За достъпа от чужбина...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

За достъпа от чужбина...

Мнение от sean-john » 10 Фев 2010, 19:03

Искам да попитам неможе ли да се направи нещо по въпроса... достъпа към форума от чужбина (в частност Гърция за другите незнам,ако има колеги от други държави с същия проблем да пишат) е ужас... особено когато е малко по натоварен (100-тина човека онлайн) за да напиша това мнение ако искате ми вярвайте,но си играх с "рефреша" около 15 мин (не преувеличавам) ... много е гадно :confused:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За достъпа от чужбина...

Мнение от ms » 10 Фев 2010, 19:43

Няма се плашиш- свиквай...

Надявам се в скоро време да има напредък, че вече е отвратително положението... Днес до обяд беше добре достъпа, но след 3 часа стана мъка да се отвори нещо... А сега ще се натовари още... Честно казано предпочитам да е спрян форума, а не да псувам, че едно мнение за да го пусна минават поне 10мин.

Смятайте сами- към 19,25-27 да съм кликнал да ми отвори подфорума, после темата, после Нов отговор и накрая Изпрати... Вижте сами кога е отчетено от форума :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: За достъпа от чужбина...

Мнение от kriso85 » 10 Фев 2010, 23:46

Нема се плашиш колега, не само от Гърция е така :)
Нали от администрацията казаха , че ще се отстрани проблема. Остава ни само да чакаме,
с тия теми даже още повече го натоварваме форума
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: За достъпа от чужбина...

Мнение от sean-john » 11 Фев 2010, 6:33

Така е даже вчера в "бързината" съм пуснал две теми без да искам... след 30-минутно мъчене не е приятно винаги е имало забавяне,но чак такова :help:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook