Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 696
Регистриран на: 26.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E87 120d
Мечтае да кара: x6

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Veson » 22 Дек 2011, 20:34

Аз да питам, кога ще сложите новото лого на Клуба в заглавната му страница и форума ? ))) Да бъдем в крак с времето :) Или още има техническа обработка...

както е при колегите от Европа :

http://www.bmw-club-europa.org/
stay tuned
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от I.Voykov » 23 Дек 2011, 13:16

Скоро ще имаме някой изненади в тази насока ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Kroki » 01 Яну 2012, 22:25

1. Така наложи ми се на пиша от друг комп, които нямаше кирилизатор и потърсих този на форума и не го намерих. Уж гледам под потребителското меню, ама не виждам нищо... Предлагам и снимка да видите.
Изображение

2. Мислех да пускам тема, но няма нужда. В последно време, чувствително се усещаше спама в темите, особено в извън темата, а и някъде другаде. След като се пусна темата за спама, нежеланият спам в другите теми изчезна. Мисля, че към това се стремим по принцип и явно тези мерки имат резултат. Като предложение, да се остави спам темата, където можем да си пишем, поздравяваме или да си помагаме ако някой да пита за нещо просто, веднага може да му се отговори, а не да пуска тема и т.н.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от p0wEr » 01 Яну 2012, 22:28

Kroki написа:2. Мислех да пускам тема, но няма нужда. В последно време, чувствително се усещаше спама в темите, особено в извън темата, а и някъде другаде. След като се пусна темата за спама, нежеланият спам в другите теми изчезна. Мисля, че към това се стремим по принцип и явно тези мерки имат резултат. Като предложение, да се остави спам темата, където можем да си пишем, поздравяваме или да си помагаме ако някой да пита за нещо просто, веднага може да му се отговори, а не да пуска тема и т.н.

Подкрепям предложението за спам темата :)
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от randity » 01 Яну 2012, 22:34

p0wEr написа:
Kroki написа:2. Мислех да пускам тема, но няма нужда. В последно време, чувствително се усещаше спама в темите, особено в извън темата, а и някъде другаде. След като се пусна темата за спама, нежеланият спам в другите теми изчезна. Мисля, че към това се стремим по принцип и явно тези мерки имат резултат. Като предложение, да се остави спам темата, където можем да си пишем, поздравяваме или да си помагаме ако някой да пита за нещо просто, веднага може да му се отговори, а не да пуска тема и т.н.

Подкрепям предложението за спам темата :)

И аз съм за, но не зависи от нас. Има модератори и администратори, нека те решат.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 02 Яну 2012, 0:21

Това и преди е било обсъждано, и решението мисля го виждате ежедневно. СПАМ темите са проява на добра воля от страна на екипа на форума, а не място да си пишете всякви глупости. Макар че спам темата "обира" спам-а от останалите теми, тя няма никаква реална стойност за форума.

Казвайки това нека сме наясно за едно нещо - СПАМ-а не се толерира(освен в тези "сезонни" теми) и няма да се толерира. СПАМ темите са изключителни и ще си останат такива.

Колкото до кирилизатора - при някои версии на IE има проблем с кирилизатора - браузъра не го визуализира. Бих ти препоръчал да ползваш Firefox в тези случаи.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Kroki » 02 Яну 2012, 0:44

Добре. Виж пак картинката... с мозила съм :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 02 Яну 2012, 1:51

Значи проблема е в мозилата ти... щото мойта си има кирилизатор...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Yanko Petrov » 02 Яну 2012, 2:33

Kroki написа:Добре. Виж пак картинката... с мозила съм :)


Има си кирилизатор :yes:

Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Kroki » 02 Яну 2012, 12:32

Да, седа го видях.. явно не съм гледал където трябва. Благодаря :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 02 Яну 2012, 13:20

Тц тц тц тц... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Convertible » 04 Яну 2012, 19:10

Convertible написа:дали да не се добави Ф07 в заглавието на под форум Ф10/Ф11 на раздел 5та серия? :D
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от randity » 11 Яну 2012, 13:19

Здравейте !

Вчера пуснах тема за Сбирки на Илиенци, а сега я няма ? Изтрита ли е или просто пак става нещо ?

Мерси !
:yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Конкретни предложения и съобщаване за грешки в сайта!

Мнение от Mollov » 11 Яну 2012, 15:49

В кой точно раздел си я пуснал?

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook