За комплексарите във форума или "заплахите" на ЛС

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

За комплексарите във форума или "заплахите" на ЛС

Мнение от Vlados » 10 Май 2009, 23:39

Искам да се обърна към компетентните органи със следния въпрос: Какви мерки могат да се вземат спрямо разни комплексари, които скрити зад никове (поне така си мислят) се правят на великани с цел избиване на комплекси и заливат други със заплахи, които дори и на сън не предполагат, че могат да изпълнят. За да не съм голословен, ще копирам поста си от "Случаи на некорекност", където е описана част от кореспонденцията.

Vlados написа:Не мислех, че ще пиша в тази тема, но това не мога да го спестя на аудиторията. Става въпрос за mariqn_m. Има пуснати няколко теми в "Продава", като е посочил само един телефон и скайп. На въпроси от рода: "От къде си?" не отговаря в темите. Защо ли? Може би заради това: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... t=#1600789 Не знам. Направи ми впечатление и друго (и явно не само на мен) - темите му: Доста части за BMW E36 и Авто DVD за кола-преносимо или бартер за GPS са винаги отгоре. Защо ли? Защото през час влиза, трие си мнението и пуска ново. Той е тарикат и за него може.
Както виждате в темата Авто DVD за кола-преносимо или бартер за GPS колегата martost му прави забележка, след това и аз...
... тогава почва интересната част - дълга кореспонденция на ЛС (по-скоро монолог). Копирам дирекно ЛС-тата:
Започва тънко:
mariqn_m написа:Колега мога правя го а тва че ти не го правиш и завиждаш един вид е съвсем друго нещо ;) а сега можеш да си изтриеш мнението ти за което си писал в темата за DVD-то тай като докато не го продам ще качвам темата винаги горе така сам си решил така и ще правя! тва е мой личен пост така че....

След няколко оплетени съобщения, втвърдява:
mariqn_m написа:
Vlados написа:
mariqn_m написа:Pojelavam ti ako ima6 deca nai lo6oto da ima se slu4i bog zabavq ama ne zabravq i to v nai skoro vreme ....mriiiii
kola da te blasne samo lo6o da vidi6 v jivota si!!!!
НЕЩАСТНИКО, ДАНО НЕ ДОЖИВЕЕШ ДА ВИДИШ НА КОЙТО И ДА БИЛО ДА МУ СЕ СЛУЧВА НЕЩО ЛОШО. ТИ ДА СИ ПОСЛЕДНИЯ, КОЙТО ЩЕ ГО СПОЛЕТИ НЕЩАСТИЕ!

Да се бласнеш дано в парвото си каране като се праиш на голям газар жена ти да не спира цял живот да ти изневерява! Хубаво да не видят децата ти така ти пожелавам уте специално ще отида и свещ да запаля за по скорощно събитие !!!!!!!!!!!! Голям си го вкара сам :idea:

Следващото ЛС е озаглавено с гръмкото: "Preduprejdenie":
mariqn_m написа:Ima6 o6te malko vreme do sletobed sled taq ve4er zapo4va 4upene na BMW!!!! A ako ne se opraqt ne6tata i po toq na4in 6te ima 4upene na prastite s koito pi6e6!!! :idea:

А това е последвалото, след като беше предупреден, че ще бъдат предприети законни мерки спрямо него:
mariqn_m написа:Moi ako iska6 da nqma6 problemi i tn si iztrii mneniqta i vsi4ko svar6va do tam !!! A tva za gsm i tn prosto go zabravq6 za6toto vlizam ot zali i ti pra6tam sms-i ot internet i tel nomer neznaen nakogo! ta o6te vednaj zaposledno te preduprejdavam znae6 ne6tno vreme kak stavat ne6tata znae6 i zakonite kakvi sa 6te sajelqva6 stra6no mn posle...... misli barzo da ne stane poslovicata sled dajd ka4ulka!!! Prosto neznae6 s kogo se zahvana i koi stoi zad men za da nqma6 strahotno golemi problemi i da te gleda cqla BG po tv iztrii si mneniqta kato bwql 4ovek jivei si jivota i zanapred vnimavai s koi se ma4i6,... da se qde6 qsenli sam?

Това е от преди минути:
mariqn_m написа::D :D :D :D hahaha parvo ot farovete o4akvai bum !!!!! mn mn ama mn sgre6i em gledate tv ma nikoi ne vqrva se 4e moje da mu doide do glavata !!!!!


Вие си преценете какъв търговец е, а модераторите да преценят какво да правят.


За мен най-малкото е обидно такива недорасляци да бъдат оставяни да пишат каквото си искат във форума и да демонстрират явно незачитане на всякакви правила. Хората, които ме познават им е ясно колко ме е страх, но самия факт, че форума се използва за прикритие на комплексари трябва да се промени.

Други хора също са споделяли, че получават какви ли не комплексарски "заплахи", така че въпроса е принципен - трябва ли да се вземат мерки спрямо такива "потребители"

П.С.Ако някой във форума се заинтересува, мога да му покажа всички ЛС-та и СМС-и, изпратени ми от Великата Мутра.
Изображение

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 11 Май 2009, 1:18

владо ама и ти не си траеш ;)
а този младеж с хората зад него,понеже много ги оби4ам такива "мутри с гръб" пи4 0893744222 ако си тарикат обади се да те попитам защо заплашваш и за кой се мислиш ;)
просто бате искам да ме пишат у весниците как си ми с4упил пръстите,не за друго ;)
пс.и да добавя 4е и аз сам полу4авал подобни лс-та от други потребители,те си знаят кои ,щото редовно 4етат,и Владо не трябва да те у4удва това ;) погледни в колко теми имаше шамари,бухалки,ножове,пистолети и тем подобни
Просто си е ебало майката като незнаеш кой е от другия ник,ама сам свидетел преди време бях в една зала в Бургас и по едно време влиза един озверел тип и пита кой е 1-ви комп и от там ти кой ше заплашваш бе шамари,песници,сополи и кръв аз малък и е така :shock: от тогава знам да не заплашва щот незнам кой седи от другата страна
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 11 Май 2009, 6:15

Колко пъти съм щял да бъда пребит, колко пъти са щели да ме намерят, а колко познават шефа на полицията и бойко борисов знаеш ли :mhihi: Пълна простотия се шири всеки е мутра, всеки заплашва. А тоя мариян_м беше от некаде на майната си - шумен или добрич.

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 11 Май 2009, 6:33

В Шумен е комплексарчето...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Кара: 318 TDS touring

Мнение от St.Dilov » 11 Май 2009, 7:07

Vlados ти ме уби, гледам чета и недоумявам :shock: Надявам се че, скоро ще чуе.... "Ах, банана" в оригинал :idea:
Заставам твърдо зад Теб :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Мнение от Е.Димитров » 11 Май 2009, 8:11

Ше ме извините...ама много сте тъпи е*баси,вече се разсмърдя работата,трябваше преди това да се направи някой на купувач ,да го срещем и да го направим на мармалад,сега какво-един Бан ще получи,ще се регне с друг ник и иди го гони...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Мнение от Мишел » 11 Май 2009, 9:40

Е.Димитров написа:Ше ме извините...ама много сте тъпи е*баси,вече се разсмърдя работата,трябваше преди това да се направи някой на купувач ,да го срещем и да го направим на мармалад,сега какво-един Бан ще получи,ще се регне с друг ник и иди го гони...


Прави ми впечатление, че такава комбинативна мисъл като твоята няма в този форум.... ;)

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 11 Май 2009, 11:52

Е.Димитров написа:Ше ме извините...ама много сте тъпи е*баси,вече се разсмърдя работата,трябваше преди това да се направи някой на купувач ,да го срещем и да го направим на мармалад,сега какво-един Бан ще получи,ще се регне с друг ник и иди го гони...

Няма как да го срещнеш чрез този форум, защото е мишок и праща само по Еконт. Крие се от явни срещи.
Можеше обаче на друг вид среща да се викне, но няма подходяща дама в Шуменския регион:
http://www.bezplatno.net/listing-65072- ... istva.html
http://www.e-finger.net/send-to-friend-7475-bg.html


Не се пулете, един и същ е... даже и телефона му е същия...

П.С. Относно БАН-аните, вече си ги яде...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 8.01.2009

Мнение от c20xe » 11 Май 2009, 12:53

Все щяхме да уредим едно оглеждане на стоката - уж случайно имаме път през Шумен ;) Колко му е?....

Съдейки по клетвите....... тоя е чист мангал. Или по-скоро мангалКА :D

"хАало Ричи. Ду бе хафту, мааа?...." :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 11 Май 2009, 17:06

ахахахаха 183/70кг гангстер отсекаде. Ама така като предлага секс може и да си го получи верно :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 11 Май 2009, 18:38

Ех колко мъка има по този свят. Аз си мисля дали да не му идем на гости на този мушморок като сме на е34 сбора? Поне ще го видим колко е як и може ли да се бие.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 11 Май 2009, 18:43

Имам му всичките ТТ-данни, така че ако ни покани...
... най-интересното е, че наистина е на 34 г. :shock:
Изображение

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 11 Май 2009, 23:27

Баннах му и втория ник.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Някъде по света
Пол: Мъж
Кара: икономично
Мечтае да кара: на 1.2лв/л бензин

Мнение от BMW дизайн » 12 Май 2009, 8:47

този трябва да се линчува неможе такива своеволия :twisted: в този форум в крайна сметка и тук има някъкви правила
...."хайде да продадем България и да си купим нещо по на ЮГ"....
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Мнение от ivan. » 07 Юни 2009, 16:18

Мариане :!:
Почвам културно-макър че съм от село
-от тоя форум се познавам с хора,голяма част ,от които мога да определя като приятели :!:
Този форум е за помагане -кои с каквото може :!:
Този форум не е само мания :!: ;)
ИЗВИНЯВАМ се на модовете за мнението ми,което не е по темата......
Но като става въпрос за чупене на пръсти и на коли на някои колега- аз го приемам лично и в тази връзка те каня за чупене на коли ,пръсти и тем подобни -на гости,давам ти адреса ми веднага ,когато поискаш .
Да знаеш,че съм ти по-удобен от владос,аз съм 190 /70кг,селско момче ;) телефоните ми ги има в е34 указатела и ако си газар не ме пиши смс-и.
А и да не забравя-първата счупена кола ще е твоята ;)
По темата за комплексите-е има ги и ще ги има

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook