Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 31.01.2009
Местоположение: АБСУРДИСТАН
Пол: Мъж
Кара: колкото може
Мечтае да кара: докато може

Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от aureus_gold » 06 Апр 2010, 21:21

Извинявайте за тъпия въпрос,но проблема не е в моя телевизор :dunno: Обяснете ми какво да правя? :ranting:
От всички педали най-много харесвам на газ-та!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от hamann25 » 06 Апр 2010, 21:30

Същия проблем го имам и аз даже съм се карал с интернет доставчиците но проблема явно е в нашия форум :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 384
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Търговище
Кара: Е36-325i Тurbo 605 Max Torque

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от kirilov/325i » 06 Апр 2010, 22:30

Много е зле,ама много :banghead: !Едвам зарежда,не само от начало.и теми и отговори,съобщения...абе ужас.нерви не ми останаха :evil:
ДОКОГА ЩЕ Е ТАКА :?:
Изображение.

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от Apassionata » 06 Апр 2010, 22:42

Абе... аре вече да го оправят ПРОБЛЕМА! То не беше тестване на нов сървър, копие / още ратещо доколкото виждам/, то не бяха истории. И форума продължава да цикли, да се отваря бавно, да се нервят юзърите...
Срамота, това е един от най-големите форуми... Явно не е много лесно да се реши въпросът, но...
Ако въпросът е финансов, а явно е такъв, щото за толкова време да не се реши, явно е това... От 32 хиляди юзъри, 3000 да са активни, ако се пусне тема с банкова сметка за подпомагане... примерно с 5 лева... поне 300 ще откликнат...
Случайни мисли ... :confused: На няколко питиета :bchug:
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от I.Voykov » 07 Апр 2010, 11:20

Явно са ти в повече питиетата ;)

Проблема не е финансов изобщо (отдавна е купен нов сървър и т.н.), проблема просто е сериозен и се изисква време за решаването му. Не е спирано да се работи по него, така че нищо повече неможе да се направи. Ако бяхме малък форум щеше да е много лесно, но точно защото сме огромен форум с огромна база се оказва трудно.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от Apassionata » 07 Апр 2010, 12:18

I.Voykov написа:Явно са ти в повече питиетата ;)

Проблема не е финансов изобщо (отдавна е купен нов сървър и т.н.), проблема просто е сериозен и се изисква време за решаването му. Не е спирано да се работи по него, така че нищо повече неможе да се направи. Ако бяхме малък форум щеше да е много лесно, но точно защото сме огромен форум с огромна база се оказва трудно.


Питиетата са ми... тамън :lalala: И като не е финансов проблема какъв е? Организационен?
Нещо не вдявам... Колко месеца са това - 3? 5? Явно не се работи достатъчно... Да ме извините... ма все едно сме база данни на Наса 8)
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от I.Voykov » 07 Апр 2010, 12:42

Apassionata написа:
I.Voykov написа:Явно са ти в повече питиетата ;)

Проблема не е финансов изобщо (отдавна е купен нов сървър и т.н.), проблема просто е сериозен и се изисква време за решаването му. Не е спирано да се работи по него, така че нищо повече неможе да се направи. Ако бяхме малък форум щеше да е много лесно, но точно защото сме огромен форум с огромна база се оказва трудно.


Питиетата са ми... тамън :lalala: И като не е финансов проблема какъв е? Организационен?
Нещо не вдявам... Колко месеца са това - 3? 5? Явно не се работи достатъчно... Да ме извините... ма все едно сме база данни на Наса 8)

Проблема е че в момента чакаме 1 човек които е единствения които може да пипа по базата да направи всички реиндексации и чак след като те минат успешно можем да преместим форума. Дали се работи достатъчно е един друг въпрос(между другото активните админи в момента нямаме общо с тези процеси), но само да ти напомня, че ние заплати не взимаме и въпреки това работим много за форума, ама да ми държиш сметка дали работим достатъчно, все едно ти ни плащаш заплати е малко прекалено ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от Apassionata » 07 Апр 2010, 22:24

I.Voykov, човек, наясно съм на каква "ентусиастка" база са нещата... Не държа сметка, винаги съм казвала, че уважавам труда на всички, които работят за форума и каузата изобщо... Просто много време се проточиха нещата и ... наистина е доста изнервящо... Ето и сега чаках сумати време, за да напиша това... Форумът е любимо място и "тръпка" на много хора, отблъскващо е да има такова бавене...
Както и да е, никакви лоши чувства... ще се радвам, ако нещата се оправят скоро :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от Stoqnov_1979 » 07 Апр 2010, 23:31

Ми то крайно време е да се оправи най-после! 150 човека онлайн и вече не може да се влезе,и това е всяка вечер между 20.00 и 00.00 часа!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 31.01.2009
Местоположение: АБСУРДИСТАН
Пол: Мъж
Кара: колкото може
Мечтае да кара: докато може

Re: Защо влизам във форума от 15 -тия път?

Мнение от aureus_gold » 07 Апр 2010, 23:32

Значи проблема е финансов :mhihi: Кажете по колко пари да Ви изпратим защото ми писна :bang:.За съжаление като върл чорбар не мо'а да нахлуя на "терена" (локо мездра) и да оправя нещата :ok: Честно казано ултра гадно е да не можеш да влезеш в любимия си форум :paranoid: :paranoid: :paranoid:
От всички педали най-много харесвам на газ-та!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook