"Новият съобщение"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Горна Оряховица

"Новият съобщение"

Мнение от batDancho » 07 Фев 2002, 13:26

Когато запишеш някоя тема съобщението е "Новият съобщение успешно изпратен" а би трябвало да е "Новото съобщение . . . . "

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Горна Оряховица

Също и "Новият тема . . . " -

Мнение от batDancho » 07 Фев 2002, 13:27


смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Също и "Новият тема . . . " -

Мнение от LandShark » 07 Фев 2002, 14:08

Прав си, благодаря за забележката. И аз го забелязах, идва от това че използвахме готов PHP форум, които беше написан на английски, като го преведохме, а аз леко съм го модифицирал на места. В английския няма родове и затова форума е унифициран откъм всякакви съобщения, след превода на български се получават малко такива сакътлъци. Вярвам ще намеря решение, но ще ме извините че ще го отложа за началото на март (е ако ми остане време и по-рано може да стане де), щото съм в сесия все пак... :)

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::"Новият съобщение"

Мнение от LandShark » 09 Фев 2002, 23:19

Когато запишеш някоя тема съобщението е "Новият съобщение успешно изпратен" а би трябвало да е "Новото съобщение . . . . "


Това май го оправих... Всъщност трябва да се тества. Но вече би следвало да си работи нормално... :)

Land Shark II
-------------
'89 "316" :)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook