Одобряване мненията на новите потребители!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 3.03.2010
Пол: Мъж
Кара: във високите
Мечтае да кара: M5 E39

Одобряване мненията на новите потребители!

Мнение от ///M5 » 07 Мар 2010, 1:52

Здравейте,
В последствие разбрах, че всеки потребител му се одобряват първите 20 мнения.
Мисля, че това е добро решение, за да се предотврати поне някакво количество спам и нарушение на правилата.
Има нещо, което бих искал да предложа на потребителите и всички хора, които се занимават с подръжката по форума.
Одобрените мнения да не бъдат слагани според написания час в темата, а да се добавят като най-последен пост в темата.Веднага давам пример защо мисля, че ще е по-добре така:
В темата за препоръчвано масло за e36 316 ( viewtopic.php?f=8&t=193654 ) , написах едно мнение на 06 Мар 2010, 16:50
При маслото, повече означава ли повече или с други думи, ако използвам 10w40 или 15w40 това означава ли, че мотора е по-добре защитен от износване, че ще работи по-добре и други подобни признаци?
п.п.Сега използвам Castrol 10w40

И още един въпрос, ако трябва да доливам масло как е по-добре:
1.Да доливам от маслото, което е било преди(Castrol 10w40)?
2.Да доливам масло, което е препоръчано от BMW?

Още веднъж благодаря за бързите включвания и разяснения!


След това, потребителят pgv64, се е включил по темата и той е писал. Неговият коментар е на: 06 Мар 2010, 17:01
[
П.С. Данните са за М43ТУ мотора, който се слага на Е46, но на практика мотора си е същия !

Същият с малка разлика че е с обем 1,9 по спесификация!
Ако слагаш качествена синтетика спокойно може и 15 на 40,или10 на40, защото температурните му граници са от-20 до +35по спесификация на маслата , което го прави пригодно за всякакви сезони .Ние живеем в България и климатът и температуритеса в нормални граници вече и към субтроп. климат отиваме.
Въпроса е маслото да е качествено , а не куче марка![/quote]
След това мнение има още едно в 18:51 и мойто мнение е одобрено чак в 20:51. Случва се това, че мойто мнение е след други две и никой не го вижда от там и не мога да получа отговор на въпроса си.
Мисля, че ако одобреното мнение се показва последно ще бъде по-лесно и удобно за всички!
Благодаря за вниманието!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Одобряване мненията на новите потребители!

Мнение от Mollov » 07 Мар 2010, 12:40

До колкото знам това зависи от скрипта на форума и не може да бъде направено т.е. датата и часа на мнението се записват по времето на пускането му и не могат да бъдат променени според времето на одобряване.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook