Към LandShark

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 21.01.2002
Местоположение: София

Към LandShark

Мнение от FALLEL » 06 Фев 2002, 13:16

незнам дали е само при мене, но май нещо иконките за темите не работят. Пример влизам и не мога да преценя по кои теми има нови мнения и .т.н
Проблема при мен ли е или по сайта?

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 30.01.2002
Местоположение: Sofia

отг::Към LandShark

Мнение от Iceman » 06 Фев 2002, 15:36

Tykmo i az zatova shteh da pravq moabet , ama zabelqzah che ne sym se lognal i zatova. Sled kato se lognesh nqma problemi vsichko si zaraboti ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 21.01.2002
Местоположение: София

отг::Към LandShark

Мнение от FALLEL » 06 Фев 2002, 23:36

е да, ама не. Логнал съм се, ама пак не ми бачкат...
явно нещо сайтът не ме харесва :(

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Към LandShark

Мнение от LandShark » 07 Фев 2002, 14:17

Абе не е точне нехаресване. Май наистина има някакъв "бъг" във форума, щото и при мен не винаги бачка... сега го изследвам. Като гледам, не съм сигурен дали и при теб става така, но при мен май дадена тема се маркира за видяна след като я видя и се върна във форума от които е (а ако прескоча го главния списък с всички форуми или някъде другате не се маркира като прочетена). Малко е досадно като цяло щото след като съм прочел новото мнение, трябва да се връщам първо до списъка с нови мнения (които вече съм видял и може би няма нищо ново там) и чак следтова към списъка с други форуми. При теб така ли се държи?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Към LandShark

Мнение от fxmaker » 07 Фев 2002, 15:58

Абе не е точне нехаресване. Май наистина има някакъв "бъг" във форума, щото и при мен не винаги бачка... сега го изследвам. Като гледам, не съм сигурен дали и при теб става така, но при мен май дадена тема се маркира за видяна след като я видя и се върна във форума от които е (а ако прескоча го главния списък с всички форуми или някъде другате не се маркира като прочетена). Малко е досадно като цяло щото след като съм прочел новото мнение, трябва да се връщам първо до списъка с нови мнения (които вече съм видял и може би няма нищо ново там) и чак следтова към списъка с други форуми. При теб така ли се държи?

маи наистина има някъв bug и при мен е така днеска точно тва забелязах

________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 22.03.2002
Местоположение: Sofia

отг::Към LandShark

Мнение от dorbin » 26 Апр 2002, 11:56

misla che regexp-a za usmivchicite ima nujda ot prepipvane .. naprimer go hvanah che v '(318)' razpozna 8) za ochilca. moje bi e redno da stane (s[:;Pp8]+[)(]+) ili nesto takova .. kato sledish za s v nachaloto ..

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Към LandShark

Мнение от LandShark » 28 Апр 2002, 22:52

Прав си. Единствено което малко ме спира е че списъка с усмивчиците става малко... особен...

Land Shark II
'89 "316" ;)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook