Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 24.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 328ci & E30 327Ti
Мечтае да кара: която вкачи

Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от BMW_DRIVER » 23 Мар 2010, 15:20

Имам предложенея някои от данните на личния профил да станат задължителни за попълване :)
като например: местоположения ; дата на раждане ; пол ; skype (който има) ; поща. в някои др. форуми дето съм регистриран (няма да конкретизирам кои) получих ЛС от администратора в което пишеше че тези данни стават задължителни от едиси си коя дата и ако не бъдат попълнени до 1 сед. профила ще бъде заключен за писане на мнения в всички раздели.....
дайте предложения в + или в - ще бъде това щото като гледам в 90% от новите профили липсват всякакви данни (поне местоположението да го имаше....) :dunno:
http://www.youtube.com/watch?v=P0XCgzj6 ... e=youtu.be неделни развлечения-бог да дава живот на шперо :D

2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО..... https://www.youtube.com/watch?v=oeH1F_oxzbw

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от Zagy » 23 Мар 2010, 15:41

Аз бях писал и колата да е задължително поле... иначе тези полета, които си споменал, наистина трябва да са задължителни.
Si non confectus, non reficiat.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от ms » 23 Мар 2010, 16:04

Ако греша някой да ме поправи, ама май някои неща влизат в категорията "Лични данни" и си има закон за тях...

Съгласен съм да е задължително местоположението и каква е колата- това си е нужно, но друго няма как да е задължително... Забрави ги тея пол, години, скайп, мейл... Що да не искат и тел. номер, ръст, килограми, за жените и гръдна обиколка + 10 еротични снимки, а за мъжете едни други размери ;)

ПС: Виж се сам к'ъв си тарикат като си попълвал инфото- "Хюстън сити" и М10... Длъжен ли съм да гадая к'во трябва да е това :?: Не е важно, че от аватара ти си личи и града, и модела- що не си дал коректното инфо :?:
И аз не съм писал модел (марката поне е ясна), но колата НЕ е БМВ и е без значение- за проблеми с нея няма да питам тук за да му трябва на някой...
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 24.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 328ci & E30 327Ti
Мечтае да кара: която вкачи

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от BMW_DRIVER » 23 Мар 2010, 16:21

ms написа:Ако греша някой да ме поправи, ама май някои неща влизат в категорията "Лични данни" и си има закон за тях...

Съгласен съм да е задължително местоположението и каква е колата- това си е нужно, но друго няма как да е задължително... Забрави ги тея пол, години, скайп, мейл... Що да не искат и тел. номер, ръст, килограми, за жените и гръдна обиколка + 10 еротични снимки, а за мъжете едни други размери ;)

ПС: Виж се сам к'ъв си тарикат като си попълвал инфото- "Хюстън сити" и М10... Длъжен ли съм да гадая к'во трябва да е това :?: Не е важно, че от аватара ти си личи и града, и модела- що не си дал коректното инфо :?:
Лична информация не става дума да си пишеш ЕГН-то и номера на личната си карта....
И аз не съм писал модел (марката поне е ясна), но колата НЕ е БМВ и е без значение- за проблеми с нея няма да питам тук за да му трябва на някой...

важното е че имам нещо писано.... все пак нали не е завължително ще си пишем каквото си искаме... но ако се приеми искам не искам ще си пиша Хасково а не Хюстън Сити :yes: може ли в раздел Купува/Продава да му пишеш специално ЛС "от каде си колега" дали те устройва или не А за тел. за връзка вече е задължително да се пише :yes:
За пол и дата на раждане какво му е сложното... повечето да не пишат че са на по 16г. ли? :mhihi: (макар че може да пишеш че си и на 36г ;)
За работи като размери ,снимки , гръдни обиколко и т.н. няма да коментирам ;)
п.п. пуснах тема само да коментираме как може да направим малко по-добър форума а не да спорим помежду си :bchug:
http://www.youtube.com/watch?v=P0XCgzj6 ... e=youtu.be неделни развлечения-бог да дава живот на шперо :D

2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО..... https://www.youtube.com/watch?v=oeH1F_oxzbw


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от ms » 23 Мар 2010, 17:35

Не ме разбра явно- местожителство и модел на колата трябва да са задължителни, другото изобщо не е от значение... А и както казах- някои неща се водят "Лични данни" и не можеш да задължиш никой да ги напише. За форум като този стигат град и модел кола... Години, скайп, мейл и т.н. ще ги дам ако искам... Що пък например всеки да може да ми вижда мейла и скайпа- не искам да улеснявам спамерите, и без това пощата ми се пълни редовно с боклуци.

ПС: То мейла го има винаги, дали ще се вижда обаче въпрос на настройка :roll:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 968
Регистриран на: 20.03.2004
Пол: Мъж
Кара: си

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от txe » 24 Мар 2010, 13:44

егн и влизане с кръвна проба? :kuku:
what a helluva ride

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от Mollov » 24 Мар 2010, 14:32

лошрайдър написа:егн и влизане с кръвна проба? :kuku:


Добра идея.... както и пръстов отпечатък... ;)

Но тип автомобил (както и година), а също и местожителството ще бъдат разгледани много сериозно като вариант за задължително изписване...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 24.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 328ci & E30 327Ti
Мечтае да кара: която вкачи

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от BMW_DRIVER » 24 Мар 2010, 14:35

лошрайдър написа:егн и влизане с кръвна проба? :kuku:

това са глупости вече.... не искате ли и номера на личната карта че човек и нещо на изплащане да си вземи :mhihi:
на мен лично за скайпа ми е много удобно който си го и писал в профила.... направи се разбирате бързо и лесно.няма чакане на отг. на ЛС и от тоя род.за местоживеене според мен си е задължително :yes:
http://www.youtube.com/watch?v=P0XCgzj6 ... e=youtu.be неделни развлечения-бог да дава живот на шперо :D

2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО..... https://www.youtube.com/watch?v=oeH1F_oxzbw


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от SKISA » 24 Мар 2010, 17:44

ми на тебе може да ти е удобно ,ма на мене па не ми е!
не искам да ми виждат мейла,скайпа ,къв пол съм,щото още не съм взел решение къв да бъда и други неща! и града не искам да ми се вижда! така че ,който иска --нека си ги напише ,ма задължителни да стават-----айде мерси!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 19.12.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E 46 330 xd , 2003
Мечтае да кара: BMW M3 E 46 CSL

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от Bella » 24 Мар 2010, 18:44

ms написа: Съгласен съм да е задължително местоположението и каква е колата- това си е нужно, но друго няма как да е задължително... Забрави ги тея пол, години, скайп, мейл... Що да не искат и тел. номер, ръст, килограми, за жените и гръдна обиколка + 10 еротични снимки, а за мъжете едни други размери ;)


От кога викаш ше ги въвеждате да се подготвя със снимките :mhihi:

Аз и в това да се пише каква кола карам и от къде съм не виждам особена логика ама карай :dunno: Ако ще продавам нещо там ще е написано от къде съм и телефон за връзка ,ако ще питам за нещо по колата пак ще е написано за ква кола питам аджеба :conf:
Харчим пари ,които нямаме да купуваме неща от които нямаме нужда за да впечатляваме хора които не заслужват :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1010
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от dan-dam » 24 Мар 2010, 18:58

Местоположение, модел автомобил. И най-много година на раждане, но пък чак дата...Не виждам и годината за какво би помогнала! :dunno: За скайпове, пощи и т.н. не съм съгласен.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от ms » 24 Мар 2010, 19:48

Bella написа:
ms написа: Съгласен съм да е задължително местоположението и каква е колата- това си е нужно, но друго няма как да е задължително... Забрави ги тея пол, години, скайп, мейл... Що да не искат и тел. номер, ръст, килограми, за жените и гръдна обиколка + 10 еротични снимки, а за мъжете едни други размери ;)


От кога викаш ше ги въвеждате да се подготвя със снимките :mhihi:

Аз и в това да се пише каква кола карам и от къде съм не виждам особена логика ама карай :dunno: Ако ще продавам нещо там ще е написано от къде съм и телефон за връзка ,ако ще питам за нещо по колата пак ще е написано за ква кола питам аджеба :conf:


Давай снимките- недей чака :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти хубаво ще напишеш като трябва, а колко теми има "Счупи ми се колата- помагайте" без да е уточнен модел и двигател- аз да съм врачка кой к'во кара... Или пък "Купувам/Продавам...." без да каже в кой град е- що трябва да се пита, като може да го има под аватара...
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от SKISA » 24 Мар 2010, 21:41

ми нито му помагай ,нито му купувай! къв е проблема!? не можеш да спиш вечер без да си помогнал на бездомен от незнаен град и да си купил-продал нещо ли!?
който има зор-пише . не виждам що заради неграмотността или несъобразителността на някой трябва да се задължават други да пишат нещо,което не искат.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 24.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 328ci & E30 327Ti
Мечтае да кара: която вкачи

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от BMW_DRIVER » 24 Мар 2010, 21:55

SKISA написа:ми нито му помагай ,нито му купувай! къв е проблема!? не можеш да спиш вечер без да си помогнал на бездомен от незнаен град и да си купил-продал нещо ли!?
който има зор-пише . не виждам що заради неграмотността или несъобразителността на някой трябва да се задължават други да пишат нещо,което не искат.

нали това е целта на форума.... да си помагаме кой с каквото може няма значение в коя област става въпрос дали било за купуване продаване технически проблеми и каквото се сети човек.та затова гледаме да се олесним малко,колкото и значително да е това... да не се драскат излишни мнения (макар че са хихяди вече) поне да успеем да ги намалим за в бъдеще :yes:
всеки си има самостоятелна гледна точка по темата.... това е моята... твоята е съвсем различна което няма нищо лошо.просто пуснах темата да чуя мненията на повече колеги както ще кажат не да си спорим само няколко човека както става напоследно време в 90% от новите теми :) :bchug:
http://www.youtube.com/watch?v=P0XCgzj6 ... e=youtu.be неделни развлечения-бог да дава живот на шперо :D

2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО..... https://www.youtube.com/watch?v=oeH1F_oxzbw

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2701
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Попълване на лични данни на профила..... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ

Мнение от Lenco » 24 Мар 2010, 23:06

Правилно, демокрация е, едно ГОСТ е достатъчно.
Тва, че по цял свят потребителите си имат Location в сродните форуми + Русия не означава, че и ние трябва да ги следваме, тука БГ.
За пола също е ясно, тука авто форум и насрещното движение(у лево) е винаги свързано с произшествие, а и като не е ориентиран по-добре да е неизвестен.
И за автомобилите не сте прави, сигурно 1/4 от регнатите тука си нямат свой, кат мен, джиткам си на НФС-то :mhihi: .
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook