Към модераторите и техните обноски

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от SKISA » 06 Яну 2011, 22:35

а бе то често се случва и зелените да правят така...! :wave: стрелят без да питат. даже не е ясно кой е стрелял...просто пада нечия глава.
в интерес на истината дори и някой да е нагазил лука превантивно е по-правилно да се обясни защо и как е наказан някой ,а не да му се резне главата без обяснения... така другите като прочетат ще си вземат поука...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Elesar74 » 10 Яну 2011, 14:25

Аз съм забелязал следното. Влизам, чета някаква тема, гледам някакъв потребител е изгонен. Последно попаднах на V-max. Спомням си, че имаше една голяма разправия с него и така си увисна. Стана ми любопитно, защо е изгонен? Потърсих, гледах последните му мнения, нищо не можах да разбера. В интерес на истината, би следвало когато се извършва "модериране" спрямо някой, да се обявават и мотивите и причините за това. Примерно, писал някой каквото писал или не писал, отдолу коментар в друг цвят от модаратора, какво и как е нарушил. Иначе, за ко са ни тези правила? Имаме чиста проба скрити мотиви и подбуди, а аз лично не вярвам в безкомпромисната честност и справдливост на никой от тук пишещите, независимо от цвета. Смятам, че призванието да се спазват правилата, върви със цитирането на същите, когато се нарушават, така всеки знае за какво яде бой и ще внимава другия път. Лично аз ядох шамари веднъж от X-citer, за една моя тема. До ден днешен не знам какви правила бях нарушил с темата и въпреки че питах, не ми беше обяснено. Исках просто конкретната точка, това и това. Простото позововаване на правилата, не е достатъчно.

P.S. Mollov, защо продължаваш с тази тема? Не съм обидил или нагрубил някого, ако си чел какво съм писал, къде си видял "стрелба", незнам. Уважавам старанието ти да защитиш колегата си, обаче кой крив кой прав, щом в този форум, могат да стават такива издънки като тази с мен, това е много лоша атестация за работата му. Това е жив абсурд. Пак ще кажете нещо, ама вече на мен ми идва малко прекалено. А, къде е моята вина в конкретния случай? Не съм писал първо на alx, а после да пиша в темата, това ли? Това ли е "стрелбата", за това ли трябва да се чувствам виновен? А това, че форума се държи неадекватно и създаде тази ситуация, това няма значение така ли? Важното е някой друг да е виновен. Ок, както казах, аз приключих с това, съветвам те и теб да направиш същото. Ако искаш.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 10 Яну 2011, 16:11

Elesar74 написа:....
P.S. Mollov, защо продължаваш с тази тема? Не съм обидил или нагрубил някого, ако си чел какво съм писал, къде си видял "стрелба", незнам. Уважавам старанието ти да защитиш колегата си, обаче кой крив кой прав, щом в този форум, могат да стават такива издънки като тази с мен, това е много лоша атестация за работата му. Това е жив абсурд. Пак ще кажете нещо, ама вече на мен ми идва малко прекалено. А, къде е моята вина в конкретния случай? Не съм писал първо на alx, а после да пиша в темата, това ли? Това ли е "стрелбата", за това ли трябва да се чувствам виновен? А това, че форума се държи неадекватно и създаде тази ситуация, това няма значение така ли? Важното е някой друг да е виновен. Ок, както казах, аз приключих с това, съветвам те и теб да направиш същото. Ако искаш.


Колега, прибърза тогава с нападките, че някой ти пише от профила просто... Самият форум си е така- за автор на темата слага този на който е първото мнение... Тогава просто alx събра няколко мнения в 1 тема и твоето беше 1-во и според форума ти си автор на темата- ако моето беше 1-во, щях аз да изляза като автор, толкова е просто. Трябваше само да се сетиш къде си го виждал това си мнение за да установиш к'во става...

ПС: Егати, баш аз да защитавам модератори тук :mhihi: Я ми пишете една червена точка в досието, няма само черни да има я :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Elesar74 » 11 Яну 2011, 14:05

ms написа:
Elesar74 написа:....
P.S. Mollov, защо продължаваш с тази тема? Не съм обидил или нагрубил някого, ако си чел какво съм писал, къде си видял "стрелба", незнам. Уважавам старанието ти да защитиш колегата си, обаче кой крив кой прав, щом в този форум, могат да стават такива издънки като тази с мен, това е много лоша атестация за работата му. Това е жив абсурд. Пак ще кажете нещо, ама вече на мен ми идва малко прекалено. А, къде е моята вина в конкретния случай? Не съм писал първо на alx, а после да пиша в темата, това ли? Това ли е "стрелбата", за това ли трябва да се чувствам виновен? А това, че форума се държи неадекватно и създаде тази ситуация, това няма значение така ли? Важното е някой друг да е виновен. Ок, както казах, аз приключих с това, съветвам те и теб да направиш същото. Ако искаш.


Колега, прибърза тогава с нападките, че някой ти пише от профила просто... Самият форум си е така- за автор на темата слага този на който е първото мнение... Тогава просто alx събра няколко мнения в 1 тема и твоето беше 1-во и според форума ти си автор на темата- ако моето беше 1-во, щях аз да изляза като автор, толкова е просто. Трябваше само да се сетиш къде си го виждал това си мнение за да установиш к'во става...

ПС: Егати, баш аз да защитавам модератори тук :mhihi: Я ми пишете една червена точка в досието, няма само черни да има я :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Тъй колега, ама аз отде да го знам това, колкото и да е просто? Като пиша тема, пиша я от профила си. А модератора като обединява мнения в нова тема, аз отде да знам какво прави и какви функции има форума тогава? Зе нещо яко да ми писва от подобни "форумни особености", които са май само по тези ширини.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Mollov » 14 Яну 2011, 18:11

За това става дума... че не сядаш да се замислиш как е станало това и защо аджеба модератор (и то alx) ще направи нещо подобно, ами си готов със заключенията... че и търсиш възмездие... :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от baitun » 17 Яну 2011, 22:03

Колеги, добрият тон е задължителен, дори ако трябва да се предупреди някой който не спазва правилата и сигурно не е лесно да си модератор, но никой никого не кара на сила да става такъв/с опрян пистолет в слепоочието/. Лично мое мнение е добрия тон да е включен в правилата които да се спазват от всички, включително и от модераторите. Аз също съм пускал теми с пропуски, но като бях написал, че утре ще сложа снимки модератора Крисо можеше да изчака до края на деня и тогава да затваря темата, а не да ми пише, че съм влизал в същия ден в 7ч. сутринта и още не съм сложил снимка и давай да затваряме, защото на някой по-стари във форума колеги също не са перфектни откъм правилата, но "леко" им се разминава.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 17 Яну 2011, 22:08

За коя тема става въпрос ?
И след като си влизал защо не си качил снимки ?
Или влизаш да видиш дали някой не ти е писал ЛС да си продадеш стоката,
но снимките не можеш да качиш...
Компромиси се правя, винаги даваме време, но да те чакам да ти стане кеф да качиш снимките ...

ПП: колега я си виж активните теми в момента - в едната имаш забележка , в другата също си нарушил правилото
за ъп-ване няколко пъти. Преди да обвиняваш, първо се постарай ти да си перфектен.
Ако наистина беше образцов потребител и спазваше правилата можеше да приема , че в случая със снимките съм прибързал, но ти си "сериен" нарушител ,така че просто незнам какво въобще пишеш тука
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 17 Яну 2011, 23:01

baitun написа:Колеги, добрият тон е задължителен, дори ако трябва да се предупреди някой който не спазва правилата и сигурно не е лесно да си модератор, но никой никого не кара на сила да става такъв/с опрян пистолет в слепоочието/. Лично мое мнение е добрия тон да е включен в правилата които да се спазват от всички, включително и от модераторите. Аз също съм пускал теми с пропуски, но като бях написал, че утре ще сложа снимки модератора Крисо можеше да изчака до края на деня и тогава да затваря темата, а не да ми пише, че съм влизал в същия ден в 7ч. сутринта и още не съм сложил снимка и давай да затваряме, защото на някой по-стари във форума колеги също не са перфектни откъм правилата, но "леко" им се разминава.

Кажи ми,на какво отгоре се оплакваш,защото спазваш правилата,и никога до сега не ти е правена забележка,ами няма всеки път да ви се повтаря едно и също,няма за всяко едно нещо да се прави забележка.

viewtopic.php?f=134&t=227527

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от baitun » 18 Яну 2011, 9:05

Не се оплаквам, вършете си работата, но бъдете коректни към всички, нищо друго не искам, а относно темата- беше за продажба на комфортмодул за е36, а снимката в този случай е важна само за тези които не знаят какво е това чудо комфортмодул/но разбирам, че има правила и трябва да се спазват/. Няма значение това и аз съм човек и аз правя грешки, просто добрия тон е на първо място, всеки може да сбърка, както и Вие, предполагам. Живи и здрави и не се нервирайте излишно. :yes:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от I.Voykov » 18 Яну 2011, 11:23

Айде стига безмислени теми ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook