Коя е най-безмислената екстра при F3* моделите?

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 31.03.2018
Пол: Мъж
Кара: F36

Re: Коя е най-безмислената екстра при F3* моделите?

Мнение от Skyhigh » 31 Мар 2018, 19:13

Изненадан съм като цяло от постеовете до момента в темата. Повечето от изброените "безсмислени" екстри намирам за наистина полезни.

F30 написа:Единият от трите асистента е наистина полезен - този за напускане на лентата. Като се наведа да ровя нещо в жабката по време на движение и воланът ми вибрира при напускане на лентата :yes:


За краткия ми до момента опит с F36, горното в този си вид е най-малко полезната екстра от всички.
Вероятно (предстои да тествам) е полезна на дълъг, магистрален път с цел предпазване от задрямване и разсейване. Като цяло обаче е доста ограничена, предвид това, че единствено вибрира, а не коригира посоката на движение както при други модели или напр. при аналогичното А5 купе.

Установих обаче, че при активно и по-спортно шофиране е повече вредна и досадна от колкото полезна - настъпването на някоя от линийте при по-спортно шофиране по тесен планински път е неизбежно и даже умишлено, вибрациите обаче подвеждат и отвличат вниманието! Едва издържах да не я изключа.

Като цяло предлаганите асистивни системи в F3* са малко и технологично ограничени, така че няма нищо съвсем "безполезно" :)

Предишна

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook