За Е36

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ботокс ефект 
Аватар
Мнения: 882
Регистриран на: 5.12.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: черна сянка
Мечтае да кара: още по-черна сянка

Re: За Е36

Мнение от Dido_stz » 19 Яну 2010, 18:32

ще се постарая да го правя :yes:
дано и други хора да го видят това и те да помогнат да имаме добре изглеждащ и спретнат форум, който да ни помага с полезна информация
the project is ready....
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: За Е36

Мнение от kriso85 » 19 Яну 2010, 23:27

А едно завишаване на броя на одобрените мнения дали не би имало положителен ефект?
Поне за техническите форуми.
Идея си нямам колко мнения дневно се одобряват и колко остават висящи , но мисля че този сегашен праг 20 доста понижи нивото на типични първи теми (всеки е пускал такива). А един праг от 50 мнения мисля, че по-трудно ще се прикрие бъдещия спамер/форумен терорист.
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: За Е36

Мнение от Vlados » 19 Яну 2010, 23:55

Dido_stz написа:Колеги извинете ако съм прекалено груб, ама предлагам да се заключи подфорум Е36, то няма такава боза и толкова безмислици, има 16840 теми в които няма как да не е описан всеки един чарк по тия кочини. Да има модератори за раздела които само при лс от страна на потребители да отключват дадена тема, ако разбира се прецени че има смисъл изобщо. Какво ще кажете

Предлагам същото и за подфорум Е32/Е34, за да не застигне посочения Е36, че със скоростта, която набира...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12067
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: За Е36

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2010, 18:47

Някой, ако се ядосва защо има теми за неща които са обсъждани, ето какви щеше да има, ако нямаше одобрение на първите 20: :conf:

Код: Избери целия код
знам че форума е за BMW но всяко компетентно мнение е от полза
проблема е на пежо 607 дисплея /големия/свети само бяло мислехме
че е дисплея и поръчахме нов и тои свети само бяло
колата има вграден джипиес телефон
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: За Е36

Мнение от Пилев » 21 Яну 2010, 13:42

Добре де разбирам, че има много който се дразнят от пускани теми, но и новите теми помагат на някои хора да си решат проблема. А това не е малко , нали за това е форума. Естественно, че ще има и всякакви. Колкото по посещаван е форума толкова повече се увеличава и мършата. Но като ти се счупи колата и първото нещо е да попиташ, по интелигентните търсят, други директно питат. Друг е въпроса тези които първо питат дали заслужават да им се каже решението. И на мен ми се е случвало да се бърникам из търсачката и да не намеря това което търся и да ми бъде пратео от друг колега.
Все пак от както mollov vld а сега и bum_bum са модератори дисциплината се затегна . Винаги има и винаги ще има теми от сорта какво масло да сипя свети ми инспекшън и т.н. ако ще и отговорите да им се пратят на лс при регистриране. Проблема(ако въобще е такъв), че в момента е36 може би е един от най-разпространеият модел на бмв от хора във форума, стар следователно с повече проблеми.

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: За Е36

Мнение от Icco » 23 Яну 2010, 12:50

Аз обаче мога да се хвана на бас, че за абслютно всеки проблем има изписани поне 2 дълги теми, и е желателно да се прочете нещо преди да почне да се пише.
Лично аз поне първите няколко месеца само съм чел и съм намерил отговори на абсолютно всичко!

ботокс ефект 
Аватар
Мнения: 882
Регистриран на: 5.12.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: черна сянка
Мечтае да кара: още по-черна сянка

Re: За Е36

Мнение от Dido_stz » 23 Яну 2010, 15:35

Icco написа:Аз обаче мога да се хвана на бас, че за абслютно всеки проблем има изписани поне 2 дълги теми, и е желателно да се прочете нещо преди да почне да се пише.
Лично аз поне първите няколко месеца само съм чел и съм намерил отговори на абсолютно всичко!

при 17000 теми няма как да е другояче, то иначе ако са различни теми караме ЕБАСИ чупливите кошници :mhihi:
the project is ready....
ИзображениеИзображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook