Смяна/Ремонт на мигач на огледалото

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 16.09.2014
Пол: Мъж
Кара: G30,530D xdrive

Смяна/Ремонт на мигач на огледалото

Мнение от Georgi__V » 02 Апр 2015, 15:12

Здравейте,

вчера установих, че след изкарани от мен 125 хиляди км се е появил първия дефект по колата: мигачът на дясното огледало работи когато си поиска, според мен се дължи на лош контакт. Въпросът ми е, дали някой може да препоръча добър сервиз в София или Варна, различен от БМВ, след като две години ги ползвам постоянно (гаранцията вече изтече) и последният път ми взеха 140 лв за смяна на чистачки :bang: днес пресолиха малко манджата, когато ми казаха, че поправката можела да стигне до 300лв??. Преди БМВ-то карах Пасат СС, който правеше постоянно такива проблеми, но обикновено ги решаваха за 30-60 лв в официалния сервиз.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Смяна/Ремонт на мигач на огледалото

Мнение от expl0de » 04 Юли 2015, 21:41

Кабелите би трябвало да се видят като се махне капакът на огледалото, Можеш и сам да си го свалиш с ръка или пластмасов инструмент и да погледнеш дали контактите са както трябва. Буксата е видима като се махне отвътре ъгловото панелче, там е по-малко вероятно да има проблем. Според мен прочети някоя онлайн инструкция и действай сам, да не се ядосваш след това,че са ти счупили/одраскали нещо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 436
Регистриран на: 22.06.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше BMW F36 420xD GC, E90 320d
Мечтае да кара: изтребител F16 но ще се задоволя с F36 (за сега)
Детайли за колата: Сега се радвам на G11 740d XDrive LCI

Re: Смяна/Ремонт на мигач на огледалото

Мнение от tosh » 04 Юли 2015, 23:18

Georgi__V написа:Здравейте,

вчера установих, че след изкарани от мен 125 хиляди км се е появил първия дефект по колата: мигачът на дясното огледало работи когато си поиска, според мен се дължи на лош контакт. Въпросът ми е, дали някой може да препоръча добър сервиз в София или Варна, различен от БМВ, след като две години ги ползвам постоянно (гаранцията вече изтече) и последният път ми взеха 140 лв за смяна на чистачки :bang: днес пресолиха малко манджата, когато ми казаха, че поправката можела да стигне до 300лв??. Преди БМВ-то карах Пасат СС, който правеше постоянно такива проблеми, но обикновено ги решаваха за 30-60 лв в официалния сервиз.


За Варна мога да ти препоръчам едно кадърно момче дето по принцип само с Баварци се занимава. За да не правя реклама (мисля че не е позволено) ще ти пратя линк на ЛС. Колегата в горния пост е описал как и сам можеш да го провериш, но ако не си уверен че ще се справиш, можеш да идеш при това момче.
ИзображениеИзображениеИзображение

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook