Запитване - предложение

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

Запитване - предложение

Мнение от stozashto » 11 Мар 2010, 10:22

Здравейте,
Предвид това, че в този сайт, освен социални контакти :roll:, забавления и "наддавания" ;), човек би могъл да намери и много полезна и актуална информация :yes: :clap:, имам едно запитване, на което търсачката не ми отговори.

Публикуван ли е някъде тук ППЗДП или препратка към друг източник на информация за него, както е направено за ЗДП?

Законът е важен, но и правилникът не е за пренебрегване... Както знаем, винаги има какво да се научи... :)
Би било чудесно двата нормативни акта да са си ръка за ръка и тук, а не само на улицата... :)

Поздрави!
"... _ _ _ ..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Запитване - предложение

Мнение от kriso85 » 11 Мар 2010, 23:06

Колега има си специализирани сайтове, които подържат актуална база данни с цялата нормативна база на Република България.

Ето ти го правилника :arrow: ППЗДвП
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

Re: Запитване - предложение

Мнение от stozashto » 12 Мар 2010, 13:21

Благодаря за вниманието, колега! :)

Лично на мен не ми липсват източници на информация, при това актуална и достоверна - направо "от извора".
По-скоро имах предвид това, че добавянето в темата за закона на линк за правилника би допълнило улеснението за справки тук, точно в този сайт, като по този начин би допринесло за утвърждаването на имиджа му в положителна посока. :yes:
Може пък идеята да допадне на администраторите... :roll: :)

Поздрави!
"... _ _ _ ..."

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook