Съвети и въпроси относно избор на F3х

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 21.10.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Все по-рядко :(
Мечтае да кара: нещо поне 5.7 V8

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Green_Label » 16 Дек 2019, 15:57

Като съвет гледай да е на проверени километри. Дори и да са повече ще знаеш какво те очаква. Ако си решил да качваш конете, тогава така или иначе ще сменяш компоненти и може да вземеш по-тормозен екземпляр.
Аз предпочитам кола без удари. Винаги имам едно наум, че не всичко може да е сменено както трябва и тн. Това обикновено се проявява рано или късно.


Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
Искам да съм дизел и да съм такси, Лепа Брена с мен в едно легло да спи!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.11.2019
Пол: Жена

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от vickey_9508 » 16 Дек 2019, 16:24

В петък имах работа до Ауто Бавария и точно пускаха за продажба тази 335-ца, имах възможност да я разгледам набързо, макар че не търся в момента. Също изглежда доста прилична, върната от 1-ви собственик. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=dk3ln4

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 17.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M340i X Drive
Мечтае да кара: M ки

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ionov » 16 Дек 2019, 16:26

Точно на канадка изглежда, така както няма стойка за предния номер а и предната броня май не е оригиналната (няма халогени, няма и пръскалки за фаровете, което е не съвместимо с ксенона).
Джантите и не са нейните но може пък това да и е зимния сет.
Продава се от известно време, още преди някой друг месец я бях гледал из мобилето.
ВИН номера ще каже много ако ти го дадат.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от boris » 16 Дек 2019, 17:28

Колата е канадска, джантите като ги гледам са от Ф10, оригинално е М-спорт, а дали бронята си е нейната, един ВИН ще покаже. Явно е някъв специален модел, 3.5 :lol:
В по-старите серии, беше възможно да се поръча ксенонови фарове и без да има миене за тях, така че нищо чудно да е възможно и сега, за някой пазари. Колкото до халогенните, те няма никаква връзка, нито с оригиналността на бронята, нито с фаровете. Може да има, може и да няма, оригинално.
Стойка за преден номер няма и да има, ако не си поръчаш европейска, защото в САЩ и Канада са с малки стойки, като сложиш на тях голям номер, седи ужасно, и пречи на парктроника, не че без стойка седи убаво.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 1.10.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F31 320da+ M power kit= 200hp;420Nm

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от mopasan » 16 Дек 2019, 18:26

boris написа:Колата е канадска, джантите като ги гледам са от Ф10, оригинално е М-спорт, а дали бронята си е нейната, един ВИН ще покаже. Явно е някъв специален модел, 3.5 :lol:
В по-старите серии, беше възможно да се поръча ксенонови фарове и без да има миене за тях, така че нищо чудно да е възможно и сега, за някой пазари. Колкото до халогенните, те няма никаква връзка, нито с оригиналността на бронята, нито с фаровете. Може да има, може и да няма, оригинално.
Стойка за преден номер няма и да има, ако не си поръчаш европейска, защото в САЩ и Канада са с малки стойки, като сложиш на тях голям номер, седи ужасно, и пречи на парктроника, не че без стойка седи убаво.


Джантите са си на F30 - style 394 17*7.5 , щом стават 17-ки значи не е с М-спирачки.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от boris » 16 Дек 2019, 18:38

За друга кола става дума. :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 1.10.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F31 320da+ M power kit= 200hp;420Nm

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от mopasan » 16 Дек 2019, 19:32

boris написа:За друга кола става дума. :yes:

Моя грешка :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 2.08.2012
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Deyan Velev » 16 Дек 2019, 21:39

vickey_9508 написа:В петък имах работа до Ауто Бавария и точно пускаха за продажба тази 335-ца, имах възможност да я разгледам набързо, макар че не търся в момента. Също изглежда доста прилична, върната от 1-ви собственик. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=dk3ln4


Мисля да я погледна .. поне мога да добия представа веднага за всичко .

Благодаря за мненията , ще поразгледам , покупката не е спешна така или иначе :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F30 335i xdrive
Мечтае да кара: //M

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от andreykostov » 29 Дек 2019, 21:53

Deyan Velev написа:
vickey_9508 написа:В петък имах работа до Ауто Бавария и точно пускаха за продажба тази 335-ца, имах възможност да я разгледам набързо, макар че не търся в момента. Също изглежда доста прилична, върната от 1-ви собственик. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=dk3ln4


Мисля да я погледна .. поне мога да добия представа веднага за всичко .

Благодаря за мненията , ще поразгледам , покупката не е спешна така или иначе :bchug:



Отмъкнат я тази :D :D Дядо Коледа мина през нас.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 2.08.2012
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Deyan Velev » 30 Дек 2019, 7:53

Някой много е слушал тази година ... Честито !! :) :bchug: споделете мнение за колата , може и в темата за н55 :)

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F30 335i xdrive
Мечтае да кара: //M

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от andreykostov » 05 Яну 2020, 3:03

Deyan Velev написа:Някой много е слушал тази година ... Честито !! :) :bchug: споделете мнение за колата , може и в темата за н55 :)

За момента съм много доволен от колата. Ще Трябва Да сменя дискове скоро, че са криви, но това не е нещо ново за BMW. Това е първият ми по-сериозен бензинов двигател и определено ми допада повече от дизел. Очаквах по-висок разход. Към момента ми е 13,4 като имам около 1000 км смесен, но на непрестанни кикдауни.
Много добра машина за мен. Имайте предвид, че не съм голям критерии, тъй като до сега съм карал дизел с малки двигатели.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 13.02.2014
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от besniq82 » 05 Яну 2020, 8:47

И аз съм с н55 ф30 много добър автомобил, взех го беше на 37к км сега съм на 60 к км. Освен стандартните консумативи, масло свещи ,накладки друго не съм пипал друго, приготви си 1000 лв за предни и задни накладки в бмв смених само един бууст соленоид до турбото 120 евро от бмв частта за 5 мин работа си го сменяш сам. Единственото което ме мъчи е че се чудя как да сменя горивен филтър който мой е в резервоара с помпата.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F30 335i xdrive
Мечтае да кара: //M

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от andreykostov » 05 Яну 2020, 15:04

besniq82 написа:И аз съм с н55 ф30 много добър автомобил, взех го беше на 37к км сега съм на 60 к км. Освен стандартните консумативи, масло свещи ,накладки друго не съм пипал друго, приготви си 1000 лв за предни и задни накладки в бмв смених само един бууст соленоид до турбото 120 евро от бмв частта за 5 мин работа си го сменяш сам. Единственото което ме мъчи е че се чудя как да сменя горивен филтър който мой е в резервоара с помпата.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Аз я взех с 2 години premium selection гаранция и трябва да проверя дали мога на друго място да сменя дисковете, че гледах един е 706 лв. Но в крайна сметка кеф цена няма, като искаме да караме такива коли ще плащаме :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 13.02.2014
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от besniq82 » 05 Яну 2020, 15:54

Така е кеф цена няма, аз си я обслужвам само в БМВ за по сигурно. Те така де честито и безаварийно и да де радваш като падне снега ще видиш забавно е хихи

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 2.08.2012
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Deyan Velev » 05 Яну 2020, 20:50

andreykostov написа:
Deyan Velev написа:Някой много е слушал тази година ... Честито !! :) :bchug: споделете мнение за колата , може и в темата за н55 :)

За момента съм много доволен от колата. Ще Трябва Да сменя дискове скоро, че са криви, но това не е нещо ново за BMW. Това е първият ми по-сериозен бензинов двигател и определено ми допада повече от дизел. Очаквах по-висок разход. Към момента ми е 13,4 като имам около 1000 км смесен, но на непрестанни кикдауни.
Много добра машина за мен. Имайте предвид, че не съм голям критерии, тъй като до сега съм карал дизел с малки двигатели.


Супер колега , много безаварийни ! Надявам се и аз скоро да се присъединя с един Н55 :)

ПредишнаСледваща

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook