Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1258
Регистриран на: 30.03.2003
Местоположение: Sofia
Кара: 330и Е46 1/4mile- 13.88/163km/h
Детайли за колата: Е46ца ... тормозителка на М5 Е34 и 330ки Е90

Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от MaXo » 07 Фев 2010, 20:38

Ако проблема да се заключи раздел стрийтрейсинг е в това, че не подкрепяте организирането на улични състезания, които нарушават законите ... защо не се пусне раздел само за легалните места за състезания ... било то драг състезания ... тайм атак ... или дрифт? Примерно там ще се обсъждат само състезания провели се на легалните места ... резултати от писти. А това, че ще има спорове ... еми нормално е ... и за футбол хората така се разправят ама не си заключват форумите на Левски и ЦСКА. :) То споровете са си интересни ... стига да не се прескача няква граница в езика ... а за тази цел си има модератори. Не знам как е в БМВ форумите по света ... не ги следа ... скоро може и да почна ... ама всички форуми си обсъждат свободно стартове между разни коли ... и си водят нормални спорове. И все пак да не забравяме, че те си имат писти ... тук условията са други. Това, че на някой не му е интересен драга не значи, че трябва да лиши всички други на които им е интересен.
без реклами в подписа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 1.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 с50б32 :)
Детайли за колата: само дразни

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от Angel-E30drift » 07 Фев 2010, 21:06

напълно те подкрепям, но само си трием копчетата по клавиатурата ,след известно време ще ни изтрият постовете най-вероятно, явно нещо не сме им удобни със смислени въпроси и препоръки , те си търсят форумджии от типа , Здравейте вече съм един от вас имам е36 318 и 92 г....мн ме кефи и не се удържа :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от uCnaHeTcA » 07 Фев 2010, 21:09

Те такъв спор водихме и за Страхотните Истории , ма фЪйдЪ :mhihi:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от I.Voykov » 08 Фев 2010, 11:32

Максо такъв форум има създаден и той се нарича БМВ и Моторните спортове е да там се пише за БМВ ама нас това ни интересува, затова сме БМВ форум а не Тунинг.бг или Стрийтрейсърс.бг. Няма смисъл да се опитвате да търсите под вола теле, форум като стрийтрейсърс няма да има, споровете можете да ги водите в други форуми подходящи за целта, на ЛС, скайп и т.н.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1258
Регистриран на: 30.03.2003
Местоположение: Sofia
Кара: 330и Е46 1/4mile- 13.88/163km/h
Детайли за колата: Е46ца ... тормозителка на М5 Е34 и 330ки Е90

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от MaXo » 08 Фев 2010, 13:02

А що реши, че този форум, който искаш да затриеш няма да липсва на много повече хора? Поне пусни една анкета да провериш какво мислят хората дали да го има или да го няма ... или дали да е под друга форма с повечко модераторски контрол. Недей да се налагаш така ... аз мисля, че дрифтенето по улиците е по-опасно ... айде забрани сега да се пише за дрифт във форума ... ще го направиш ли?
без реклами в подписа...
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от I.Voykov » 08 Фев 2010, 15:48

MaXo написа:А що реши, че този форум, който искаш да затриеш няма да липсва на много повече хора? Поне пусни една анкета да провериш какво мислят хората дали да го има или да го няма ... или дали да е под друга форма с повечко модераторски контрол. Недей да се налагаш така ... аз мисля, че дрифтенето по улиците е по-опасно ... айде забрани сега да се пише за дрифт във форума ... ще го направиш ли?


Първо не ми дръж сметка :!:
Второ не съм го решил аз а целия Администраторски състав :!:
Трето анкета е пусната там където трябва и резултата е същия :!:

Надявам се това изяснява всичките ти въпроси и ще спреш да ни занимаваш с проблемите си ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1258
Регистриран на: 30.03.2003
Местоположение: Sofia
Кара: 330и Е46 1/4mile- 13.88/163km/h
Детайли за колата: Е46ца ... тормозителка на М5 Е34 и 330ки Е90

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от MaXo » 08 Фев 2010, 19:09

Не ти държа сметка а дискутирам нещата .... а ти не толкова кисело все едно ми даваш хляба ... сложи ми направо бан ... кво си губиш времето да се разправяш с мен. :mhihi: Аз проблеми нямам ... лек проблем ще е за форума ... ще е по-скучен просто за не малка част от потребителите.Приключих със спора ... просто се лишават едни хора за сметка на други, които не ги ебе толкова за тоя раздел и могат просто да не го четат.Има си правила раздела, който не ги спазва му се забранява да пише там и готово ... а правила не е сложно да се измислят ... е малко трябва да се занимава някой да модерира ... ама сигурно има кой да се навие.

Утре като стартирам примерно с някоя Хонда С2000 и я бия с 330ка ... в кой форум мога да влезна да се похваля и да зарадвам, някой БМВ фен ... да споделя радостта си? Понеже стартирах с Хондата заради, която се заключи раздела ... и резултата не е лош за мен ... ама къде мога да споделя? :D Ама то е драг и драга се мрази тук ... ама от всички ли се мрази ... всички ли са хай левел пилоти на писти и про дрифтъри?
без реклами в подписа...
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от I.Voykov » 08 Фев 2010, 19:42

-Напротив държиш ми - що съм бил решил, що не съм бил пуснал тема...
-Не ти давам хляба и не се държа кисело, отговарям ти ясно и кратко защото нямам желание да си губя времето с теб.
-Бан-а няма да ти е първия си мисля.
-Проблем за форума няма да има никакъв без този форум, а и това не е твоя грижа.
-Утре като стартираш с някоя Хонда или каквото и да било друго можеш да се похвалиш в тунинг.бг, тук на болшинството фенове не им дреме с кой си стартирал
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1258
Регистриран на: 30.03.2003
Местоположение: Sofia
Кара: 330и Е46 1/4mile- 13.88/163km/h
Детайли за колата: Е46ца ... тормозителка на М5 Е34 и 330ки Е90

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от MaXo » 08 Фев 2010, 20:09

Утре някой може да забрани да се дъвчи дъвка на публични места понеже няколко човека са се задавили и починали от дъвка ... а и е мнооо просташко и елементарно да се дъвчи дъвка. И като го питаш защо е взел това решение ... ще отговори, че не само той го е взел ... а той и още 2-3ма ... демек е добре премислено. :D

Ти от къде си сигурен, че болшинството фенове не им е интересно колко върви 330ка сток ... и после как ще тръгне с леки модчета? БМВ е все пак ... не е Опел ... в БМВ форум сме нали ... а собствениците на БМВ мисля, че се интересуват от вървежа на колите им ... или се лъжа? Губиш ли много пари от това, че си губиш времето с мен ... чак ми стана неудобно вече ... а и ти оставяш отключена темата ... сякаш ми даваш право да отговарям ... сигурно до спечелване на бан? :mhihi:
без реклами в подписа...
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Раздел за дрифт ... тайм атак и драг ?

Мнение от I.Voykov » 08 Фев 2010, 20:21

MaXo написа: а и ти оставяш отключена темата ...

:yes:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook