Предлагам да се поработи малко върху логването

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от bioz » 19 Фев 2010, 9:15

Доста пъти ми се е случвало да разглеждам сайте-а без да съм логнат, но когато реша да пиша коментар или пък да видя прикачен файл се налага да се логвам. И тука идва най-дразнещатата част когато се логна ме връща в начална позиция и пак всичко отначало. Предлагам това да се направи както във повечето форуми които посещавам след лога да те редиректва точно там където си бил преди това.

Не знам за другите колеги, но това понякога толкова ме дразни, че затваям моментално сайта..

П.П. Това е предложение което си струва усилията и моля тези които ще почнат да дават съвети да се логвам предварително или пак да си седя логнат да си ги запзят за себе си...


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от ms » 19 Фев 2010, 11:29

Бъркаш се нещо- проблемът не е от форума, или поне аз не го виждам...

Специално отворих ИЕ8 влязох без да се логна, дадох нов отговор тук, логнах се като поиска и ми отвори директно прозореца за ново мнение... С Гугъл Хром положението е същото- няма грижи... За Опера се отнася същото... Другите да кажат дали на Мозила има проблем, че аз не я ползвам...
Така като гледам проблемът е в твоя телевизор ;)
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от ИлХиТо » 19 Фев 2010, 12:37

В момента направих точно, това което каза колегата ms: без да съм се логнал изявих желание да напиша ново мнение тук, и след като ме подкани да се логна (както си е редно), и след опрецията "логване" директно ми даде възможност да си напиша мнението за темата ;) , ползвам Мозила като браузър. Изводите оставям на теб колега bioz
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от bioz » 19 Фев 2010, 15:47

И 2мата сте прави, но отчасти :nono: . Проблема не е от броузъра, а от скрипта и се получава когато съм във тема и дам "Влез". Ако реша да пиша във тема и не съм логнат не кликам на отговор защото знам че не съм логнат, а първо на "Влез" ( явно не всеки прави така и за това не ви пречи ). Същотото се получава и когато искам да видя прикачен файл например в раздел продава, а по точно - стартова позиция ... е поне за тоя случай няма workaround както се казва :|

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от kriso85 » 19 Фев 2010, 15:56

Е като натискаш ВЛЕЗ какво очакваш да стане :roll:
Естествено, че ще те прати в началото на форума
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Предлагам да се поработи малко върху логването

Мнение от ms » 19 Фев 2010, 17:09

Проблемът не е във форума или браузера, а в задклавиатурното устройство- тоест няма проблем...
Изображение
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook