Към модераторите и техните обноски

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Витанов » 11 Ное 2010, 3:09

Mollov написа:Тая тема може да се преконфигурира спокойно и в обратната посока - що потребителите масово не спазват правилата, въпреки че са се съгласили да правят това още по време на регистрацията си във форума... оправете тоя проблем, пък после ще говорим и за това какво правим модераторите...


много, ама много точно казано :yes:

също предложението колегата ms е добро, който не чете и не спазва правилата да си търси темите в кошчето, само така ще се научат :yes:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 11 Ное 2010, 7:03

LiTtLeRoCk написа:
ms написа:Я, един път и аз да съм съгласен с модераторите и да не се заяждам с тях :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Гледам,и не вярвам на ушите си :mhihi:


Извинете за :OT:
Недей да свикваш :mhihi: :mhihi: :mhihi: Може да спорим за някои неща, но на черното не мога да кажа бяло...
Изображение
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от I.Voykov » 11 Ное 2010, 11:38

ms написа:
LiTtLeRoCk написа:
ms написа:Я, един път и аз да съм съгласен с модераторите и да не се заяждам с тях :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Гледам,и не вярвам на ушите си :mhihi:


Извинете за :OT:
Недей да свикваш :mhihi: :mhihi: :mhihi: Може да спорим за някои неща, но на черното не мога да кажа бяло...


Ти със споровете приключи вярвай ми :)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от B U L L I » 13 Ное 2010, 15:39

от друга гледна точка ако се загледате всеки един модератор си има някакъв
тон ли подход ли как да се изразя.
запаметил съм някои фрази на колеги които издават тяхната индивидуалност,
но няма да давам примери,защото ме понамързява
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от SKISA » 16 Ное 2010, 10:37

не бива да се мери и с един аршин за всички. явно има хора ,дето създават ядове и такива ,дето създават по-малко.
и на мен ми се случи да пусна обява преди време,вярно е ,че не бях видял правилата за ъпване ,а пуснах както се изискваше само по рамката. като ми направиха забележка-разбрах и почнах да ъпвам по правилата. съжалявам, че на някой мод му се е наложило да влезе и да ми напише два реда ,за да се науча ,но не вярвам да е било толкова зор и проблем.
и винаги има от едната и от другата страна. както изискват добър тон от потребителите ,така и модовете трябва да спазват добрият тон към тях,дори и да са сгафили...
темата не е безсмислена и всеки може да си вземе позитиви от нея.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ddddk » 29 Ное 2010, 15:11

Здравейте колеги,

Ще си позвола да извадя от контекста 2 цитата:

LiTtLeRoCk написа:А нужно ли е,всеки път да се правят едни и същи забележки,на потребители които са повече от година във форума...


Mollov написа:Тая тема може да се преконфигурира спокойно и в обратната посока - що потребителите масово не спазват правилата ...


И ще предложа моята версия по въпроса:

Колеги, не е луд този дето яде баницата.
Аз мисля, че подфорум "продава" е в този си форамат, защото сте му позволили да е такъв.
Тез картони за кого ги пазите? Раздавайте ги по-често, бе колеги. Не боли. Ама на тези на когото ги дадете ще ги заболи и другия път ще са си написали домашното. Ако, пък не ги заболи, еми много им здраве.

Аз съм пълен потребител на подфорум продава. В смисъл, че само купувам без да продавам и много се дразня на "снимки утре" и така 2 седмици.
Вие проявявате толерантност и разбиране към въпросния продавач, ама така "наказвате" мен (визирам потенциалните купувачи). Аз не заслужавам ли толерантност?


Накрая ще изкажа несъгласие и твърдо не приемане на оправданието от модератор "и аз съм човек и не ми издържат нервите"

НЕ! Като не ти издържат нервите не си за тази работа! Ако и да ти е доброволна като ще вършиш една работа я вършиш професионално или не се захващаш.
Ами на възпитателя в Детската градина, ако не му издържат нервите и размаха едно столче...?


Ако приемате съвети от обикновен потребител, ще ви препоръчам да сте културни до перфекционизъм и както се казва "да раздавате картоните с усмивка и добро пожелание".
Така хем Вие няма да се ядосвате, хем няма да давате повод за оплакване.

С най-добри пожелания.
Поздрави,
Д
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 29 Ное 2010, 15:51

И в какъв по-точно формат е подфорум Продава.
Аз си мисля че контрол там не липсва , но все пак оценката е на потребителите - ще ми е
интересно , ако някой се оплаче от неприлагане на правилата, защото
на ден получавам поне 20 ЛС , в които потребители се жалват , че неправомерно
ги лишавам от конституционното им право да не спазват правилата :mhihi:
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Ное 2010, 16:30

[quote="ddddk"[/quote]
След като това те дразни колега,има един бутон ! докладвай,използвай го.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ddddk » 29 Ное 2010, 18:43

Благодаря за отговорите колеги.

За съжаление останах с впечатление, че не сте ми разбрали идеята... Но това не е болка за умиране.
Така, че здраве да е.

Поздрави,
Д
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 29 Ное 2010, 20:16

Ние ти разбрахме идеята, но "картоните" или "ваканциите" ги раздават глобалните модератори
и админите.
Ние раздаваме забележки и като погледна в колко теми ги има въобще не си ги пестим.
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Dimitroff » 29 Ное 2010, 20:30

Пак ли нещо сме виновни ние Модераторите, колеги ? :confused:
За това, че потребителите решават, че не е нужно да прочетат или спазват правилата ?!
:clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от mitaka7 » 30 Ное 2010, 23:49

Специално екипът на форума е сработен много добре, така че не правете от мухата слон. Както протребителите може да не са доволни от модераторите, така и модераторите - от потребителите. Има си правила и те трябва да се спазват. Този форум главно се списва от мъже, така че дайте малко по-мъжки и не мрънкайте за дреболии.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 691
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше 325tds
Мечтае да кара: e46 330xd

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Coulthard » 01 Дек 2010, 11:31

Лично пък на мен ми харесва как се модерира форума и да всеки модератор има право да покаже индивидуалност, аз примерно на "скаличката" много му се радвам на репликите има чувство за хумор и това е добре. Не искам да давам примери с други авто-форуми където теми направо се трият без предупреждение или заключват без основание и дадена причина..
А за подфорум "Продава" то там винаги ще има известни проблеми с тези 500-600 активни обяви и с по 50 нови ежедневно появяващи се.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Делян » 01 Дек 2010, 20:58

Понякога наистина има, някои "недостойни" реплики на модератори и админи, но си е нормално, всички са хора и понякога се изпуска пара, въпроса е, че се случва наистина рядко и не е проблем. А относно подфорум "Продава" там трябва да има санкции(бан за кратко време например), за неспазване. Как ще продаваш нещо виртуално без снимка примерно или пък тва най-простото нещо за ъпването да не се спазва, то тря си бая тъп да не ги напрайш тия неща, при положение, че вече ти е направена забележка :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от uCnaHeTcA » 05 Дек 2010, 4:04

А аз да си питам нещо... Колко е по темата, колко не е, незнам, но...
Няма ли начин да хванете хора, които си ъп-ват темите... и след 4-5 часа ги трият и пускат нов Ъп... На ден поне по 2 ъп-а... Скришом... А ми се е набивало на очи и обяви, ъп-нати повече от 2 пъти на ден на колеги, които не са от вчера тук, които са с репутация, които не продават едно и две неща по 10лв., които малко или много са уважавани, а даже мисля (ако не ме лъже паметта), ми се беше набило в очите и една обява на модератор... Но за модератора не съм много сигурен, може и да се лъжа :yes:
Ако няма начин, кажете и аз да си ъп-вам темите по Н-пъти на ден, поне да не съм сред хората, които "пасем трева", а те се мислят за всемогъщи и велики... Аре нЕма нужда...
Още нещо...
Не може ли да се пусне... Нещо като Search по IP, да се видят колко хора пишат от едно и също място (т.е. колко хора, ползват 2 и повече никнейма) и се облагодетелстват с това, главно в Продава , Купува :roll: Пък и даже някои са имали наглостта от единия ник, да си хвалят стоката, пусната от другия им ник :mhihi: Да не говорим, че са си казвали, колко са коректни, нали.. :mhihi: :kuku: :banghead:

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook