Предложение за важна тема в раздел "Страхотни истории"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Предложение за важна тема в раздел "Страхотни истории"

Мнение от Spoony » 08 Мар 2010, 19:37

Идеята ми е провокирана от това, че има много кратки и поучителни историйки случили се на пътя. Но хората явно не ги публикуват, защото са прекалено къси или... за да пускат отделна тема за тях. Затова предлагам в подфорума да се направи една важна тема, където всеко може да пуска случките си на пътя.

За пример вижте тези теми: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=61&t=37749 , http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=69276.0 и т.н.

Ако има интерес от модератор мога да дам още някакви детайли, макар че създаването и поддръжката на темата не би било проблем, даже се заемам лично да я поддържам и почиствам, ако има такава техническа възможност...
.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 10.06.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E30 320i coupe

Re: Предложение за важна тема в раздел "Страхотни истории"

Мнение от Simmargal » 08 Мар 2010, 20:25

Аз съм плътно ЗА тази идея. Поне като влизам да чета, ще знам къде мога да прочета нещо кратко, но поучително, вместо да чета романи, дегизирани като тема от по 559752375 реда и части. :conf: Евала за идеята!!! :bowdown:
BLING-BLING!!! Когато се кача в BMW, в стомаха ми не пърхат пеперуди, а цели птеродактили.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Предложение за важна тема в раздел "Страхотни истории"

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Мар 2010, 22:39

Не е лошо като идея.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Предложение за важна тема в раздел "Страхотни истории"

Мнение от Eliana » 16 Мар 2010, 9:05

Темата вече е създадена :)
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook