Проблеми с форума!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Проблеми с форума!

Мнение от steeN » 11 Апр 2018, 11:48

Наистина го има го този бъг от доста време. Някои теми не се показват при мен.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: Проблеми с форума!

Мнение от goppe » 11 Апр 2018, 12:52

Дали само на мен се случва всеки ден по няколко пъти да ме разлогне форума? Случва ми се както на служебния компютър, така и на личния. През браузера на телефона нямам такъв проблем. "Запомни ме" отметката също не върши работа. Проблема го имам от 2 месеца горе-долу да кажем, преди не съм го забелязвал, а ако го е имало е било много инцидентно, но сега се случва всеки ден, задължително. Използвам Опера и на 2та компютъра и на телефона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Проблеми с форума!

Мнение от nikolae » 11 Апр 2018, 13:13

При мен този проблем го има от месец може би, ако не и повече.

Когато натисна линка "Покажи личните мнения" не показва коректно последните публикации, в които участвам.
Пробвах да изтрия кукита, кеш, през други браузъри влизах, но не ги показва.
От време на време покаже някое друго, но като цяло от две-три седмици някъде го има това.. явление :-)

За едно кратко време се беше оправило, но сега пак е така.

Другото е, че през телефона постоянно ме logout-ва.
Разлогването го има и на ios и на android.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Проблеми с форума!

Мнение от madafaka_donkele » 11 Апр 2018, 13:34

madafaka_donkele написа:Моля оправете го тва със следенето на собствените мнения по-бързо, че изпускам много - viewtopic.php?f=4&t=427169 :mhihi:


Aз да си кажа, че проблемът все още го има, без значение от браузър, устройство, кукита и т.н.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Проблеми с форума!

Мнение от nikolae » 12 Апр 2018, 8:23

Вчера се беше оправило, днес същата работа. Явно през нощта минават разни скриптове, вакуми на базите, кой знае.
Доста е неприятно, но надявам се ще реагират адекватно :-)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Проблеми с форума!

Мнение от dan-dam » 13 Апр 2018, 13:23

Най-накрая някой ще даде ли някаква информация какво се случва? Ей така едно изречение :dunno:
Днеска 2 пъти ме разлогва и излиза следната информация:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Mollov » 14 Апр 2018, 0:06

Това с "разлогването" не е проблем от форума - провери си cookies на съответната машина/машини... на отделни хора (включително и на мен, веднъж) им се е случвало, и всеки път проблема е при потребителя.

За другият проблем със "собствените мнения" - тия дни ще го разчовъркаме отново....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: Проблеми с форума!

Мнение от goppe » 18 Апр 2018, 15:44

Mollov написа:Това с "разлогването" не е проблем от форума - провери си cookies на съответната машина/машини... на отделни хора (включително и на мен, веднъж) им се е случвало, и всеки път проблема е при потребителя.


Еми аз трих кукита и пак си го има проблема. Не съм сигурен, че всичко идва от там...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Mollov » 25 Апр 2018, 17:02

madafaka_donkele написа:Моля оправете го тва със следенето на собствените мнения по-бързо, че изпускам много


Я проверете дали сега всичко е ОК?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Проблеми с форума!

Мнение от madafaka_donkele » 25 Апр 2018, 21:44

Mollov написа:
madafaka_donkele написа:Моля оправете го тва със следенето на собствените мнения по-бързо, че изпускам много


Я проверете дали сега всичко е ОК?


Мда, при мен май се оправи. "Виж собствените си мнения" ми светна в червено :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Проблеми с форума!

Мнение от drago_pavlov » 26 Апр 2018, 8:49

Някой да има проблем с "извън темата"?
На мен ми дава http error 500...
Всички останали раздели си се отварят.

Update: Отделните теми в "извън темата" се отварят ако директно заредя техен линк в браузъра. Но самият раздел не се отваря :dunno:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Kroki » 26 Апр 2018, 9:51

Аз го отварям.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bogat-Beden » 10 Май 2018, 7:23

От форума ли е като цъкна на страница или раздел по 2-3 пъти да ме препраща към реклами (най-вече на ефбет) ? Ако е така, разбирам, че от някъде трябва да има приход, но идва малко прекалено..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Проблеми с форума!

Мнение от madafaka_donkele » 10 Май 2018, 8:30

Bogat-Beden написа:От форума ли е като цъкна на страница или раздел по 2-3 пъти да ме препраща към реклами (най-вече на ефбет) ? Ако е така, разбирам, че от някъде трябва да има приход, но идва малко прекалено..


Сложи си един adblocker или ublock origin и никакви реклами няма да виждаш.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Проблеми с форума!

Мнение от Bogat-Beden » 16 Авг 2018, 12:51

Bogat-Beden написа:От форума ли е като цъкна на страница или раздел по 2-3 пъти да ме препраща към реклами (най-вече на ефбет) ? Ако е така, разбирам, че от някъде трябва да има приход, но идва малко прекалено..

Дължа извинение, от моят комфутор е бил проблема, набъкан с някакви глупости, преинсталирах виндолса и всичко му е ток на форума сега :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook