Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Lenco » 06 Апр 2010, 17:54

LiTtLeRoCk написа:Аз освен ти и секретарката ти brankovvv не виждам друг.

Шегуваш се, предполагам. Кой друг, тези дето пишат само в горната част на форума, тези дето го ползват за бизнес, тези дето не знаят що са тук, ония дет отдавна изобщо не пишат, тези дето 10мин се мъчат да влязат или другите кат мен-новобранци, не познаващи никой и страхуващи се да не ги стигне БАН та да останат колите им не оправени по улиците.
Mollov написа:
ms написа:
...........


Отговарям ти по ред:

- Не си с BAN, щото е умишлено...

- Ако беше някой, регистриран ония ден вероятно да е с BAN отдавна... виж, при теб проявяваме лично отношение и затова все още можеш да пишеш. Казвам го съвсем сериозно...

На тва ви говори човека, има наши и по-наши. Лошо, че го отнасят хора мъчещи се да докарат някъв ред в цялата паплач.
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 06 Апр 2010, 17:59

Не знам на какво ни говори човека, но той поне отдавна си е издействал специално отношение от нас... да го BAN-нем би било най-лесното, но... за него.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 06 Апр 2010, 19:05

Mollov написа:Отговарям ти по ред:

- Не си с BAN, щото е умишлено...

- Ако беше някой, регистриран ония ден вероятно да е с BAN отдавна... виж, при теб проявяваме лично отношение и затова все още можеш да пишеш. Казвам го съвсем сериозно...


Виж сега- обещах да не се заяждам, ама нЕма начин в тоя случай...

Не съм наказан умишлено ли- щооооооо :?:
Може би съм в категорията "Наши хора", та за мен правилата не важат :?:
Може би съм технически гений и не искате да ме загубите заради знанията ми :?:
Случайно да не съм нещо спонсор на клуба (дори съм напълно сигурен, че дължа едни пари) или рекламодател, че така ме оставяте да пиша на воля и да ви дразня :?:
Може би тези тук които сме регистрирани преди няк'ва дата да имаме имунитет срещу наказания :?:
Може би ви е кеф да ви хранят :?:
Може би пиша още за да имате при нужда в даден момент нагледен пример "Е гледай бе- тоя толкова ни храни и не е бил наказан... Значи сме много толерантни и изслушваме и чуждото мнение- нищо, че то не се покрива с нашето и човека почти ни псуваше"...
Мерси за личното ви отношение- нЕма нужда от него. Смятайте го така- регистриран съм вчера (ама съм направил вече 22 мнения и си пиша свободно), никой не ме познава лично и няма мнение за мен, и съм на 15г. най-много... Отнесете се както бихте действали спрямо описаният юзър ... Само се чудя дали ще е жълта или червена картинката под името ми :dunno: Май ще е червена като се замисля ;)


Най-сериозно ми кажете що не съм наказан след като е умишлено... Може и на ЛС- нЕмате грижи...

ПС: Имам едни съмнения за причината- ако се потвърдят, значи вие сте пълни идиоти и сам ще се махна... Само ще трябва да ми изтриете акаунта, че сам не мога май...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 06 Апр 2010, 19:08

Мисля, че темата се изчерпа... или поне отдавна не е това, за което бе предвидена.

P.S. Личното отношение към теб, ms, със сигурност не е в положителна посока, така че разсъжденията ти по-горе са били напразни.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 07 Апр 2010, 11:15

Извинявам се че отключвам темата, но все още чакам brankovv да ми отговори на този въпрос :

I.Voykov написа:
brankovv написа:
I.Voykov написа: :clap: :lol: :bowdown:


Няма смисъл да посочвам собствените ти обяви колко са на брой и колко от тях и с колко нарушават собствените ти правила ?

Хайде посочи ми :winky:


Ако ли пък не ми отговори, то поне да си му сложа наказанието с основание... това че сме в БГ не значи, че ще ме обвиняваш в неверни неща безнаказано..
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от brankovv » 07 Апр 2010, 12:06

I.Voykov Несъм те забравил :winky: , снощи темата беше заключена а и нямах свободно време а и форума е безнадежден вечерно време
Говорим за търговските раздели:
Тема 1
1. При пускане на обява за даден артикул, моля публикувайте пълната налична информация за него! При липса на координати за връзка (включително и телефон за връзка), обявата ще бъде заключвана.
липса на телефон за връзка и населено място в което е стоката

Тема 2

Тема 3

Тема 4

12. Обява може да бъде пускана единствено от името на притежателя на стоката (продавача). Не се позволява пускането на обяви от името на друг човек или да се предоставят координати за връзка с цел предоставяне на повече информация от друго лице, различно от продавача.

Тема 5

2. Един потребител може да има до 3 (три) частни обяви в един и същи период (30 дни). За обяви над 3, авторът ще получава предупреждение да коригира броят им до позволеният, като излишните теми следва да се означат в заглавието за изтриване. Всеки потребител, игнориращ предупреждението ще бъде наказван, а темите му ще бъдат заключвани. Всеки потребител има право на едно предупреждение за превишаване на броя на темите. При повторно нарушаване на това правило, всички теми ще бъдат заключени без предупреждение, а потребителя ще бъде наказван.

Тази секция е само за частни обяви!
Всички обяви, касаещи предлагането на услуги от фирми или частни лица, асортимент от стоки, стоки в количества, реклама на магазини или сервизи, се водят комерсиални и се заплащат. Публикуването на такива обяви става само в тази секцията Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги.

Дори и без темата на DrivinGGoD пак си над лимита :) та аз ли съм виновен че ти неги спазваш ?

П.П. за наказания може да ми говориш като се видим на баумакс или по другите срещи да се наказваме по правите :driving: тука не :twisted:
Изображение
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 07 Апр 2010, 12:30

Ааа обърка се малко ;)

по тема 1 телефона ми го има в темата (да не е в първото мнение но го има) а населеното място се разбира, като се погледне в профила ми (това правило е сложено, защото има хора които не пишат реалния град от които са).

по тема 2 телефона ми си го има още в първото мнение, за населеното място се уточнихме вече.

по тема 3 същото като горното

по тема 4 притежателя на стоката е DrivinGGod, той си я е пуснал от негово име и да има и моя телефон, НО очевидно не си разбрал идеята на това правило а именно да не се пуска обява от сорта на "продавам нива, но всъщност я продава Пешо и можете да го намерите на тел 0000000". В случая обявата си е пусната от собственика, даден е негов телефон и за улеснение на евентуалните купувачи е дадено второ лице за контакти ако първото е възпрепятствано.

по тема 5 съм пропуснал да си напиша телефона .. само това ти се получи и го корегирах вече можеш да дишаш спокойно.

Лимита колега е 3 във всяка секция освен в автомобили където можеш да имаш 2 обяви. Айде сега пак помисли дали съм надвишил лимита ;) И освен това си помисли пак за комерсиалните реклами дали имам и 1 такава :winky:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от brankovv » 07 Апр 2010, 12:47

Лимита колега е 3 във всяка секция освен в автомобили където можеш да имаш 2 обяви


това не го пише никъде или аз несъм го видял като пояснение :oops:

телефона ми го има в темата (да не е в първото мнение но го има)


тоест не е проблем обявата ти да седи без телефон 8 дни щом накрая някой се е сетил да ти го поиска ?

(това правило е сложено, защото има хора които не пишат реалния град от които са).


аз не те познавам лично откъде да знам че си наистина от софия а и софия колко квартали има :)
Изображение
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 07 Апр 2010, 13:15

Хахаха голямо смукане от пръстите пада :) Колега от скоро си тук а тръгваш с рогата, не е хубаво така :)


Темата вече се изчерпа.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook