Прост, та направо ТЪП въпрос...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ms » 18 Фев 2010, 22:28

Защо ми изтрихте темата от Извън темата :?: Не ми дреме кой, кажете що :?: А реално май не съм нарушил и правилата на форума с нищо- освен ако издребнявате за главните букви де :roll:

Човек прави прост опит да помогне да се тества новата машина, а вие триете... В тестовият форум има 10-12 човека, а в този има 150-200 човека и се задъхва и цикли като всеки ден по това време... Нали искате да натоварим новата машина за да я видим- е 20 човека и да се съдерем да пишем нищо няма да натоварим освен личните си компютри...


ПС: Няма да се учудя и тая да затриете или да ме наградите с нещо... Нищо не би ме учудило вече...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от kriso85 » 18 Фев 2010, 23:48

Наистина е интересно , че никой не влиза в тестовия форум.
И после пак ще има 100 теми "Форума цикли" и т.н.

ПП: а съобщението има почти 2000 прегледа :roll:
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от Eliana » 19 Фев 2010, 9:37

Има пуснато съобщение във всеки раздел на форума с необходимата информация за тестовия форум и не е необходимо да се пуска допълнителна такава.
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ms » 19 Фев 2010, 11:01

Майтап да няма- имало тема във всички форуми :shock: Дали не знаех, а :?:

Айде някой Администратор да види логовете колко юзъра е имало вчера между 18 и 22 часа в тестовият форум и тук... Ще ви кажа да не се мъчите- тук около 150-180 и на моменти май прескочиха 200 човека онлайн, а в тестовият повече от 20 (двадесет) нямаше... Как да тестваме как се държи машината- 20 човека ще ги издържи всяка машина, ако ще и да е от времето на Хитлер модел. А сега пак ми обясни дали има или няма нужда от допълнителна тема :roll: Може да има теми "Сърби ме, да се почеша ли", но тема от която шанса да има полза е поне 50/50 е изтрита...

Ако мина през половината активни теми в "Извън темата" и пусна линк към важната за тестовете ще кажете, че спамя или флудвам и ще го отнеса, нали :roll: Тогава ще сте прави- спор няма, ама сред всичкият боклук да изтриете (не да заключите) нещо полезно си е чиста подигравка- един път казвате "Дайте да тестваме машината със здрав спам", а после пречите на народа да види и да помогне :roll:

Вие знаете ли какво искате изобщо...


ПС: Не ми пука, че сте ми изтрили темата, ама прекалявате на моменти...

ПС2: Ти ли изтри темата, че се нае да ми отговориш :?:
Изображение
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от Eliana » 19 Фев 2010, 12:42

:mhihi: :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от kriso85 » 19 Фев 2010, 14:47

Аз мисля, че колегата мс е прав.
Съобщението доста хора не са го видяли. И аз нямаше да го видя, ако не четях този под-форум и видях линка , който е пуснал Х-ситер :roll:
ПП: в тестовия форум има 5 човека в момента. :confused:
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ms » 19 Фев 2010, 17:59

Мога да пожелая приятни тестове на екипа на админи и модове- в момента резултата е някъде около 150 потребителя в този форум, а в другият сме 3-5 човека.... И този пак взе да се забавя разбира се като всеки ден по това време...

Ако случайно колежката Елиана не е разбрала още- ползата от ВАЖНИ ТЕМИ във всички подфоруми е не нулева, тя е отрицателна :mhihi: :mhihi: :mhihi: Язък за труда на Любо да я напише и да я сложи глобална :roll:

А сега само остава да ми кажете, че се заяждам :roll:
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от Mollov » 20 Фев 2010, 10:43

Мислиш ли, че като пуснеш една тема с главни букви и ще създаде повече интерес? Аз лично - не... според мен трябва да се пуснат 20 теми с главни букви и удивителни, придружени със закани за BAN, че много хора да се трогнат и да отидат в тестовият форум и да ръчкат...

Изтриването на темата ти е съвсем стандартна процедура в такива случаи - ако беше някой друг, и неговата тема щеше да бъде премахната. Проблема е, че "ревльовците" са много повече от тези, които наистина искат да помогнат и на тях да им стане по-добре престоя във форума. Много по-лесно е да мрънкаш, от колкото да помогнеш.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ms » 20 Фев 2010, 11:23

Mollov написа:Мислиш ли, че като пуснеш една тема с главни букви и ще създаде повече интерес? Аз лично - не... според мен трябва да се пуснат 20 теми с главни букви и удивителни, придружени със закани за BAN, че много хора да се трогнат и да отидат в тестовият форум и да ръчкат...

Изтриването на темата ти е съвсем стандартна процедура в такива случаи - ако беше някой друг, и неговата тема щеше да бъде премахната. Проблема е, че "ревльовците" са много повече от тези, които наистина искат да помогнат и на тях да им стане по-добре престоя във форума. Много по-лесно е да мрънкаш, от колкото да помогнеш.


А ти полза от глобалната тема да виждаш :mhihi: :mhihi: :mhihi: Щото аз- НЕ :roll: Стандартна процедура било- дръжки, не ме карай да ровя да ти вадя теми които са за коша директно, а са най-много заключени... И ми е ясно, че не е изтрита щото е моя темата- не ми се оправдавайте...
А понеже една шепа хора от 5-10 човека не са "ревльовци" и се мъчат да тестват и товарят машината (на мен ми писна- с 5 човека не върви спама просто) що не измислите нещо да ги почерпите хората...

Дадох проста идея- изкарайте линк към темата под рекламните банери, там ще се забелязва повече... Е, вие не правите нищо повече освен една глобална тема да разберат хората за тестовете- реших аз да свърша нещо вместо вас, ама кой да ме разбере...

Майната му- аз се отказах вече... Сам знаеш какви простотии се пишат в тестовия- идва ми в повече вече... Но то е и нормално- 10 човека не могат да свършат кой знае какво, те идеите се изчерпват в един момент ;) То вярно спам, ама е интересно до едно време- няма ли нови лица да се бъзикаш не става...
Казах го вече- приятно тестване... Само дето теста се оказва смешен- това натоварване на машината сигурно и телефонът ми ще го издържи...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от Mollov » 22 Фев 2010, 17:52

ms написа:[

А ти полза от глобалната тема да виждаш :mhihi: :mhihi: :mhihi: Щото аз- НЕ :roll: Стандартна процедура било- дръжки, не ме карай да ровя да ти вадя теми които са за коша директно, а са най-много заключени... И ми е ясно, че не е изтрита щото е моя темата- не ми се оправдавайте...


Кой каква полза вижда и от кое... това е отделен въпрос... и можеш да си сигурен, че никой не ти се оправдава. Само че като си тръгнал с рогата напред едва ли ще има нещо, което да възприемеш както му е реда. Иначе не бива да се сърдиш само на нас, ами и на твоите "съфорумци" - тях все пак масово ги е домързяло да дойдат да ти "помагат" да спамиш... щото тия гупости, че глобалната тема не се виждала не ми ги разправяй на мен - виждат и още как... ама на малко хора им се занимава.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от SKISA » 12 Мар 2010, 12:02

а бе то ше се намерат секви обяснения ,ма реалният резултат ,независимо кой е прав е точно равен на нула с тоя тест!
честито на печелившите!
понеже явно смятате,че сте в пъти по-умни от нас-простите потребители -очаквам да чуя какви са точно резултатите от теста на форума,който по неква случайност не е собственост на администраторите и модераторите и да чуя как ще се направи така ,че теста да се състои....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 26.11.2008
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i; Е36 318i

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ognyan 74 » 12 Мар 2010, 12:49

Като гледах темите и прочетох малко, ми стана ясно, че няма какво да търся там. Нищо сериозно.
???!!!


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от ms » 12 Мар 2010, 14:11

Е к'во сериозно очакваш- идеята е да се наспами колкото може за да се тества дали машината ще издържи натоварването... А "спам" и "сериозно" са взаимно изключващи се неща :mhihi:
Изображение
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от I.Voykov » 12 Мар 2010, 15:04

SKISA написа:а бе то ше се намерат секви обяснения ,ма реалният резултат ,независимо кой е прав е точно равен на нула с тоя тест!
честито на печелившите!
понеже явно смятате,че сте в пъти по-умни от нас-простите потребители -очаквам да чуя какви са точно резултатите от теста на форума,който по неква случайност не е собственост на администраторите и модераторите и да чуя как ще се направи така ,че теста да се състои....

Аз ще ти кажа, резулатата е нулев, защото никой от потребителите (чиято собственост явно е форума) не намери за добре да направи и малко нещо за благото на форума...

Теста ще се състой реално а именно, като прехвърлим истинския форум на новата машина.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Прост, та направо ТЪП въпрос...

Мнение от SpUd3r » 12 Мар 2010, 15:10

е за кво им е да спамят там, след като ще се изтрият мненията и бройките им в профила няма да се увеличи
тука нали всеки се бори за тези така важни цифрички под ника :banghead:
Tux0 Ca !
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook