Съвети и въпроси относно избор на F3х

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 21.10.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Все по-рядко :(
Мечтае да кара: нещо поне 5.7 V8

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Green_Label » 04 Май 2019, 10:46

galaxym3 написа:
IMG-a8c9d6c0ef60e115ae984428ebdcb2a1-V.jpg

Автомата не е за мен, не ми допада грам.. и никога не ми е привличал интереса въпреки че съм имал две служебни мерц... през последните две години, просто съм от типа хора които изпитват удоволствие от шофирането с ръчна ск. Кутия.

Mopasan:
Не съм много наясно с нещата, но какво точно имаш напредвид с това гадно тунинговани?
Спрямо цената, екстрите, годината и визията мисля че е средна хубост. Не е М-кова далеч съм от мисълта, но поне на външен вид се отличава от базовата 320 с която е пълно в мобилето.. и ми идват прекалено скучни..
Автоматът както и да е... Щом държиш на ръчната.
Ама тия двойни тръби, престилката отпред и джантите са в най-добрия AliExpress.
Иначе е пълно с информация за F30 назад по темите. И за вериги, и за турбини.
Общо взето не си ли докаже километрите и сервизните интервали, влизаш мощно в рулетката.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Искам да съм дизел и да съм такси, Лепа Брена с мен в едно легло да спи!

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 04 Май 2019, 17:37

За пристилката и двойните тръби ясно, благодаря.

За съжаление няма сервизна книжка. Казах да ми напише Vin Номера(за понеделник ми каза че ще го провери) - от него ще излезе ли някаква информация в интернет (или само година и производство) или да отида при някой по-запознат да го провери?

https://bg.vin-info.com/ този сайт vin info върши ли работа?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Burnar » 05 Май 2019, 10:40

galaxym3 написа:За пристилката и двойните тръби ясно, благодаря.

За съжаление няма сервизна книжка. Казах да ми напише Vin Номера(за понеделник ми каза че ще го провери) - от него ще излезе ли някаква информация в интернет (или само година и производство) или да отида при някой по-запознат да го провери?

https://bg.vin-info.com/ този сайт vin info върши ли работа?

Плати си една проверка в http://www.auto-records.com/ . Ако колегата @colp прояви желание, може да се провери и по-детайлно, но това при добро желание от негова страна.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 06 Май 2019, 17:39

IMG-d8eae6a1d6fb3627f12ab65d3acaa4e4-V.jpg
Здравейте колеги:
Ето Vin: WBA3J31090F499112

Сега да въведа вин в сайта по горе споменат от колегата и да заплатя. До колко време идва информацията по мейл?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 07 Май 2019, 13:50

Някой може ли да сподели с тоя Vin какво да правя? Изпратих последните 7 цифрин на Vin в посочения сайт, нищо не получих нз нещо объркал ли съм?

WBA3J31090F499112

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Ivo-G » 09 Май 2019, 9:00

По принцип след като платиш, можеш да свалиш репорта от самия сайт, а допълнително идва и по имейл в същия момент, в случай че си побързал да затвориш страницата без да искаш. Сигурен ли си, че си въвел правилния мейл адрес? Разгледа ли спам папките в самата поща?

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 10 Май 2019, 0:04

Знам, че въведох картата и данните и започна да зарежда. Мейл не съм получил и проверих и в спам. Както и да е 10лв къде ли не отишли.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Ivo-G » 10 Май 2019, 9:33

Малко странно... А пари взеха ли ти от картата? Можеш да пробваш да пишеш на съпорта, ако си сигурен, че си направил всичко както трябва, а не си получил нищо. support@auto-records.com

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 13 Май 2019, 0:38

Парите са изтеглени,но не получих обратен мейл. Както и да е, в края на тази седмица живот и здраве ще отида на оглед и на двете коли, пък каквото сабя покаже.

Относно двата модела: Кое спрямо вас е по-добре? Едното е X-drive 143к.с., а другото със задно 163к.с. ?

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 20 Май 2019, 23:04

За съжаление и двата модела бяха под всякаква критика.

Бялото бмв на места беше все едно е драно с телена четка, гумите на две места със сериозни изрязани парчета, джантите бяха що годе замаскирани. Вътрешния интерьор разбира се знам че е на 7г колата, но всеки детайл да е надран и захабен нз нз. 25 хилки са. За цената дори не пожела да свали 1лв, твърда била цената от обявата и излезна с номера на китайката, че до обяд чака друг клиент на лизинг за нея. Уж януари 2013г, пък по някаква серв. История която показа първа рег. Лято 2012г..

Черния баварец
От.2-3 метра убиец..
отблизо капака и предна броня в толкова ужасно състояние не съм виждал.. знам, че идеална не може да е, но изцяло за пребоядисване???? и преди това да си броил 26хил лв малко несериозно, шофьорска врата удряна и долния ъгъл и преправяна на ръка, не беше болка за умиране. Но на пасажерската врата оплатнението беше издрано, на места липсваше + надрана боя( каза че било от котка : D) прагове.. + още забележки....

Изрично го питах да ли има нещо по сериозно като дефект, имало 2 3 точици по капака( е бяха над 30/40 видни забележки по колата и линии и черти на ляво надясно) дори ми каза "аз ако знаех щях да пребоядисам тоя капак" то да беше само до него.. да кажеш хайде мамка му..

Като возия и двете бяха еднотипни, черната с една идея по стабилна... но не може да търсиш 25к + и да не си се погрижил поне малко от малко за външния вид.. и аз съм търговец и знам че всеки иска да спечели.. но заради едното лого бмв да извиваш ръцете

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 17.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M340i X Drive
Мечтае да кара: M ки

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ionov » 21 Май 2019, 12:31

Колега, за тези пари няма как да са перфектни. В това състояние са по толкова...
На обява супер, като идеш на място, кола няма.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.05.2019
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от galaxym3 » 21 Май 2019, 12:39

Окей, ясно.. взимал съм и мерцедес и ауди и други марки рено vw и по-евтини и по скъпи, но заради едното М пак в заглавието ли се опитват да свалят кожата на хората нз.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Dextuar » 21 Май 2019, 13:07

Колега, тази кола преди 2 години е гонела 40к. Някой я е взел да я кара, не да я води по изложби. Перфектни от магазина или от някой манияк, ама дали ще ти я даде за 25-26к - едва ли ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от pampo » 21 Май 2019, 13:48

Дам, хубавите са по 30-35, ако искаш и година, отиваш на 40+
ПП Сега загледах мобиле.де и и ма доста богат избор на коли под 13к€, сега колко са ок не се наемам да кажа...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Ivo-G » 21 Май 2019, 17:34

galaxym3 написа:Окей, ясно.. взимал съм и мерцедес и ауди и други марки рено vw и по-евтини и по скъпи, но заради едното М пак в заглавието ли се опитват да свалят кожата на хората нз.

Толкова много ли държиш да бъде седан с М-пак?

ПредишнаСледваща

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook