въпреки че проблема е от вашите браузъри, ще се опитаме да направим така, че дори и при даден "zoom" да виждате нормално полетата и текстовете


Е т'ва е приказка вече. :yes: :bchug:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 26.10.2008
Местоположение: ДУПНИЦА Скрапинг
Пол: Мъж
Кара: coupe e36 m42 , цоупе е46 325ci
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitrax » 31 Юли 2012, 10:37

на по - висока резолюция дясната лента тава по - малка - пропорционално. Не е проблема в браузарите , в Ауто сайзването. Дясната лента е с фиксирани размери , лявото поле намалява при по - ниска резолюция . На 1920 Х 1200 вече е добре :mhihi: обаче аз си карам компа на 1024Х768 и е много зле.
на 800Х 600 нещата изглеждат така : Прилича ми на СМС :mhihi:
Изображение
Последна промяна mitrax на 31 Юли 2012, 10:45, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 4.09.2009

Re: Проблеми с форума!

Мнение от mitaka21 » 31 Юли 2012, 11:09

При мен работата е много зле ... в горен ляв ъгъл има менюта нали да си избереш(начало,форум,бмв клуб българия и т.н.) който просто са хвърлени най открая ... емблемата и тя просто ей така е метната и тя в дясно но не в края ами по към средата. Иначе и ctrl + F158 да цъкна ... същата работа, рекламите са все отдолу ... :mhihi: Ето и една снимчица(разрязал съм ги посредата да не помислите че е точно така).
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Kroki » 31 Юли 2012, 11:29

.
Последна промяна Kroki на 31 Юли 2012, 11:53, променена общо 1 път
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook