Относно случея на Скиса и чакания отговор

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 13 Май 2011, 23:09

за какво осиране на кола пишете,като администратора се закълна,че с пръст не му е докосвал колата?
някой е залепил лепенка "състезател" на прозореца на скиса,то и аз имах такава,,колкото до споменатия фас или фасове
аз ви казвам,че иво шперков не пуши и според думите му,че не е докосвал колата то това значи,че скиса не е симпатичен и на още някой,но този някой "човека с фаСОВЕТЕ" освен с отпечатъци няма как да го разберем,така че не е човешко да се обвинява човека във всички смъртни грехове.проблема е само въпросното лс ,но там вече въпроса е решен
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от zazomazo » 13 Май 2011, 23:12

someone написа:
LiTtLeRoCk написа:Бе и аз си мисля,че Скиса си има форум,който е негов,но не мога да го докажа,както той не може да докаже,кой му е осрал колата.


Аз пък мисля, че скисата си нема форум. Даже не си го мисля, ми направо го знам. Че дори и мога да го докажа :mhihi:



+1 :winky:
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 13 Май 2011, 23:25

zazomazo написа:
someone написа:
LiTtLeRoCk написа:Бе и аз си мисля,че Скиса си има форум,който е негов,но не мога да го докажа,както той не може да докаже,кой му е осрал колата.


Аз пък мисля, че скисата си нема форум. Даже не си го мисля, ми направо го знам. Че дори и мога да го докажа :mhihi:



+1 :winky:


естествено,че ситуацията там вече е замазана :wave:
но е факт,има и доказателства,че е канил хора от тук чрез лс
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от someone » 13 Май 2011, 23:42

B U L L I написа:естествено,че ситуацията там вече е замазана :wave:
но е факт,има и доказателства,че е канил хора от тук чрез лс


Дали пък не си пазя мейлите от Хост България, в отговор на заявката ми за регистриране на домейна и купуване на хостинга и справките от epay.bg за плащанията за домейна и хостинга...и дали фаундърския акаунт там не е мой...ама нищо де, собственик на друг форум явно се става чрез канене на ЛС-та тук ;)

И подозирам, че нещо не си ме разбрал - не защитавам скисата от админския гняв за това, че си имал друг форум. Напълно ми е през инструмента как върви интригата за посещението и заминаването му от събора и драмата с наказанията на потребители и админи в тая връзка. Включително на скисата му е пределно ясно, че в отношенията между него и всякаквите разновидности нива членове и управи на БМВ клуба няма да се намеся по никакъв повод - не ме влекат подобен род интриги.

Просто твърдя, че не ме кефи някой да смята, че е собственик на нещо, което не е негово.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от SKISA » 14 Май 2011, 6:40

Краси ,да съм казал ,че той е ръсил по колата!? казах каква беше колата и хората я видяха. аз не направих нищо нито на пистата ,като беше орисувана с пръст по прахта върху нея ,щото реших ,че е някой мангал, преместих я до буса на явор ,за да не продължат, не казах нищо и пред хотела ,като я видях с цигарите от горе ,защото ,въпреки че беше ясно вече ,че е някой от нас нямаше как да кажа кой е,вътре вече мисля ,че който квото направи в ресторанта беше пределно ясно.... писаното ЛС също е ясно. така че аз не обвиних никой за лепенките и лепенката не беше една ,не беше само върху стъклото ,а и върху боя имаше ,цигарите си бях факт и "поздравите" бяха факт,както и ЛСто ,а вече кой какво и кое е друг въпрос.
понеже нали съм уронил престижа на клуба - айде обясни ми без това на пистата ,което няма как да знам дали е външен или от клуба човек - другите неща от човек от клуба ли са ,като са станали пред сарай и кой е уронил-тоя ,дето го е направил ,или тоя дето е казал ,че е станало!?!?
за другия форум изобщо не ми се спори и не беше нужно Ицо да казва ,квото и да е ,щото и да е мой няма никаква разлика.а как се замазва нещо като собственик на форум аз не знам.
и за амбиции дали аз съм искал да ставам от УС или някой е искал да стана може да попиташ самият УС,председателя му и останалите членове. а за поканите на ЛС обясних петдесет пъти и как съм направил всичко възможно точно такива упреци да избегна и ЛСтата си седят и там пише дали някой е получил линк без да го е поискал! до едно!
и понеже беше ясно ,че няма как да споря с малка групичка хора в клубния форум - темата тук беше преместена. здраве да е...!но просто нека не изопачаваме нещата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от павката » 14 Май 2011, 7:56

павката написа:
Zagy написа:Поне евалата на Були и Литълрок, че не си траят...

Мислех да ставам член, но почвам да размислям... с това отношение към редовите потребители хората от управата никак не им прави чест.

Всеки гледа да потули и да замаже положението :no:

точно па тея двамцата ентусиасти се поклащат много сериозно според вятъра.объркал си се,че те са заинтересовани да споделят каква ще е развръзката

от бързината съм изтървал-СЕ НАЛАГА ДА СЕ ПОКЛАЩАТ!!ама така е,като правиш 3 неща наведнъж.и СЕ НАЛАГА,защото не са от софийските мод батки.и вече сме съвсем криво разбрани и са се написали някакви крайни анализи :dunno:
кой не скача е червен-нещо такова беше идеята. :ok:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Mollov » 14 Май 2011, 10:24

За пореден път се убеждавам, че най-лесно е да се хейти, без изобщо да си наясно със ситуацията... важното е да се има позиция по случая... :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от zazomazo » 14 Май 2011, 15:00

Mollov написа:За пореден път се убеждавам, че най-лесно е да се хейти, без изобщо да си наясно със ситуацията... важното е да се има позиция по случая... :roll:

е то щото нали някой пък направи нещо за да се внесе яснота...
заметоха се постовете на Скисата, покри се темата от достъпния за всички форум и на подмятането ми, че темата е изчезнала ми беше отговорено, че това не ми влиза в работата....

по-ясно от това няма на къде...
само дето яснотата е не по отношение на случилото се, а по отношение на нежеланието да се раздухва случката...

и да, важно е да се има позиция по случая...
и тая позиция се определя от изнесената до момента информация /в случая думите на Скиса/ а ответната страна така и не се произнесе....
и запознатите с подробна информация казаха просто, че "нещата не са точно така"...


не ми е работа да се меся в клубната политика, но леко надменното отношение въобще не е в полза на популяризирането на клуба сред обикновените фенове и привличането на нови членове
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от michev » 14 Май 2011, 15:28

Явно се разчита темата да отшуми от самосебеси, вместо някой да да излезе и да каже нещо. Колко дни минаха - абсолютно нищо, ако пък са решили, че обикновенния потребител в форума не е достоен и дорасъл за такава информация, то нека в прав текст ни теглят майната, та да си знаем мястото. 5 страници тема /отделно тази на Скиса дето я покриха/ , явно не са нещо достатъчно важно. А след като никой от другата страна не се и обади, нещо не ми се вярва както се опитват да ни убедят че Скиса си е виновен. Може пък да дочакаме тяхната гледна точка, или някаква официална информация, темата е за всички /засега/ и не е изчезнала /засега/.
only rear wheel drive

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Иво » 14 Май 2011, 21:33

Кой е искал да чуе извинение от мен? По принцип избягвам да си изливам личните драми в извън темата, но колегата Иво Скиса очевидно много обича това. Ще ви задоволи ли извинението ми, че още откакто съм постъпил в този форум и клуб милея за неговото благо и помагам на всички потребители на Л.С., скайп, личен телефон и други, за да се чувстват добре в нашата общност. Под нивото ми е да влизам в пререкания с всички Ви, но който желае може да ми пише на скайп, лично, да ми се обади по телефона и да ми поиска извинение, ще му го дам. Ето и телефонът ми, звънете и питайте и нека всеки получи лично своята истина, а не да сплитаме интриги тук, по лесно ще е нали? Предварително благодаря на всички, че ще спрем с интригите и ще си говорим, както е казах ако трябва по телефон или скайп и т.н. Странното е, че по-възрастният човек от мен си излива душата пред всички, а аз си ги пазя тези неща за мен, защото знаете от уста на уста ...

Иво: skype: storm_bg gsm: 0888 467 467

Ще помоля хората с достойнство да ми се обадят, не се крия, дори приятелите на Иво. Писалите след мен, а не се опитали да се свържат за мен за просто хейтъри, но ви обичам всичките :winky:

П.П. Иво Скисата, както и аз ще понесем наказанията си ако има нужда от такива, когато му дойде времето от УС на клуба. Както виждате не светя в червено, така че сме на равностойни позиции :wave:
Изображение
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 15 Май 2011, 0:38

:clap: :clap:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Mamouk » 15 Май 2011, 1:42

Giorceto написа:Нека внесем малко яснота по темата. Наказания има. Наказанията са и за ДВАМАТА. Няма да изпадам в подробности, тъй като президента на клуба, ще излезне с официално решение на УС.

Казах на ВСИЧКИ ЛАЕЩИ ТУК И КЪДЕТО И ДА Е БИЛО: Ще останете изненадани, как скачате за нещо, което всъщност не е така. Казвам го не за друго, а да си знаете, че Скиса е известен майстор на късия разказ и от всичко написано се оказа, че проблема е ЛС'то пратено на 02 Април, което той "случайно" не отваря до неделя 17:00 часа след събора, а всичко друго писано в темата му е просто украса към ЛС'то :) Заради ЛС'то Иво няма права във форума. Ето го наказанието за золупотреба на член от администрацията с обикновен потребител. До тук с фомуните неща. След това всичко, се пренася на клубно ниво, което ще бъде обявено само в клубните форуми.
Последна промяна Mamouk на 15 Май 2011, 9:26, променена общо 2 пъти
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Иво » 15 Май 2011, 2:19

Моля да запазим добрия тон, вече имам 2 обаждания, което значи, че хората са на ниво ;)
Изображение
Изображение

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Giorceto » 15 Май 2011, 8:36

Нека внесем малко яснота по темата. Наказания има. Наказанията са и за ДВАМАТА. Няма да изпадам в подробности, тъй като президента на клуба, ще излезне с официално решение на УС.

Казах на ВСИЧКИ ЛАЕЩИ ТУК И КЪДЕТО И ДА Е БИЛО: Ще останете изненадани, как скачате за нещо, което всъщност не е така. Казвам го не за друго, а да си знаете, че Скиса е известен майстор на късия разказ и от всичко написано се оказа, че проблема е ЛС'то пратено на 02 Април, което той "случайно" не отваря до неделя 17:00 часа след събора, а всичко друго писано в темата му е просто украса към ЛС'то :) Заради ЛС'то Иво няма права във форума. Ето го наказанието за золупотреба на член от администрацията с обикновен потребител. До тук с фомуните неща. След това всичко, се пренася на клубно ниво, което ще бъде обявено само в клубните форуми.
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

E21 поклонник
Аватар
Мнения: 563
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: e36 компот

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от x3m » 15 Май 2011, 10:25

Иво написа:Моля да запазим добрия тон, вече имам 2 обаждания, което значи, че хората са на ниво ;)


А ти накарали ги да ти се извинят за късните обаждания :mhihi: :mhihi: :mhihi:
BMW Team Mladost
E-21 Team Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook