относно "Ъпване" на темите

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 25.10.2009
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: M50B20 E36
Мечтае да кара: M3

относно "Ъпване" на темите

Мнение от jorji6i6i » 27 Яну 2010, 21:16

здравейте на всички пленени от марката БМВ
Отскоро карам такъв автомобил и с голям мерак го поддържам с части предимно от този форум
Наложи ми се да продавам и аз някой части които на мен са ми скучни, но за други са полезни.
Когато се опитам да си подновя темата - поп равилата естествено - ми изписва че ще бъде прегледано от модрератор и тогава. Ми да ви кажа че мнението ми се появава чак след около 2 дни и моята тема винаги е назад в списъка и логично - нe се чете от посетителите.
Въпроса ми е нормално ли е да се чака толкова за "качване" на дадена тема - в случая в отдела "Продава"
Поздрави

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от ///Явор » 27 Яну 2010, 21:45

прочети правилата колега :yes:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от Mollov » 27 Яну 2010, 22:06

По принцип работата на модераторите е изцяло на доброволни начала, което определя "ненормирано" работно време... тоест когато някой е активен и види темата ти - реагира... имай в предвид, че колкото по-отдавна е създадена темата ти, толкова по-назад излиза в списъка с обяви (когато редактираш първият пост). Когато пуснеш ъп е по-различно, но не мисля, че темата ти чака по 2 дни... може да се е случвало, но не е тенденция...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 25.10.2009
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: M50B20 E36
Мечтае да кара: M3

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от jorji6i6i » 28 Яну 2010, 15:01

ok. благодаря колеги. Когато някой прави нещо доброволно /в случая модераторите/ българите трябва да се научим да не им пречим и да не ги курим.
живи и здрави и хиляди безаварийни километри :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от fedoracore » 28 Яну 2010, 21:52

а защо ,не ми отчита мненията като пиша :?:
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от ms » 28 Яну 2010, 22:16

А ти що не четеш малко по-внимателно... Мненията пуснати в Извън темата и Купува/Продава форумите НЕ СЕ ОТЧИТАТ от брояча...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от fedoracore » 28 Яну 2010, 22:29

аха ,пак промени е имало .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 24.01.2007
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: 328ci & E30 327Ti
Мечтае да кара: която вкачи

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от BMW_DRIVER » 04 Фев 2010, 11:16

да не пускам друга тема и само да пълним форума да дам и аз едно предложение..... влизам в форума постоянно (сутрин следобед и вечер за по 15мин.) и гледам че има хора си ъпват темите на по 16-20 часа което е много дразнещо и некоректно към всички дето не влизат толкова често в форума от към обявите.Не може ли да се направи като в други форуми (няма да казвам конкретни.....) има си опция след 24 часа отдясно прозорче УП (нагоре) и се ъпва автоматично без да търкаш мнение и да пишеш ново или в по лошия случай да си пускаш самостоятелно отговори за да изнесеш темата си напред....
моля и др. хора да споделят мнението ми и ако може да се направят някакви промени :yes:
http://www.youtube.com/watch?v=P0XCgzj6 ... e=youtu.be неделни развлечения-бог да дава живот на шперо :D

2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО..... https://www.youtube.com/watch?v=oeH1F_oxzbw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: относно "Ъпване" на темите

Мнение от uCnaHeTcA » 05 Фев 2010, 5:14

BMW_DRIVER написа:да не пускам друга тема и само да пълним форума да дам и аз едно предложение..... влизам в форума постоянно (сутрин следобед и вечер за по 15мин.) и гледам че има хора си ъпват темите на по 16-20 часа което е много дразнещо и некоректно към всички дето не влизат толкова често в форума от към обявите.Не може ли да се направи като в други форуми (няма да казвам конкретни.....) има си опция след 24 часа отдясно прозорче УП (нагоре) и се ъпва автоматично без да търкаш мнение и да пишеш ново или в по лошия случай да си пускаш самостоятелно отговори за да изнесеш темата си напред....
моля и др. хора да споделят мнението ми и ако може да се направят някакви промени :yes:

+1 и мен много ме нервят... Аз щото кисна нон-стоп във форума и много добре ги виждам, даже понякога се вкарвам във филма, че нещо аз не съм довидял, ама... То не са един или двама... И не го правят веднъж, дваж.... :evil: :evil: Дайте да си имаме уважението и колегиалността... :mhihi: :winky:
П.С. Аз говоря за Ъп в рамките на 5-6-7-8 часа... Кат мине 00ч. все пак сме нов ден, да си я ъп-ват, ама да стана аз на обяд, да отворя форума и да видя темите в Продава, да пия 1 кафе, да гледам 2 филма, да изгледам 5 клипа и да отворя пак същия раздел и да видя същата тема Ъп-ната.... Малко не върви :dunno:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook